God Of War II Indir

3.5/5 - (2 votes)

God Of War II

God of War 2, PlayStation 2’deki en iyi oyunlardan biridir ve bu PS3 sürümü daha da iyidir! Bundan daha tamamlayıcı bir şekilde bir inceleme başlattığımı sanmıyorum. Bu, bir oyunun mutlak bir şaheseri ve ilk oyunun yaptığını aldı ve onu en uç noktaya taşıdı.

Huzur Bulacak mıyım?

God of War 2’nin hikayesi inanılmaz. İlk oyundan hemen sonra gerçekleşir. Kratos sadece huzuru bulmak istiyor ama Zeus’un ihanetinden sonra  . Kendini daha fazla öfke ve daha da kanlı bir intikam arayışıyla dolu bulur. Titan Gia, Kratos’a Kader Kızkardeşlerini araması gerektiğini ve ardından sadece intikam almakla kalmayıp aynı zamanda huzuru da bulabileceğini bildirir. Zeus’un Kratos’a neden bu kadar ilgi duyduğu da dahil olmak üzere birçok kıvrımı ve dönüşü olan harika bir hikaye.

Genel olarak ses oyunculuğu ve oyunculuk bir kez daha şaşırtıcı. PlayStation 2 versiyonu harika görünüyordu. Ancak PS3 için yapılan HD remaster inanılmaz. Gerçekten bunun çok iyi göründüğü bir durum ortaya koyabileceğinizi düşünüyorum, bunun bir PlayStation 3 üzerinde geliştirildiğine inanırsınız, 2 değil.

Şuna Bakar Mısın!

Kratos ve çeşitli yaratıklar ve patronlar harika görünürken. God of War 2’nin zaten güçlü olan selefinin üzerinde durduğuna inandığım gerçekten farklı yerler. Lav, kar ve karanlık pis alanlarla dolu alanlardan. İşlerin asla sıkıcı olmadığı çok çeşitli yerlerden geçersiniz.

Bu oyundaki CG cutscenes sadece muhteşem ve sadece hikayeye çok yatırım yapmanıza neden olmuyor. Oyun grafiklerinin sahip olduğu aynı türden bir cila verildi ve sonuç olarak, tüm deneyimi PS2’de olduğundan çok daha büyük hale getiriyor.

Kalplerini Çıkarın!

God of War 2’nin oynanışı ilkinden daha acımasız. Tıpkı ilk oyun gibi oynuyor ve bir kez daha Blades of Chaos ana silahınız. Diğer birçok silah ve büyü öğrenilebilir ve hepsi siz oynadıkça yükseltilebilir. Yine de benim için Blades of Chaos, kullanımı en eğlenceli ve Kratos ile en çok ilişkilendirdiğim şey.

Oynanış çok eğlencelidir ve oldukça aksiyona dayalıdır. Çatışmada kaç dövüşe girerseniz girin o kadar tatmin edicidir ki, bir kez olsun asla eski hissettirmez. Kratos bu oyunda tam bir baş belası gibi oynuyor. Oyunu taze tutmaya yardımcı olan bir Pegasus üzerinde uçtuğunuz bölümün yanı sıra bazı bulmaca bölümleri de var.

Oyunu yenmek için muhtemelen yaklaşık 10 saate bakıyorsunuz. Bunun oynaması çok eğlenceli olan oyunlardan biri olduğunu görüyorum ve muhtemelen birkaç kez yenmek isteyeceksiniz.

Bunu ne kadar çok düşünürsem, o kadar eminim ki God of War 2’yi PlayStation 2’deki en sevdiğim oyun olarak değerlendiririm. PS3 için yaptıkları bu sürüm süper cilalı görseller sayesinde daha da iyi. Hikaye ilkinden daha büyük, aksiyon daha yoğun ve genel olarak sadece harika bir deneyim ve yeterince tavsiye edemeyeceğim bir oyun.

God Of War 2

Artık intikam almaya hazırsınız. Bazı özel güçlerini kaybetmiş olmana rağmen, Ares ile tekrar yüzleşme şansın var. Sizden daha az güçlü olan düşmanları yenerek beceri ve yeteneklerinizi geliştirmelisiniz. Tekrar bir savaş tanrısı olmadığını unutma! Kratos, ölümlü bir insana dönüştü. Yani, düşmanlardan çok fazla hasar alırsanız, ölürsünüz! Bu yüzden düşman kuvvetleriyle savaşırken daha dikkatli olmalısınız.

God of War’ı daha  önce deneyimlemediyseniz  , size daha önce neler olduğunu gösterecek bazı ara sahneler var. Blades of Chaos, ilk versiyonda olduğu gibi birincil silahınızdır. Düşmanlara karşı daha güçlü olması için yükseltilebilir. God of War 2’de oyuncular için gerçekten zorlayıcı olabilecek birçok patron dövüşü var. Bazılarının birkaç dakikadan fazla vurulması gerekiyor. Oyuncular daha yüksek seviyelerde başka silah türlerini de kullanabilirler.

Grafikler önceki versiyona göre iyileştirildi. Bildiğiniz gibi bu oyun resmi olarak PC için yayınlanmadı. PlayStation 2 sürümünün tüm özelliklerine sahip PC için God of War 2’nin taşınmış bir sürümüdür.

God of War 2’nin Özellikleri:

 • Ares gibi tanrıları yenmek için Kratos adlı bir kahramanı tekrar kontrol edin
 • Düşmanları vurmak için Blades of Chaos gibi silahlarınızı kullanın
 • Tecrübe puanları kazanarak dövüş becerilerinizi geliştirin
 • Yeteneklerinizi ve eşyalarınızı geliştirmek için gizli hazineleri bulun

Minimum sistem gereksinimleri:

 • İşlemci: Pentium 4 2.0 Ghz
 • İşletim Sistemi: XP, Vista, W7
 • RAM: Windows XP için 1 GB, Windows Vista veya Windows 7 için 2 GB
 • DirectX Sürümü: DirectX 9
 • Video kartı Belleği: 256MB
 • Sabit Disk: 2 GB sabit disk alanı

Artıları

 • Hikaye inanılmaz
 • İnanılmaz ses oyunculuk
 • CG cutscenes bir film gibi görünüyor
 • Aksiyon, ilk oyundan daha kanlı ve şiddetli
 • Oynaması çok eğlenceli!

Eksileri

 • Bunu ne kadar sevsem de 3 ve 4’ün biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum
 • Bu oyun hakkında söylenecek kötü bir şey düşünemiyorum!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...