Ghost Recon Wildlands Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Ghost Recon Wildlands Torrent Indir

Bu, Ubisoft Paris tarafından oluşturulan ve 2015’te E3 fuarında ilan edilen Tom Clancys serisinden açık bir dünyaya sahip taktik bir video oyununun unsurlarıyla çok popüler bir nişancıdır. Geliştiriciler, karaktere ve ekip üyelerine verilen görevlerin tam yapısını terk ettiler. Artık kahramanlar, her biri misyona kendi taktikleriyle yaklaşabildikleri ana komplo çerçevesinde tam bir hareket özgürlüğüne sahipler: gizli modda, ustaca taktik operasyonlar geliştirmek, düşmanı karıştırmak, beklenmedik saldırılar gerçekleştirmek.

hayalet keşif wildlands sel

Eylem özellikleri

Sunumda yazarlar, misyonun hem ilk hem de tek kişi ve dört kişilik bir ekipte uygulanabilir olduğu gerçeğinden oluşan önemli teknik yenilikler hakkında rapor verdiler. Eğer planlıyorsanız  indir  Tom Ofis Serisi C ler Hayalet Recon Wildlands sel    , daha sonra oyunun ölçekli dinamiklerinin doğrudan katılımcı sayısına bağlı olduğunu bilin. Ve yenilik, uyuşturucu satıcılarının ve kafalarının avcılarının yüzleşmesinde hareketler yapabileceğiniz devasa bir evreni “kazanmıştır”. Her ikisi de silah, benzersiz ekipman, araç ve modern araçlar konusunda en son dünya gelişmelerine sahiptir. İkincisi izleri karıştırabilir, her türlü güvenlik ve korumayı atlayabilir. Takım stratejisi, iyi vuruşlar, yetenekli manevralar ve makine ve teçhizatın rasyonel kullanımı ile birlikte düşmanın zaferini sağlayacak şeydir.

Hikaye konusu

Tarih öncesine göre, Bolivya, davetsiz misafirlerin ve ülke dışındaki dünyanın farklı yerlerine satılan uyuşturucuların eşi görülmemiş bir şekilde yayılmasıyla süpürüldü. Santa Blanca adlı organize bir çete, kokain üretimini istikrarlı ve kasıtlı olarak genişleterek devleti en büyük uyuşturucu karteline dönüştürüyor. Nüfus, hüküm süren kanunsuzluktan ve sakıncalılara karşı acımasız misillemelerden dolayı panik ve korku ile ele geçirilir. Kaos korkunç insanları kurtarmak için, iyilik tarafını alıp gereken  indirmek  Tom Ofis Serisi C ler Hayalet Recon Wildlands aracılığıyla  torrent engelleyebilen kanunsuzluk her olasılığı vardır.    

Sıcak noktalara ve tehlikeli askeri operasyonlara katılma konusunda zengin deneyime sahip olan Ghosts özel amaçlı grup, haydut organizasyonunu ortadan kaldırmak ve aynı zamanda önde gelen işadamlarını ayırmak, birbirlerine karışıklık, şüpheler ve şüpheler ekleyerek mal ve mali zararlar.

hayalet keşif wildlands sel

İndir  Tom Ofisi Serisi C ler Hayalet Recon Wildlands torrent indirme işlemini başlatın acele yüzden Haklısınız bu makalenin altındaki bu sayfada, sel indirme düğmesini bulacaksınız olabilir ve bu serin oyunu tadını çıkarın!    

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, açık bir dünya ortamında kurulmuş ve isteğe bağlı bir birinci şahıs bakış açısı ile silah nişan almasıyla oynanan taktik kapak tabanlı bir nişancı oyunudur. Oyuncular Birleşik Özel Kuvvetler Komutanlığı altında Birleşik Devletler Ordusu’nun kurgusal seçkin özel harekat birimi olan “Hayaletler” olarak da bilinen Delta Company, First Tabur, 5. Özel Kuvvetler Grubu üyeleri olarak oynuyorlar. Advanced Warfighter ve Future Soldier’da kullanılan fütüristik ayarı içermez, bunun yerine orijinal Tom Clancy’s Ghost Recon’a benzer modern bir ayarı benimser. Sonuç olarak, oyunda yer alan ekipman, dünyadaki askeri güçler tarafından yaygın olarak kullanılan silahlara ve ekipmanlara dayanmaktadır.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, tamamen solo veya dört oyunculu kooperatifte oynayabileceğiniz devasa, tehlikeli ve duyarlı bir açık dünyada ilk askeri atıcı. Muazzam ve düşmanca bir ortamda her şeye kadir bir düşmanla karşı karşıya kalan Hayaletlerin görevlerini tamamlamak için kritik ahlaki seçimler yapmaları ve zorlu savaşlara girmeleri gerekir – bugüne kadarki en cesur ve en tehlikeli operasyonları.

Bolivya, bundan birkaç yıl sonra: bu güzel Güney Amerika ülkesi dünyanın en büyük kokain üreticisi oldu. Etkili ve kısır Santa Blanca uyuşturucu karteli ülkeyi narkotik bir duruma dönüştürerek kanunsuzluk, korku, adaletsizlik ve şiddete yol açtı. Kartel, büyük bir yeraltı gücü ve küresel tehdit olma yolunda ilerliyor.

Topyek warn bir savaş cevap değildir. Cerrahi, gizli, ölümcül bir yaklaşım, hastalığı kaynağında durdurmanın tek yoludur. Elit bir ABD Özel Kuvvetler ekibi olan Hayaletler, kargaşa ve yozlaşmış hükümet arasındaki ittifakı bozmak, istikrarsızlaştırmak ve sonunda ittifakı koparmak için düşman hatlarının arkasına gönderilir.

hayalet keşif wildlands sel

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci:  Intel Core i5-2400S 3.3 GHz veya AMD FX-4320 4.0 GHz
  • Rastgele erişimli hafıza : 6 GB
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
  • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX660 / GTX750Ti / GTX 950 / GTX1050 veya AMD HD7870 / R9 270X / R9 370X / RX 460 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2GB VRAM)
  • Boş Disk Alanı:  24 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci:  Intel Core i7-3770 3.5 GHz veya AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
  • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
  • Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTX970 / GTX 1060 veya AMD R9 290X / R9 390 / RX480 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 4GB VRAM)
  • Boş Disk Alanı:  24 G
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...