Generals Zero Hour Indir

5/5 - (2 votes)

Generals Zero Hour Indir

Sıfır Saat ve dünyanın en güçlü Generali olma arayışı içinde modern silah teknolojisindeki en son yenilikleri ortaya çıkarma zamanı. Command & Conquer ™ Generals: Zero Hour, Command  & Conquer Generals için ilk genişleme paketi olarak  oyuncular  modern dünyanın kontrolü için küresel bir savaş yürütecek ve dünyanın en seçkin komutanlarına meydan okuyarak nihai zorluklarla karşı karşıya kalacaklar  . Çeşitli yeni birimlerden ve yeni yüksek teknoloji silahlarından oluşan bir cephanelik arasından seçim yapan oyuncular, düşman Generalleri iktidardan çıkarmak için ne gerekiyorsa kullanacaklar. 

Generals Sıfır Saat İndir

Muzaffer olmak için, en deneyimli C&C Generallerinin emektarı bile  dünyanın en ölümcül silahlarından tam olarak yararlanabilmek ve onlara karşı savunmayı öğrenmek için  yeni taktikler ve stratejiler keşfetmelidir  . Yeni birimlerin, yapıların ve yükseltmelerin yanı sıra geliştirilmiş kontroller, Savaş Onurları ve çeşitli yeni çevrimiçi özelliklerin eklenmesi ile Komut ve Conquer General Zero Hour, oyunculara küresel hakimiyet için ihtiyaç duydukları ateş gücünü verir  DAHİL v1.8 ve v1.4 (Sıfır Saat).

Daha gerçekçi ve yaratıcı strateji oyunları var, taktik bir zihinden çok daha fazlasını talep edenler ve eski ya da çağdaş olsun, tarihsel bir meydan okuma sunan diğerleri. Ancak, saf eğlencenin peşinde koşmak için saatleri kısmak söz konusu olduğunda, çok az strateji oyunu Command & Conquer serisi kadar kolay veya eğlenceli olmuştur. Tüm açık ve anlamsız klişeleri için, sahte Çöl Fırtınası ortamının çok güncel arka planını mideye çıkarabilenler, yaklaşık on yıllık serideki en yeni yavru olan C&C: Generals’de aynı keyfi buldu.

Geçen yılki bölümün kaldığı yerden devam eden Zero Hour, üç savaşan tarafın her biri için üç mini kampanya hazırlıyor. Beklenildiği. EA yine ABD ile insani yardım ve kitle imha silahları avlamak (bu oyunda bulmak kolaydır), Çin savaş terörist orduları ile mevcut ilişkileri cinsiyetlendirirken, GLA’ya komuta etmeyi seçenler iki düşmanını yeniden gruplandırmalı ve taciz etmelidir gizlice saldırı ve biyolojik silahlarla.

Seviyeler, ilk oyunun ağırlıklı olarak Orta Doğu çöl yerlerinden uzaklaştı ve Kuzey Afrika, Akdeniz adaları ve Batı Avrupa’yı içeriyor ve ana kampanyalar kısa olsa da, beklediğinizden daha az muhteşem değiller. Motor içi kesim sahneleri ile dolu olan oyun, ekranı dolduran patlamalar, haritaları paketleyen birlik ve tank orduları ve ruh halini mükemmel bir şekilde ayarlayan endüstriyel direncin tipik C & C soundtrack’leri için bir şölen.

Mücadele Tankları

Aksi takdirde ince bir genişleme olacağını desteklemek için EA, Challenge adlı yeni bir tek oyunculu modu tanıttı; tüm niyetler ve amaçlar için Street Fighter’a, genel seçiminiz olarak, tüm savaş komutanlarının annesi olmaya çalıştıkça her seferinde sekiz generali ele geçiren bir saygı. Her general, yeteneklerine bağlı olarak bonuslar ve özel birimler bulunan belirli bir alanda uzmandır. Örneğin, zırhlı savaşta bir uzman olan Çin General Kwai olarak oynayın ve tankları ucuza inşa edebilir ve güçlü bonus yetenekleri kazanabilirsiniz, zayıflığı topçu birimlerini ve uçakları işe alamayacağı pahalıdır. Tank inşa edememesi EMP füzeleri ve daha ucuz Parçacık Topları ile dengelenen ABD Savunma Alexander’a karşı savaşın ve siz ‘

Helix Menace

Yeni stratejiler iyi işlerken, Al hala bazı mantarlar yapıyor; birlikler genellikle köprülerden geçerken, düşman generaller size tekrar tekrar saldırmak için her zaman aynı rotalara güveniyor gibi görünüyor. Bunu söyleyerek, birlikleriniz son kez göründüklerinden daha koordineli olduğundan iyileştirmeler var.

Tabii ki bu yeni birimler olmadan bir genişleme paketi olmayacaktı ve EA her iki taraf için bol miktarda yükseltme ve yeni takviye getirdi. Bunlar arasında, devir hızıyla haritalarda yırtılan GLA savaş bisikletleri, devasa Overlord tanklarını harita boyunca taşıyabilen ve napalm bombaları bırakabilen Çin Helix helikopterleri ve ABD için, bir tavuk biryani’yi beş saniyenin altında yeniden ısıtabilen Mikrodalga tankı – ve düşman binalarını mutlu bir kenara bırakacak şekilde azaltmak. Birkaç yeni Genel Yetenek ve Çin İnternet Merkezi gibi yeni binalar ekleyin ve çoğu eklentiyi utanç veren ağır bir paketiniz var.

General ve Komutan Generalleri – Sıfır Saat Özellikleri:

 • Harika aksiyon ve macera oyunu.
 • Yeni bileşenler ve beceriler var.
 • İngilizce, Fransızca ve Almanca Seslendirme
 • General’in Mücadelesi adlı yeni bir kumar stili elde edildi.
 • GLA, ABD ve Çin olmak üzere üç yeni grup içerir.
 • Bu oyunda yer alan 5 zorlu görev.
 • Bazı harika görseller var.
 • Etkili stratejiler düşünmeli.
 • 100’den fazla kampanya görevi
 • 250’den fazla çok oyunculu harita
 • Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Lehçe ve Çince metin yerelleştirme

Command and Conquer: Generals – Zero Hour Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III 
 • Rastgele erişimli hafıza: 128 MB 
 • Ekran Kartı: GeForce2 + 32 MB
 • Sabit Disk: 1400 MB
 • DirectX: DirectX v8.1
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...