GetFLV Indir

4.2/5 - (29 votes)

GetFLV Indir

Ücretsiz Flash video indiricilerinden herhangi birini kullandıysanız, GetFLV ile ilgili fark edeceğiniz ilk şey, üstün kaliteli kullanıcı arayüzüdür. Soldaki bir kenar çubuğu, FLV Tarayıcısından başlayarak FLV Yardımcı Programlarına erişir. Bu gömülü pencere, ana tarayıcınıza herhangi bir eklenti veya kodek yüklemenize gerek kalmadan doğrudan GetFLV arayüzünün içinden güvenli bir şekilde video aramanızı sağlar. GetFLV, 200.000’den fazla siteden video indirebilir, bu nedenle uygun materyali bulmak sorun değildi. Tanıdık bir başlık aradık ve sonuçlardan birine tıkladık. GetFLV yalnızca videoyu önizlemekle kalmadı, aynı zamanda toplu işler için sıralayabileceğimiz ve düzenleyebileceğimiz bir liste görünümüyle tüm eşleşmeleri otomatik olarak algıladı.

FLV Downloader tıklandığında, belirli bir iPad Video seçeneği dahil olmak üzere Dönüştürme seçeneklerini içeren ana indirme aracı açıldı. FLV Converter’ın kullanımı, kısmen göze çarpan (ve kolay) talimatlar sayesinde çok kolaydır. FLV Maker ve FLV Audio Ripper, dönüştürücüye çok benzer, yalnızca çevrimiçi yayınlamak için Flash videoları oluşturmak ve sırasıyla videodan ses parçalarını çıkarmak ve kaydetmek için optimize edilmiştir. FLV Fixer’ı denemek için kötü bir FLV dosyamız yoktu, ancak orada olduğunu bilmek güzel. GetFLV, hem ses hem de video için Kodlayıcı, Kare Hızı, Bit Hızı ve daha fazlası gibi her işlev için bir dizi açılır Seçenekler iletişim kutusu kullanır.

Eğlence veya iş projeleri için olsun, hepimiz internette video izlemeyi severiz. Ne yazık ki, video görüntüleyen birçok web sitesi onlar için bir indirme seçeneği sunmuyor. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, bu internet videolarını yakalamanıza ve bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olması için GetFLV’ye ihtiyacınız  olacak .

GetFLV  çok kolay çalıştırılabilen bir uygulamadır. Pencereyi açar açmaz alışmak biraz zaman alır. İşin iyi yanı, uygulamayla birlikte atmanız gereken her adımı açıklayan bir kullanım kılavuzunun olmasıdır. Zor bir durumdaysanız, bu kılavuz size yardımcı olmak için açılacaktır.

Tüm ana uygulama özelliklerine yan panelden erişebilirsiniz.  Entegre bir internet tarayıcısı ile internette gezinmek  için FLV Tarayıcısını seçebilirsiniz  . Ayrıca, sisteminizin performansını artırmak için çok sayıda Çekirdeği test edebilirsiniz. Elbette bu, mevcut internet bağlantınıza, yapılandırmanıza ve işletim sisteminize bağlıdır.

İndirmek istediğiniz bir video ile karşılaştığınızda, uygulama bağlantıyı otomatik olarak alttaki bir listede görüntüleyecektir. Kaydetmesini istediğiniz hedefi ve video çıktısının kalitesini seçebilirsiniz. İnternet bağlantınızın hızı, videoların ne kadar hızlı indirileceğini belirleyecektir.

Videoları indirmek, bu uygulamanın yapmanıza izin vereceği tek şey değil. Yan panele göz atmaya devam ederken, FLV Audio Ripper, FLV Converter ve FLV Maker gibi diğer yararlı araçları bulacaksınız.

Yazılımın adına rağmen videoları FLV dışında başka dosya formatlarında da kaydedebilirsiniz. Aslında, birkaç farklı video dosyası ekleyebilir ve bunları mevcut diğer video dosyası formatlarından bazılarına dönüştürebilirsiniz. Her format, mobil cihazlar, kişisel bilgisayarlar, vb. Gibi bir kategoriye yerleştirilir. Seçtiğiniz format, videonun nerede oynatılmasını istediğinize bağlıdır. Kalite ayarlarını özelleştirmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.

Birkaç video dosyası içe aktarılabilir ve FLV’ye dönüştürülebilir. Ancak, uygulama birden fazla videoyu tek bir videoya entegre etmenize izin vermiyor  video. Ancak, kırpmanıza, kırpmanıza, filigran eklemenize ve renk kaydırıcılarını değiştirmenize izin vererek videoyu geliştirmenize olanak tanır.

GetFLV Indir

Uygulama sizi sadece video dosyalarını indirmekle sınırlamaz. Yan panele daha fazla göz attığınızda, “FLV Converter”, “FLV Maker” ve “FLV Audio Ripper” gibi birkaç daha kullanışlı araç fark edeceksiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi, şaşırtıcı miktarda video dosyası formatından yararlanabilirsiniz. İşleme birden fazla dosya ekleyebilir ve daha sonra dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Mevcut formatlar, en sık kullanılan mobil cihazlardan bazıları ve daha fazlası için özenle optimize edilmiş kategoriler halinde saklanır. Ek olarak, kalite ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca, birden çok video dosyasını içe aktarabilir ve bunların FLV’ye dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Maalesef, listedeki tüm öğeleri tek bir videoda birleştirmenize izin veren entegre bir seçenek yoktur. Öte yandan, renk kaydırıcılarını ayarlayarak ve hatta filigran ekleyerek herhangi bir videoyu dikkatlice kırpabilir, kırpabilir ve geliştirebilirsiniz.

Ana Özellikler

  • Basit kullanıcı arayüzü.
  • Herhangi bir video web sitesinden video indirin.
  • Videoları diğer çeşitli dosya formatlarına dönüştürmenize izin verin.
  • Videodan Ses Çıkarın
  • FLV videosunu onarın
  • Hızlı İndirme hızı.

Artıları

  • FLV dosyalarıyla çalışmak için harika bir araç.
  • Bir dizi özelliğe sahiptir.

EKSİLERİ

  • Deneme sürümü sınırlı kullanıma sahiptir.
  • Tam sürüm pahalıdır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...