God of War Torrent Indir

3/5 - (25 votes)

God of War Torrent Indir

God of War, SIE (Sony Interactive Entertainment) tarafından tanıtılan bir üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur. Oyun 20 Nisan 2018’de yayınlanacak.

God of War PC Oyunu İndir Çatlak Torrent Kratos yine bir baba. Mentor tam oyun ücretsiz indir ve Atreus koruyucusu olarak, bir oğlu saygısını kazanmak için kararlı, skidrow başa çıkmak zorunda kaldı ve oğlu ile çok tehlikeli bir dünyada iken onu uzun süre tanımlayan öfke kontrol etmek.

God of War Torrent İndir

God of War 2018: Süslü Olympus’un mermer ve sütunlarından, Viking Öncesi İskandinav irfanının cesur ormanlarına, dağlarına ve mağaralarına kadar, bu fitgirl, kendi yaratıklarını, canavarları ve tanrıları panteonuyla yeni bir bölge. Keşif ve keşif üzerine ek bir vurgu ile, corepack dünyası oyuncuları, God of War’un nefes kesen tehditkar manzarasının her santimini keşfetmeye çekecek – franchise’ın en büyüğü.

Oyuncuyu hiç olmadığı kadar aksiyona yaklaştıran omuz üstü bir kamerayla, God of War’daki kavgalar, Kratos’un karşılaşacağı İskandinav yaratıklarının panteonunu yansıtır: büyük, cesur ve yorucu. Yeni bir ana silah ve yeni yetenekler, savaşta Tanrı’nın tanımlayıcı ruhunu korurken, türde yeni bir zemin oluşturan şiddetli bir çatışma vizyonu sunar.

Oyun İskandinav mitolojisinde kuruldu. Oyunun ana karakterleri Kratos ve küçük oğlu Atreus. Eski Yunan Savaş Tanrısı Kratos, ikinci eşi Atreus’un ölen Faye’in vaadini yerine getirmek istedi. Faye son arzusu, küllerinin Dokuz Diyar’ın zirvesine yayılmasıydı. Kratos ve Atreus, hedeflerine ulaşmak için İskandinav dünyasının canavarları ve tanrılarıyla karşılaştılar. Gerçek, Atreus’un bir tanrı olduğunu ve Faye, Atreus’u dev, tanrı ve ölümlü hale getirmek için Midgard’da (dünyanın ortasında) kalmaya karar veren bir devdi. Sonunda Kratos ve Atreus, Faye’in küllerini zirveye yaydılar ve eve döndüler. Atreus da güçlerini fark etti ve vizyonuyla Fimbulwinter’ın sonunda görebildi.

God of War Torrent İndir

God of War, Santa Monica Studio tarafından oluşturulan ve Sony Computer Entertainment (SCE) tarafından dağıtılan 3. şahıs hack ve eğik çizgi bilgisayar oyunudur. Bu oyun 22 Mart 2005’te PlayStation 2 (PS2) güvencesi için taburcu edildi, benzer bir isim ve üçüncü sırayla düzenlemenin ana kısmı.

Eğlence, Devil May Cry, Rygar ve Castlevania gibi kuruluşlar gibi, motivasyonunu eski Yunan folklorundan alıyor ve soruşturma ve dövüş metodolojisi üzerine ezici bir vurgu yapıyor. Üç ila dört eyleme bölünen eğlence, ayrıca büyük miktarlarda büyü ve kapasiteyi anlatmaya ve yüceltmeye yönelik sağlam bir spot ışığı var.

“Anlık çatışma Heavy Metal ile buluşuyor” olarak nitelendirilen God of War, azizlerini düşmanları kapıştırabilen, çoklu vuruş kombinasyonları gerçekleştirebilen ve çok çeşitli yüksek taarruzlar çekebilen birkaç kılıç benzeri zincir silahıyla donatıyor.

Hafif platform bileşenleri ve Onimusha’nınki gibi bir canlılık birikimi çerçevesi de kaynaştı ve oyuncular düşmüş düşmanlarının belirli bileşenlerini silah olarak kullanmaya hazırlar.

God of War II kesmek ve eğik çizgi unsurları olan bir aksiyon-macera oyunudur. Sabit kamera perspektifinden görüntülenen üçüncü şahıs tek oyunculu bir video oyunudur. Oyuncu, kombo tabanlı dövüş, platform oluşturma ve bulmaca oyunu öğelerinde Kratos karakterini kontrol eder ve öncelikle harpiler, minotaurs, Gorgons, griffins, siklopes, cerberuses, Sirens, satyrs ve perileri içeren Yunan mitolojisinden kaynaklanan düşmanlarla savaşır. Size% 100 çalışan oyun kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Sony, geçen hafta E3 sırasında sadece God of War olarak adlandırılan yeni bir God of War oyununu tanıttı ve Sony Santa Monica Studios’daki geliştiriciler, hayranların alıştığından farklı bir Kratos sergileyeceğine söz verdi. Oyunun yaratıcı yönetmeni Cory Barlog, Kratos’un yeni yönü fikrinin iptal edilen Star Wars TV şovu için senaryolarla başladığını söyledi.

Barlog, VentureBeat’e ekibin Kratos’a yollarını değiştirmek için ikinci bir şans vermeye odaklanmak istediğini söyledi ve bunu yapmanın en iyi yollarından biri baba rolünü keşfetmekti. Barlog, başlangıçta Kratos’u oyuncuların alışkın olduklarından daha bastırılmış bir rolde keşfetme fikri üzerinde çok fazla geri çekilme olsa da, çekirdek yazma ekibinin diğer ortamlara, özellikle televizyona bakmaya başladıktan sonra özel bir şey yapabileceklerini fark ettiklerini söyledi. kavramı ile.

Barlog, Lucasfilm’de çalışırken Çiftliğe erişim izni verildiğini ve iptal edilen Star Wars TV şovunun senaryolarını okuyarak zaman geçirmesine izin verildiğini söyledi. Bu senaryoları bir yazar olarak okumaktan aldığı en büyük derslerden biri, bir karakterle yeterince zaman geçirirseniz, normalde bir oyun veya televizyon şovu olan biri gibi, hayranların nefret ettiği biri olmaktan sevdikleri bir figüre geçebilecekleriydi. .

“İmparatoru önemsedim,” dedi Barlog VentureBeat’e. “İmparatoru bu kahrolası kalpsiz kadın tarafından harap olmuş sempatik bir figür yaptılar. Bu sert gangster ve onu bir insan olarak tamamen yok etti. Bunu okurken neredeyse ağlıyordum. Bu İmparator, parmakların imparatoru yıldırım. ”

God of War Torrent İndir

Barlog, bu yazım tarzını, karakterin hem eski hem de yeni hayranlarını sevecek bir Kratos sürümü oluşturmak için en yeni Savaş Tanrısı’na uyguladığını söyledi. Polygon ile yapılan bir röportajda Barlog, oyunun her şeyden önce babalık hakkında olduğunu ve keşfetmek istedikleri ana tema olduğunu söyledi. Gelecek videodan oynanış aşağıdaki videoda görülebilir.

Demo, oğluna nasıl avlanacağını öğreten çok daha eski, sakallı, oyuncu kontrollü bir Kratos ile açılıyor ve franchise için bilinen acımasız silah ve el ele dövüşlerle devam ediyor. Oğlunu tehlikeden kurtardıktan sonra, demo daha düşünceli ve etli bir Kratos’un bu yeni God of War oyununun merkezinde olacağını belirten sessiz bir baba ve oğul anıyla bitiyor.

sistem gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci:  AMD FX-8320 (3,5 GHz) / Intel i5-4690K (3,5 GHz)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  1 GB, AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  95 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  OYUN AKTİVASYONU İÇİN GEREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit)
 • İşlemci:  AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
 • Bellek:  16 GB RAM
 • Ekran Kartı:  4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  95 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  OYUN AKTİVASYONU İÇİN GEREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...