Glary Utilities Pro Indir

5/5 - (1 vote)

Glary Utilities Pro Indirin

Glarysoft’un Glary Utilities, sürekli olarak en popüler ve en sık önerilen sistem yardımcı programlarından biridir ve neden olmasın? Windows ile ilgili en kullanışlı araçlardan bazılarını tek bir ücretsiz indirmede bir araya getirir. PC’nizi tarar ve temizler, geçici dosyaları temizler, gereksiz dosyaları kaldırır, bozuk kısayolları düzeltir ve çoğu Windows kullanıcısının tanımakta zorluk çekmeyeceği, hem büyük hem de küçük çok çeşitli sorunları çözer. Tek Tıkla Bakım seçeneğini, yalnızca istediğiniz işlemleri tek bir tıklamayla çalıştıracak şekilde yapılandırabilirsiniz, bu da düzenli bakımı mazeretler için çok kolaylaştırır. Birçok aracından herhangi birini ayrı ayrı da çalıştırabilirsiniz.

Glary Utilities, Durum, Tek Tıkla Bakım ve Modüller için sekmeler içeren temel ancak renkli (ve kaplanabilir) bir iletişim kutusu boyutlu arayüze sahiptir. Modüller altında, Glary, bir dizi başlık altında çok çeşitli araçları gruplandırır; bunlardan bazıları aynı araçlara farklı kategorilerden erişir: Temizle ve Onar, Optimize Et ve İyileştir, Gizlilik ve Güvenlik; Dosyalar ve Klasörler; ve Sistem Araçları. Gereksiz dosyalar, casus yazılımlar ve düzeltmemiz veya atmamız gereken diğer birçok şey için sistem genelinde bir tarama başlatan Tek Tıkla Bakım sekmesinde Tara’yı tıkladık: aslında bodrum katını temizlemek gibi. Glary Utilities özet bulgularını görüntüledi ve ayrıntıları görüntülemek için tıklayabilir veya yaptığımız partiyi düzeltmek için sadece Onarım Sorunları’na basabilirdik. Araç, sistemimizi zaman içinde makinenizi tıkayabilecek eski, gereksiz ve gereksiz verilerden hızlı bir şekilde temizledi.

Tek Tıkla Bakım, Glary Utilities’i düzenli olarak tutmak ve düzenli olarak çalıştırmak için yeterli bir nedendir, ancak Glary’nin yardımcı programlarını ayrı ayrı çalıştırmanıza ve bir dosya parçalayıcı, başlangıç ​​yöneticisi dahil olmak üzere daha birçok araca erişmenize izin veren Modüllerinde daha mükemmel nedenler bulunabilir. , bellek iyileştirici, kayıt defteri birleştirici ve dosya kurtarma ve silme aracı. Ayrıca, Process Manager ve System Information da dahil olmak üzere Glary’nin arayüzünden çeşitli Windows yardımcı programlarını çalıştırmanıza olanak tanır. Yinelenen Dosya Bulucu gibi araçları ara sıra çalıştırmak ve Tek Tıkla Bakım, bilgisayarınızın hızlı, sorunsuz ve güvenli çalışmasını sağlar. Tüm Windows kullanıcılarına Glary Utilities’i öneriyoruz.

Glary Utilities Pro  , geçersiz kayıtlar, gereksiz başlangıç ​​öğeleri, geçici dosyalar, İnternet geçmişi ve casus yazılım gibi sorunlar için kapsamlı bir tarama dahil olmak üzere otomatik,  hepsi bir arada bir PC bakım hizmeti sağlar . Tek bir tıklama herhangi bir PC sorununu uzak tutabilir. Glary Utilities Pro  , kayıt defterini temizlemek ve kayıt defteri hatalarını düzeltmek için piyasadaki en güvenli ve en verimli kayıt aracını sunar. Bu kamera, geçersiz kayıt defteri girdilerini  ve geçici dosyaları kaldırarak daha fazla alan boşaltır  . Süreç ve başlangıç ​​yöneticisi, çalışan süreçleri sezgisel olarak görüntülemenizi sağlar. İnternet hızını artırmak, disk alanı kullanımını analiz etmek ve yinelenen dosyaları bulmak için tarayıcı eklentilerini silebilir  . Ayrıca,  Glary Utilities Pro kullanıcıların yazılımı tamamen toplu olarak kaldırmasına olanak tanır. Ayrıca güncellemeleri kontrol edebilir ve sizi en son programlardan haberdar edebilir. GlaryUtilities Pro ile gizliliğinizi korur   ve bilgisayarınızı daha hızlı ve daha temiz hale getirir  !

Glary Utilities PRO, bilgisayarınızı düzeltmek, hızlandırmak, korumak ve korumak için güçlü ve hepsi bir arada bir yardımcı programdır. Bilgisayarınızın performansını optimize eder, sorunları çözer, gizliliğinizi korur ve sisteminizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize yardımcı olur.

Glary Utilities Pro, bilgisayarınızı düzeltmek, hızlandırmak, korumak ve korumak için çok sayıda güçlü ve kullanımı kolay sistem aracı ve yardımcı programı sunar.

Yaygın sistem gereksiz dosyalarını, geçersiz kayıt defteri girdilerini ve İnternet izlerini temizlemenizi sağlar. Tarayıcı eklentilerini yönetebilir ve silebilir, disk alanı kullanımını analiz edebilir ve yinelenen dosyaları bulabilirsiniz. Ayrıca, yüklü kabuk uzantılarını görüntüleyebilir ve yönetebilir, dosyalarınızı yetkisiz erişime ve kullanıma karşı şifreleyebilir, büyük dosyaları daha küçük yönetilebilir dosyalara bölebilir ve sonra yeniden birleştirebilirsiniz. Ayrıca, Glary Utilities, belleği optimize etme, bozuk Windows kısayollarını bulma, düzeltme veya kaldırma, Windows başlangıcında başlayan programları yönetme ve yazılımı kaldırma seçeneklerini içerir. Diğer özellikler arasında güvenli dosya silme, Boş Klasör bulucu ve daha fazlası bulunur.

Glary Utilities Pro Indirs

Ancak, yer açmak, Windows kayıt defteri öğelerini temizlemek, başlangıç ​​menüsünde ve masaüstünde bulunan hataları düzeltmek ve programları bilgisayarınızdan kaldırmak için gereksiz dosyaları da kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları yönetebilir, boş belleği izleyebilir ve optimize edebilir, bağlam menüsü girişlerini yönetebilir ve Windows kayıt defterini birleştirebilirsiniz.

Ayrıca, web tarayıcılarınızdan geçmişi, tanımlama bilgilerini ve izleri silebilir, dosyaları kurtarmanın ötesinde kalıcı olarak silmek için bir öğütücü kullanabilir, dosyaları şifreleyebilir ve şifresini çözebilir, disk alanı kullanımını analiz edebilir, çift dosyaları bulabilir ve silebilir, boş klasörleri kaldırabilir, birleştirebilir ve bölebilirsiniz. , ve dahası.

Ek olarak, bir görev zamanlayabilir, silmek istediğiniz izleri seçebilir, Glary Utilities Pro’yu sistem başlangıcında otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlayabilir, arayüz dilini değiştirebilir, sistem tepsisine küçültebilir, Windows oturumu kapatırken veya kapatırken gizlilik izlerini silebilirsiniz ve diğerleri.

Araç, düşük ila orta düzeyde sistem kaynağı kullanır, kapsamlı bir yardım dosyası içerir ve testlerimiz sırasında sorunsuz bir şekilde çalışır. Herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve Glary Utilities Pro’yu tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tüm Glary Utilities Pro araçlarına, göze hoş gelen ve tamamen basit bir arayüz üzerinden erişilebilir.

Özellikleri:

  • Arka planda otomatik bakım
  • Windows’un hızını optimize edin, temizleyin ve artırın.
  • Gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun.
  • Casus yazılımları, truva atlarını, reklam yazılımlarını vb. Engelleyin.
  • Belirli uygulama hatalarını düzeltin.
  • Basit, hızlı ve Kullanıcı dostu arayüz
  • Çok daha güçlü araçlar
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...