Graveyard Keeper Indir

Graveyard Keeper Indir

5/5 - (1 vote)

Graveyard Keeper Indir

Mezarlık Bekçisi olarak çalışmak herkesin bildiğinizi sandığı kadar kötü olmayabilir? Dışarıda çok zaman geçirirsiniz, kendinize biraz zaman ayırırsınız. Tüm bu cesetleri idare etmek ve sadece geçim sağlamak için etlerini ve organlarını nasıl kullanacaklarını seçmek. Geliştirici Lazy Bear Games ve yayıncı TinyBuild Games, bu türünün tek örneği oyunu mümkün kıldı. Kara mizah, komik ve ilginç karakterler ve yapılacak çok sayıda şey ve zorlu ama ilginç bir öğrenme eğrisi, bu oyunu incelemeye değer kılan şeylerdir.

Ölülerden geçinmek

Sadece ona bakarak bunu asla tahmin edemezsiniz, ancak oyun 21. yüzyılda başlıyor. Genç bir adam hayattan ve gerçek aşkı bulmanın ne kadar özel olduğundan bahsederken. Ancak ani bir araba kazası, onu Grim Reaper ile oldukça tuhaf bir konuşma yapmaya sevk eder. Ama uyandığında, Mezarlık Bekçisi olarak bir ortaçağ kasabasına geri döndü ve mezarlığı güzel ve iyi tutması emredildi. Oyunda bir ton “ahlaki ikilem” var, çünkü sadece mezarları güzel ve temiz tutmakla ilgilenmek zorunda değilsiniz. Ama aynı zamanda mezarlığına gelen cesetlere de iyi bakmalısın. Bir Mezarlık bekçisi olarak, aldığınız cesetlere otopsi yapmakla da görevlisiniz. Pratik yaparak ve becerilerinizi geliştirerek, yakında daha kaliteli otopsiler yapabilecek ve daha iyi şekle sahip vücutlara sahip olacaksınız. En kaliteli bedenlere sahip olduğunuzda, o yüksek kaliteli eti kasaplara satarak da kullanabilirsiniz. Ve hiç de şüpheli değil. Ama sadece şüphesiz eti toplamak zorunda değilsiniz. Ayrıca simya için en iyi malzemeleri bulmak için kesilecek odun ve hatta keşfedilecek yerler var. Yapacak tonlarca aktivite var ve dinlenecek zaman yok. Mezarlığı düzenli ve temiz tutmak, güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olur, bu kilisede vaaz verirken size yardımcı olacaktır. Evet, bunu bu kasabada mezarlık bekçisi olarak da yapmak zorundasın. Yoğun bir hayat, zor, ama kesinlikle bağımlılık yapıyor. Ayrıca, kesilecek odun ve hatta simya için en iyi malzemeleri bulmak için keşfedilecek yerler. Yapacak tonlarca aktivite var ve dinlenecek zaman yok. Mezarlığı düzenli ve temiz tutmak, güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olur, bu kilisede vaaz verirken size yardımcı olacaktır. Evet, bunu bu kasabada mezarlık bekçisi olarak da yapmak zorundasın. Yoğun bir hayat, zor, ama kesinlikle bağımlılık yapıyor. Ayrıca, kesilecek odun ve hatta simya için en iyi malzemeleri bulmak için keşfedilecek yerler. Yapacak tonlarca aktivite var ve dinlenecek zaman yok. Mezarlığı düzenli ve temiz tutmak, güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olur, bu kilisede vaaz verirken size yardımcı olacaktır. Evet, bunu bu kasabada mezarlık bekçisi olarak da yapmak zorundasın. Yoğun bir hayat, zor, ama kesinlikle bağımlılık yapıyor.

Mezarlık kralı, hala bir simülasyon mu?

Simülasyonları yönetmek ve kaynak toplama oyunları arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyun var. Muhtemelen simülasyonları yöneten bağımsız oyunlar hakkında konuşurken aklınıza gelen ilk şey  Stardew Valley’dir . Stardew Valley’de olduğu gibi pek çok ortak yönleri var, kaynak toplamak günlük işinizin önemli bir unsurudur. Ve bu biraz daha zor taraftayken, görselleri benzer ve aynı oyun türü. Bu kadar fantezi dolu olmasına rağmen buna simülasyon demek zor. Ancak gerçek simülasyon kaynakları yönetmek, diğer her şey hikaye anlatmaktır. Temayı da karşılaştırmak isterseniz, PSP için daha az bilinen Zombie Tycoon oyunları var.

Graveyard Keeper Indir

Video oyun oyuncuları tarafından en çok sevilen tek oyunculu bir video oyunudur. Mezarlığı kendi başınıza inşa edebilir ve yönetebilirsiniz. Zorluklar, etik karmaşalarla yüzleşmek ve mümkün olan en akıllıca kararı vermektir. Simülasyon oyunu, yolda olan bir dizi kıvrım ve oyun konusu ile çok maceralı. Kurulan mezarlık maliyetleri düşürülerek yapılabiliyor ve bu da oyunu çok ilginç kılıyor. Bunun nedeni ise; Mezarlığı çok az kaynakla inşa edebilmelisin. Çevreden toplanması gereken daha değerli kaynaklar var. Bunlar, görevi yerine getirmek için çok faydalı olacaktır.

Mezarlık, kapasiteniz dahilinde gelişen bir işletmeye genişletilebilir. Burası en ölümcül yer ve herhangi bir kaynaktan kaçınmanıza gerek yok. Kasaplardan para almak için cesedin organları kullanılabilir. Yeterli kaynak elde etmenize yardımcı olacak uygun görevler de mevcuttur. Ortaçağ oyunları ayrıca gezilere çıkmanıza ve tehlikeli olabilecek ve köylülere zarar verebilecek simya bileşenlerini keşfetmenize olanak tanır. Oyun baştan oynanmalı ve oyunun yönüyle gitmenizi sağlıyor.

Graveyard Keeper için Sistem Gereksinimleri:

Minimum Gereksinimler

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel core i5, 1.5 GHz ve üstü
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1 Gb özel ekran kartı, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  1 GB sabit disk alanı kullanılabilir

Kurulum Talimatları:

 • Tüm parçaları aşağıda verilen indirme bağlantılarından indirin.
 • 1. bölüme sağ tıklayın ve  “Buradan Çıkar” seçeneğine tıklayın . Diğer kısımlar otomatik olarak çıkarılacaktır.
 • Bunu yapmak için Winrar’ın kurulu olması gerekir.
 • Şimdi çıkarılan Iso dosyasına sağ tıklayın ve tekrar Buradan çıkart ” seçeneğine tıklayın .
 • VEYA iso’yu “UltraISO” adlı yazılımla da açabilirsiniz  .  Takmak için UtraISO’nun üstündeki 3. çubukta bulunan “Sanal sürücüye monte et” simgesine tıklayın  . Ardından sanal sürücüye gidin ve açın. Bu genellikle Bilgisayarımdan hemen sonradır.
 • Takıldıktan veya çıkarıldıktan sonra, “Setup.exe” adlı dosyaya sağ tıklayın   ve oyun kurulumunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine  tıklayın  .
 • Oyunu bilgisayarınıza yüklemesini bekleyin.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra, “GOG” adlı klasörü açın ve   oradaki tüm dosyaları kopyalayın ve oyunu kurduğunuz dizine yapıştırın. Örneğin, “Bilgisayarım> Yerel Disk C> Program dosyaları> “ Mezarlık Koruyucusu ”na oyun yüklediyseniz,  bu dosyaları bu dizine yapıştırın.
 • Eğer isterse değiştir’e tıklayın.
 • Oyun simgesi .exe’ye sağ tıklayın ve ardından  oyunu başlatmak için “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğine tıklayın  .
 • Zevk almak!

Leave a Reply