Gom Player Indir

5/5 - (1 vote)

Gom Player Indir

Sektördeki birçok video oynatıcıdan GOM Player, en popüler olanlardan biridir. Bunun nedeni de basit: GOM Player verimli bir özellik kombinasyonu ve kullanıcı arayüzü çekiyor. Buna ek olarak, dahili kodek bulucunun yardımıyla GOM neredeyse her tür video dosyasını oynatabilir. Film meraklıları söz konusu olduğunda, altyazılar için yerel desteğini de sayabilirsiniz. Kısacası, GOM Player birden fazla platform için mükemmel bir medya oynatıcı gibi görünüyor. Ancak bu, tüm insanlar için geçerli değildir.

Artık GOM Player’ı kullanamayacağınız bazı durumlar vardır. Sebepleri basit olabilir. Klas bir kullanıcı arayüzü arıyor olabilir veya bazı ekstra özelliklere ihtiyacınız olabilir. Ya da, yaygın olarak bile, GOM’u hiç sevmeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, bazı GOM Player alternatiflerine gitmek mantıklıdır. Bu makalede, Windows için en iyi 5 GOM Player alternatifinin bir listesini oluşturduk. Windows PC’niz için bir sonraki etkili medya oynatıcıya ihtiyacınız olduğunda bu listeye güvenebilirsiniz.

Her zamanki multimedya oynatıcınızı değiştirmek istiyorsanız GOM Player harika bir alternatiftir. Normal oyuncunuzu neden değiştirmelisiniz? Temel olarak GOM oynatıcı size aynı özellikleri ve daha fazlasını sunar ve hafif, çekici ve özelleştirebilirsiniz.

AVI dosyasını kaç kez bozulduğu için oynatamadınız? Kesinlikle birçok kez, ama GOM oynatıcısı yüklemiş olsaydınız, sorunsuz bir şekilde oynarsınız çünkü dosyanın sadece iyi kısımlarını otomatik olarak oynatır, bozuk parçalarını atlar. GOM Player ayrıca indirme işlemi nedeniyle eksik olan dosyaları da oynatabilir, böylece büyük videoları HD’nize indirmeden önce önizleyebilirsiniz.

Indom Gom Oyuncu

Ayrıca, arayüzü veya bazı seçenekleri beğenmezseniz endişelenmeyin, çünkü onu özelleştirebilir ve görünüm ve gösterilen seçeneklere karar verebilirsiniz. Sonunda, GOM oynatıcısının en önemli kodekleri içerdiğini ve gerekli olanları otomatik olarak indirdiğini vurgulamamız gerekir, böylece bir dosya oynatılırken asla başarısız olmaz.

GOM oynatıcı,  sadece film ve müzik çalmaktan çok daha fazlasını sunan  güvenli, ücretsiz bir multimedya oynatıcıdır . Ayrıca hasarlı dosyaları veya indirilmekte olan dosyaları da oynatabilirsiniz. Videoları doğrudan uygulamadan aramanıza ve oynatmanıza olanak tanıyan bir YouTube sekmesi ile birlikte gelir. Oynatma, ortamınızı farklı şekillerde görüntülemenizi veya dinlemenizi sağlayan birçok modda ve yapılandırmada gelir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...