Greenshot Indir

5/5 - (1 vote)

Greenshot Indir

Ücretsiz bir ekran görüntüsü aracı seçerken, neden ekran görüntülerini kaydettiğinizi ve bunlara ne yapmanız gerektiğini düşünün. Ekranınızın tamamını veya bir kısmını hızlı ve kolay bir şekilde yakalamalıdır. Görüntünün bazı kısımlarını oluştururken karartabilir, bulanıklaştırabilir, açıklama ekleyebilir veya vurgulayabilirsiniz. Son olarak, ekran görüntünüzü oluşturduğunuz kadar zahmetsizce kaydedebilmeli veya dışa aktarabilmelisiniz, buna eklentiler kullanarak Picasa gibi sitelere doğrudan yüklemek de dahildir. Bu, yeni favori ekran görüntüsü aracımız GreenShot’ı açıklıyor. Son güncellemeler Windows 8 uyumluluğunu içerir.

GreenShot’un kurulum sihirbazı, çoğu kendi komut dosyası biçiminde görüntülenen çok çeşitli arabirim dillerinin yanı sıra, yüklenecek çeşitli eklentiler arasından seçim yapmanızı sağlar. Yükleyici, Office eklentisi zaten seçilmiş olduğu için Office kopyamızı algıladı. GreenShot’ı Windows başladığında açılacak şekilde de ayarlayabiliriz. GreenShot çalışırken ihtiyacınız olana kadar sistem tepsisine yapışır. Ardından, kapsamlı (ve güzel bir şekilde oluşturulmuş) bir menü açmak için simgesine tıklayabilir veya belirli işler için çeşitli kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. GreenShot’un Ayarları, çoğu ücretsiz ekran görüntüsü aracından çok daha kapsamlı ve etkileyicidir. Örneğin, Hedef sekmesi, dosya hedeflerini dinamik olarak seçmemizi (varsayılan ayar) veya doğrudan Kaydet’ten bir görüntü düzenleyiciyi veya Office uygulamasını açmaya kadar uzanan belirli seçimler belirlememizi sağlar. Ayrıca, “Ne yaptığımı biliyorum!” Etiketli bir onay kutusu olan bir Uzman sekmesi de vardır. kararsız güncellemeleri denetleme ve yazıcı altbilgi kalıplarını belirleme gibi seçenekleri etkinleştirir. Sistem tepsisi menüsünde ayrıca genel ayarlar için bir Hızlı Tercihler alt menüsü vardır.

GreenShot, diğer ekran yakalama araçları gibi çok çalışır. Yakalama bölgesini seçtik, fare düğmesini basılı tuttuk ve bir ekran görüntüsü yakalamak için aktif alanı sürükledik. GreenShot’ın yeşil renkli yakalama bölgesi oldukça havalı ve seçimleri çocuk oyuncağı haline getiriyor. Yeni resmimizi doğrudan şaşırtıcı derecede sofistike GreenShot Görüntü Düzenleyicide açtık, efektler, metinler ve nesneler eklememize izin verdik; yeniden boyutlandırın, kırpın ve döndürün; hatta kendi resmimizin üzerine elinizle çizim yapın. GreenShot, ekran görüntüleri için yeni seçimimizdir.

Greenshot Indir

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...