GeForce Experience Indir

GeForce Experience Indir

5/5 - (1 vote)

GeForce Experience Indir

Nvidia’nın GeForce Experience adlı PC için bir dizi yardımcı programı, ShadowPlay gibi özelliklerde bazı iyileştirmeler getiren ve Nvidia Shield Tablet için genel olarak ek destek sağlayan güncellenmiş bir itme gerçekleştirdi.

NVIDIA GeForce Experience  , Nvidia grafik kartı sürücülerinizi  güncel tutmanıza ve oyunlarınızı optimize etmenize olanak tanır  NVIDIA GeForce Experience  ayrıca  oyun ayarlarınızı  CPU, GPU ve ekran monitörünüze göre optimize eder . Desteklenen tüm oyunlar için optimum performansı korurken en yüksek görüntü kalitesinin keyfini çıkarın.
GeForce Experience, sert PC oyuncularına adanmış ücretsiz bir araçtır. GeForce Experience’ı kullanarak oyun ayarlarınızı optimize edebilecek, sürücülerinizin güncel tutulmasını sağlayabilecek ve daha pek çok şey yapabileceksiniz. Program ayrıca video çekmenizi ve canlı yayınları arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan özellikler ile birlikte gelir. Bu araç sayesinde, favori oyunlarınızı oynarken oyun kurulumunuzun en iyi durumda kalmasını sağlayabilir ve oturumlarınızın sonuçlarını tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.                                                                                   

GeForce Experience’ı duydunuz mu? İster sert bir PC oyuncusu olun, isterse çevrimiçi bir oturumda dinlenin, okumaya devam edin. GeForce Experience, grafik efsaneleri NVIDIA tarafından geliştirilen, oyunlarınızı otomatik olarak optimize etmenizi, sürücülerinizi güncellemenizi ve en etkileyici şekilde, efsanevi oyun anlarınızı kaydetmenizi ve canlı yayınlamanızı sağlayan bir yazılımdır. GeForce GTX grafik kartının kurulum işlemine dahil edilmiştir veya bir Windows PC’ye ayrı olarak indirilebilir. Ayrıca, NVIDIA Shield TV’niz varsa, oyununuzu doğrudan büyük ekrana HD olarak aktarabilirsiniz! Zaten bir GeForce Grafik kartı kullanıyorsanız, bu hepsi bir arada optimizasyon yazılımı ayarlarınızı manuel olarak değiştirmenize veya oyununuzu üçüncü bir tarafa kaydetmenize zaman kazandırabilir. Ancak vazgeçilmez bir eklenti? Okuyun ve öğrenin.

GeForce Deneyimi İndir

GeForce Experience: hepsi bir arada optimizasyon yazılımı

GeForce Deneyimi: yaratıcı kontrol ve kolay optimizasyon

Bazı oyuncular oyunlarını güncellemekten ve ayarları optimum deneyimlerine göre ayarlamasından büyük zevk alırlar. Bu teknenizi yüzdürmezse, GeForce Experience tek tıklamayla optimizasyon aracı sizin için potansiyel ayar ve şifreli konsol kontrollerinin labirentinde gezinir. PC oyunlarında yeniyseniz veya doğrudan sanal sahneye atlamak istiyorsanız, bu yazılım size değerli oyun dakikalarını (veya saatlerini) kurtarabilir. GeForce Experience, oyununuz için ayarları otomatik olarak optimize etmek için Nvidia bulut veri merkezini kullanacak. Bu, daha iyi performans, daha iyi grafikler anlamına gelir ve PC’nizin GPU, CPU ve ekranına göre kişiselleştirilmiş grafik ayarlarını yapılandırır. Bu, değerli oyun zamanınıza yemeden göz şeker grafiklerinin ve hızın kolay dengesi anlamına gelir. Bu, kendi ayarlarınızı seçmek kadar iyi mi? Bu sizin takdirinize bağlıdır, ama kesinlikle daha hızlıdır.

Game Ready Sürücülerini otomatik olarak indirebilir, ayarlarınız oyun başına optimize edilecek ve oyununuzu kaydetmek için çok övülen ShadowPlay’i deneyebilirsiniz. GeForce Experience’ın Nvidia yazılımı olmasının avantajı burada devreye giriyor. Nvidia, ‘Game Ready’ sürücülerini oluşturmak için büyük oyun geliştiricileriyle iş birliği yapıyor. Nvidia’ya göre, bu sürücüler ‘performansı artıracak, hataları düzeltecek ve oyun deneyiminizi geliştirecek’. Bunlardan yararlanmak için GeForce Experience’ı indirmenize gerek olmasa da, yüklü olmanın avantajı, bu sürücüler hazır olduğunda (genellikle oyun yayınlanmadan bir hafta öncesine kadar) otomatik güncellemeler almanızdır. Başka bir önemli zaman tasarrufu, sisteminizi hazırlayabilir ve kendinizi oyuna sorunsuz bir şekilde başlatmaya hazır olabilirsiniz.

Ayarlarını yalnız kalibre etmeyi tercih eden deneyimli oyuncular ShadowPlay’i sevecekler. GeForce Experience’ın ‘yeni eklenen oyunları otomatik olarak optimize etmesini’ ve yalnızca ShadowPlay gibi diğer özellikleri kullanmamayı seçebilirsiniz. Bu, oyun oturumlarınızı yayınlamanıza, videoları ve ekran görüntülerini paylaşmanıza ve bu ölümsüz anları YouTube’a kolayca yüklemenize olanak tanıyan yerleşik fotoğraf ve video kayıt aracıdır. Oyununuzun son 20 dakikasını kaydedecektir (eğer mega bir şey yapmak üzereyseniz, kaydetmek ve diske kaydetmek için alt + F10 tuşlarına basın).

GeForce Experience 3.19, 24 Haziran’da piyasaya sürülen en son sürümdür. Çok beklenen Ansel ve Freestyle özellikleri dahildir. 680m GeForce Grafik kartınız veya daha yeni bir modeliniz varsa, bu yerleşik ekran görüntüsü aracını VR için 360 panorama veya ‘süper çözünürlükte’ dramatik serbest döndürme çekimleri için kullanabilirsiniz. Freestyle ile oyununuza Instagram tarzı filtreleri uygularken Alt + F3 tuşlarına basmanız yeterlidir.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Şu anda sadece PC oyuncuları içindir. Windows 7, 8, 8.1 ve 10 işletim sistemlerinde çalıştırabilirsiniz ve en az 2GB RAM ve 20 MB disk alanına ihtiyacınız olacaktır. Bilgisayar işlem üniteleriniz için destekleyici donanım arasında Intel Pentium G Serisi, Core 2 Duo ve Dört Çekirdekli i3, i5, i7 veya daha üstü bulunur. AMD Phenom II, Athlon II, Phenom X4, FX veya üstü tarafından da desteklenir. GameStream için masaüstünüzde bir GeForce GTX 650 veya daha üstü grafik kartının yüklü olması gerekir. GeForce GTX 660M veya daha yüksek grafikli Optimus olmayan bir Dizüstü Bilgisayar da kullanabilirsiniz.

Daha iyi bir alternatif var mı?

GeForce Experience’ın kurulması acısız bir süreçtir. Nvidia GeForce Grafik kartınızı indirdiğinizde paketin bir parçası olarak gelir ve size GeForce Experience ile birlikte veya onlar olmadan seçenek sunar. Bu, oyuncular için yolda gerçek bir çatal. GeForce Experience, oyunlarınızı otomatik olarak optimize edecek ve önemli noktaları kaydetmenize izin veren harika bir eklenti mi? Yoksa arka plan süreçlerini çalıştırarak ve bant genişliğini yiyerek sisteminizi yavaşlatacak bloatware mi? Piyasada GeForce Experience’a birçok alternatif var. Razer Cortex, oyun ipuçları ve püf noktalarının iyi bilinen ve kapsamlı bir araç kutusudur. Şık bir kayıt yazılımı paketi, optimizasyon özellikleri ve oyunlarınızı bulutta yedekleyecek. RadeonPro: Radeon video grafik kartlarını geliştiren verimli ücretsiz yazılımınız var. Elbette,

Bizim almak

Bazı oyuncular Geforce Experience’ın gereksiz olduğunu ve güncellemeleri kurmanın ve ayarları kendiniz değiştirmenin kolay ve daha iyi olduğunu savunacaklar. Ancak programı yazmadan önce bir kelimeyi hatırlayın: ShadowPlay. Bu son teknoloji ürünü kayıt yazılımı, her seansın 20 dakikasını otomatik olarak HD olarak kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda kısayol tuşlarıyla destansı anları kendiniz alabilir, düzenleyebilir ve ihtişamı paylaşmak için anında yükleyebilirsiniz.

GeForce Experience’ın en son sürümü, Ansel ve Freestyle gibi yeni özellikler ve kaliteli görüntüler ve filtreler için şık araçlardan daha fazlası ile birlikte geliyor. Bir dezavantajı, bu özelliklere erişmenin tek yolunun bir Nvidia, Facebook veya Google hesabı oluşturmaktır.

İndirmeli misin?

Tamamen kişisel bir seçim. Tecrübeli bir PC oyuncusuysanız ve sistem ayarlarınızın kaputunun altında usta bir el iseniz, o zaman elbette DIY. Bir arka koltuğa oturmaktan ve her oyun için otomatik optimizasyonu kullanmaktan memnunsanız, GeForce Experience düzgün bir iş çıkarır. Ayrıca, ShadowPlay harika bir ekstra!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Sürücülerinizi Güncel Tutun
Bu araç, NVIDIA’nın yeni sürücü sürümlerini size otomatik olarak bildirir  . Tek bir tıklama ile, masaüstünüzden ayrılmadan sürücüyü doğrudan güncelleyebilirsiniz.

Oyunlarınızı Otomatik Olarak Optimize Edin
Uygulama, PC’nize göre en uygun ayarları sağlamak için NVIDIA bulut veri merkezinin gücünü kullanır. Tek bir tıklamayla oyununuzun grafiklerini optimize edin. Veya tercih ettiğiniz kare hızını veya görüntü kalitesini kolayca aramak için özel kaydırıcıyı kullanın.

En İyi Oyun Anlarınızı Paylaşın
Ge Force ShadowPlay ™ favori oyun anlarınızı yakalamanın en kolay yoludur. Ayrıca oyununuzu Twitch’te yayınlamanın en hızlı yolu. ShadowPlay arka planda çalışır, böylece istediğiniz zaman kaydedebilir veya yayınlayabilirsiniz. GPU hızlandırma sayesinde o kadar hızlı ki yakaladığını bile fark etmeyeceksiniz.

Oyunlarınızı NVIDIA® SHIELD ™
GeForce Experience’a aktarın PC oyunlarınızı NVIDIA SHIELD oyun taşınabilirine aktarır, böylece evinizde veya hareket halindeyken en sevdiğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Yataktan kalkmadan Borderlands 2’ye atlayın. Ya da yerel kafede Skyrim’de kaldığınız yerden devam edin.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply