Getting Over It Torrent Indir

3.4/5 - (5 votes)

Getting Over It Indir

Bennett Foddy ile Başlarken Bennett Foddy tarafından geliştirilen platform oyunu video oyunudur. Oyun Ekim 2017 Humble Monthly’nin bir parçası olarak 6 Ekim 2017’de piyasaya sürüldü ve 2.7 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam etti. Oyunun Steam versiyonu daha sonra 6 Aralık 2017’de Foddy tarafından piyasaya sürüldü. Oyun aynı gün iOS’ta da yayınlandı. Android sürümü 25 Nisan 2018’de yayınlandı.

Oynanış

Aşmak Sessiz bir adamın etrafında, adıyla biraz doğru olan, büyük bir metal kazanda bulunan ve nesneleri kavramak ve kendini hareket ettirmek için kullanabileceği bir Yosemite çekiç kullanan Diogenes adıyla döner. Fare veya izleme dörtgenini kullanarak (kontrolörler desteklenir, ancak oyun çubuklarındaki hassasiyet eksikliği nedeniyle oyunu zorlaştırır), oyuncu dik bir dağa tırmanmak için adamın üst gövdesini ve kızak çekiçini hareket ettirmeye çalışır.

Oyuna çeşitli felsefi konuları tartışan Bennett Foddy’nin sesli anlatımı eşlik ediyor. Yorum ayrıca oyuncu tarafından önemli ilerlemeler kaybolduğunda hayal kırıklığı ve azim ile ilgili alıntılar sunar.

Üstesinden Gelmek Torrent İndir

Oyuncu dağa doğru ilerledikçe oyun zorlaşır. Hiçbir kontrol noktası yoktur; oyuncu ilerleme durumunun bir kısmını veya tamamını kaybetme riski altındadır. Oyun, bir oyuncu haritanın en yüksek noktasına ulaştığında ve daha sonra uzaya girdiğinde sona erer. Sonuca varıldığında, bir mesaj oyunculara oyunu oynayıp kaydetmediklerini sorar. Bir oyuncu olmadığını belirttiğinde, oyun, oyunu tamamlayan diğer oyuncular tarafından doldurulmuş bir sohbet odasına erişim sağlar.

Bennett Foddy ile Başlarken, Jazzuo’nun 2002 B-Oyunu klasik ‘Sexy Hiking’ a saygı gösteren bir cezalandırıcı tırmanma oyunu. Çekiçi fare ile hareket ettiriyorsunuz, hepsi bu. Uygulama ile zıplayabilir, sallanabilir, tırmanabilir ve uçabilirsiniz. Büyük gizemler ve muhteşem bir ödül, dağın tepesine ulaşan usta yürüyüşçüleri bekliyor.

Haksız ve saçma

Gövdesi su dolu bir kazandan çıkan oyun karakteriniz Diogenes ile tanışın. Gerçek Diyojenler, bir pazar yerinin ortasındaki büyük bir seramik sürahinin içi gibi, nerede uyuyacağı konusundaki alışılmadık seçimleriyle ün kazandıran bir Yunan filozofuydu. Hareketlerini kontrol etmek ve dağın tepesine çıkmak için Yosemite çekiçini sallamanız gerekir. Herhangi bir yanlış adım veya kötü salıncak, oyunun belirli bir noktasına ya da en kötüsü başlangıçta zor bir düşüşe maruz kaldığınızı görebilir. Eşzamanlı olarak, mevcut durumunuz ve hatta cesaretlendirme sözlerinizle ilgili yorumlarda bulunabilecek Foddy’nin sesini dinleyin. Yine de, aklınız oyunun haksız, saçma doğası ile kurumaya başladığı için geri bildirim biraz rahat olabilir.

Aslında, karakteriniz ölemez (onu başlangıç ​​alanının solundaki göle düşürmezseniz). Hiçbir kontrol noktası yoktur.Gerçek katı bir kural yoktur. Herkes için biraz ücretsiz ve sadece düz o dağın üzerinden almak umuduyla. Bu oyun öylesine sinir bozucu bir şekilde bağımlılık yapar ki oyuncular başladıktan sonra durduramazlar. Delilik eğlenceli buluşuyor takıntıyla buluşuyor.

Üstesinden Gelmek Torrent İndir

Ne görüyorsanız onu alırsınız

Ne olursa olsun, oyunu kavramak kolaydır: Eğer kontrollerde iyiyseniz, oyunun bir sonraki aşamasına geçersiniz. Sadece karakterinizin iyi ve kötü özelliklerini anlayın ve kısa sürede yolunuza çıkacaksınız.

Kişisel bir dokunuşla bitirmek

Oyunu başarıyla tamamladıktan sonra, açılır bir soru sekmesi görünecektir. Oyunu tek başınıza mı oynuyorsunuz yoksa çevrimiçi olarak mı oynattığınızı soracaktır. evet cevabını verirseniz, Foddy’nin ev sahipliğinde gizli bir sohbet odasına girersiniz. Orada, kişisel bir tebrik mesajı okuyacak ve hatta adamın kendisiyle hızlı sohbet etme şansına sahip olacaksınız. Dürüstçe hayır cevabını verenler için, maalesef odaya erişmeden oyun menüsüne gireceksiniz. Eğer hala bu konvoya sahip olmak konusunda kararlıysanız, en baştan oynamaya hazır olun.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun o kadar popüler ki masaüstünüzde veya cep telefonunuzda çalınabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Orada keşfedilmeyi bekleyen birçok platform video oyunu var. Aynı amaç ve kontrollerle daha rahat oyunlar bulursanız, Super Mario Bros gibi klasik bir oyunu deneyebilirsiniz.Tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak gösterilen Super Mario Bros, farklı seviyelerde çok daha fazla aşama sunuyor zorluk ve daha eksiksiz bir hikaye. Kesin kontrolleri eleştirmenlerin övgüsünü kazandı.

Ancak, Getting Over It’s mantıksız doğası ile bağdaştıysanız, Foddy’nin QWOP ve CLOP gibi diğer popüler oyunlarını deneyebilirsiniz, ancak karşılaştırma ile daha basit, ancak her zamanki gibi sinir bozucu. Oyunun hardcore hayranları için, oyunun varlığı için ilham kaynağı olan Sexy Hiking’u deneyin.

Bizim almak

Devralmak Kesinlikle türünün en iyilerinden biridir. Oyunun ahlaki dersi oyun boyunca oldukça belirgindir: başarısızlık düşüşünüzle değil, tekrar denemek için isteksizliğinizle tanımlanır. Oyun tüm beklentileri kırıyor ve dürüst bir deneyim yaşatıyor. Bu saçmalık, oyunu ilgi çekici kılıyor ve kasıtlı olarak haksız doğası oyuncuların çılgın saplantılarını besliyor. Ancak dikkatli olun, çünkü birkaç kıkırdayan şaka oyuncu için acı bir tat bırakabilir.

Üstesinden Gelmek Torrent İndir

İndirmeli misin?

Sadece sabır ve kararlılık testine hazırsanız. Bu oyun kesinlikle çekirdeğinize deli olacak ve zaman zaman sizi rahatsız edebilir. Yine de oynamakla birlikte gelen adrenalin acele sizi tatlı başarıya götürecektir. Sonuçta, en beğenilen görüş zirveden. Kazandıktan sonra bir daha asla oynayamayacağınız bir oyuna birkaç kuruş harcamak istiyorsanız, buna bir göz atın. Daha köklü ve karmaşık bir hikayeye sahip oyunlara daha fazla iseniz, maalesef başka bir oyun aramalısınız.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista
  • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli CPU
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...