Ghost Mouse Indir

5/5 - (1 vote)

Ghost Mouse Indir

Bir CD çaların nasıl kullanılacağını biliyorsanız, sağ tıklama ve sürükle ve bırak işlemleri dahil olmak üzere bir dizi fare hareketini kaydetmenizi ve oynatmanızı sağlayan küçük bir program olan GhostMouse’u kullanma konusunda ustalaşacaksınız. Bununla birlikte, kaydedilmiş tıklamalarınızı ne zaman ve nerede çalıştırabileceğinizi kendinize sorabilirsiniz.

GhostMouse’un kompakt, üç düğmeli arayüzünü kullanarak, bir dizi eylemi yeniden oynatmak için bir komut dosyası kaydedebilirsiniz. Kullanıcı eylemlerini kaydetmek ve çoğaltmak için tasarlanmış diğer programlardan farklı olarak, bu, fareyle ilgili görevlerle sınırlıdır. Daha sağlam programlar, yazılı metni ve diğer klavye eylemlerini işleyecektir. Yine de, program söz verildiği gibi çalıştı ve hatta birkaç ayar ve diğer özelliklere sahipti. Örneğin, GhostMouse uygulamasını komut satırından veya başlangıçta çağırabilir ve kaydedilmiş bir komut dosyasını çalıştırabilirsiniz. Mevcut iki kullanıcı seçeneğinden birini kullanarak, oynatma sonrasında GhostMouse’u kapatmayı seçebilirsiniz (diğer ayar oynatma hızını yönetir). Potansiyel olarak kullanışlı bir özellik, bir kayıt oturumu sırasında Oynat’ı tıklatabilme ve böylece fare tıklamalarınızdan sonsuz bir döngü oluşturmanıza olanak sağlamasıdır. Döngüden çıkmak için,

Ghost Mouse Indirin

GhostMouse’un asıl amacı bir gizemdir. Bir indirici, bir Web sunucusunu gerçek bir kullanıcının siteyi görüntülediğine ikna etmek için sürekli bir tıklama akışı oluşturmak için bunu kullanmayı açıklar. GhostMouse ayrıca uzak sistem yöneticilerinin ezoterik bir ihtiyacını da karşılayabilir. Her durumda, hem fare tıklamalarını hem de klavye vuruşlarını kaydeden bir uygulamanın, sahip olduğunuz otomasyon ihtiyacını karşılama olasılığı daha yüksektir. Bununla birlikte, GhostMouse’un sunduklarına bir ihtiyaç görürseniz, onu kullanmak için bir şey ödemeniz gerekmez.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...