Gears 5 Indir

Rate this post

Gears 5 Indir

Gears of War, mermilerin bölgede uçarak neredeyse herkesi vurduğu destansı savaşlarıyla tanınır. Gears 5, serinin en sonuncusu ve aynı, sevilen çekimi bir kez daha sunuyor.

Çok oyunculu kampanya

Bu başlıkta dizinin yoğun ve heyecan verici anlatısına geri dönüyorsunuz. Kampanyayı kendi başınıza fethetmeyi deneyebilir veya yükü hafifletmek için arkadaşlarınıza katılabilirsiniz.

Gears of War serisi, kısmen sanatsal teması nedeniyle oldukça popüler. Oyunun steampunk tarzını anımsatan ağır bir mekanik hissi var. Bunu, devam ettiğiniz aksiyon dolu maceralarla birleştirin ve Gears 5’in neden bu kadar harika bir deneyim sunduğunu anlayın. Oynamaya başladığınızda oyunun ana kampanyasına atlayabilirsiniz. Bu, düzenli olarak karşılaştığınız uzun ve heyecan verici mermi alışverişini sindirmeniz için nefis bir hikaye ile doludur.

Kontroller sorunsuz ve öğrenmesi kolay. Ayrıca, mücadele etkilidir ve gerçekçi bir his uyandırır. Bir düşmanın sizi gafil avladığı ilk birkaç seferde muhtemelen çıldıracaksınız. Arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınız olmadan, Escape veya Versus gibi farklı oyun modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, sizin ve arkadaşlarınızın düşman dalgalarına karşı yüzleştiği bir Horde modu da var.

Mevcut harita seçeneklerinden sıkıldıktan sonra, kendi haritanızı oluşturabilirsiniz. Gears 5, oyununuzu taze tutmak için tamamen işlevsel bir harita oluşturma aracına sahiptir. Hâlâ daha fazla içeriğe ihtiyacınız varsa, birkaç oyun içi öğe ve diğer ekstralar satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, mikro işlemler fikri çok az oyuncuya hitap ediyor.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Gears 5, 64 bit Windows 7-10 sistemleri için kullanılabilir. Ayrıca Xbox One’da da çalışır.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır. Shooter türünde Halo 5 ve Counter-Strike gibi pek çok oyun varken, Gears 5 harika bir hikaye ve hepsi bir arada kooperatif oyun sunuyor.

Bizim almamız

Bu, hem kendi başınıza hem de küçük bir arkadaş grubuyla öğrenmesi ve oynaması kolay bir oyundur. Harika bir anlatımı ve önyüklemesi için ilgi çekici çok oyunculu.

İndirmeli misin?

Evet. Yoğun bir üçüncü şahıs nişancı aksiyonu arıyorsanız, bu harika bir seçimdir.

Gears 5  bir bilim-kurgu olan  üçüncü şahıs  nişancı  oyunu  olan  altıncı  taksit  Savaşı Gears  oyun serisi. The Coalition tarafından geliştirilen bu sefer miras hakkında cevaplar arayan Kait Diaz olarak oynuyorsunuz. O ve yeni Delta Squad’ın geri kalanı – tekrarlayan popüler karakterler Marcus Fenix, JD Fenix ​​ve Del Walker – Locust Horde’dan sonraki yeni tehdit olan Swarm ile  yüzleşmek zorunda . Üç oyunculu yerel bölünmüş ekranda  veya  çevrimiçi işbirliği  modunda oynayabilirsiniz  .

Gears 5 Indir

Vites arttırmak

Gears of War serisi, ilk olarak Epic Games tarafından 2006 yılında oluşturuldu. İlk olarak insanlık, Locust Horde olarak bilinen yeraltı sürüngen hominidleri ve Lambent adlı mutasyona uğramış muadilleri arasındaki Sera gezegenindeki çatışmaya odaklandı. Düzenli Hükümetler Koalisyonu veya COG, yıkıcı düşmanla savaşmak için askerleri konuşlandırır

İlk üç Gears of War oyunu  , kendisine karşı yıllarca süren savaşın ardından Locust Horde’u ekibiyle birlikte başarılı bir şekilde deviren kıdemli Marcus Fenix’i kahramanı olarak rezil etti. Gears of War: Judgment  , Marcus’un iki eski yoldaşının yer aldığı bir prequel oyunudur. Öte yandan Gears of War 4 , en yakın arkadaşı Del ile birlikte COG’den kaçan ve Swarm adlı yeni bir düşman türü ortaya çıktıkça Outsiders’a yardım eden Marcus’un oğlu JD’ye odaklanıyor. 

Şimdi Gears 5’te hikaye , önceki oyunda JD ve Del ile arkadaş olan ve Swarm’a karşı savaşa katılan Kait Diaz’ı takip ediyor  . Gears of War serisi, en çok Doom  ve  Duke Nukem  oyunlarını  anımsatan üst düzey aksiyon filmi nişancı kargaşasıyla  tanınır  . Bununla birlikte, Gears 5 bu sefer daha fazla anlatım ve   kısmen keşfedebileceğiniz çok ayrıntılı bir dünya sunuyor .

Dışarıda daha büyük bir dünya

Gears 5, Kait ve arkadaşları yeniden COG Ordusu’na döndükçe ve yeni Delta Squad’ı oluştururken Gears of War 4’teki olayları doğrudan takip eder. Swarm’ı yok etmek için bir uzay lazer silahı fırlatmaya hazırlanıyorlar, ancak olaylar ortaya çıktıkça Kait, Sürü hakkında tuhaf vizyonlar görmeye devam ediyor ve onu Locust Horde ile olan soyunu araştırmaya yönlendiriyor. 

Serinin önceki oyunlarından farklı olarak, Gears 5, tek oyunculu kampanyasıyla ilgi çekici bir hikaye anlatmaya  ve dünyayı keşfederken daha fazla koleksiyon  yapmanıza izin vermeye  daha çok yatırım yapıyor  . Ne yazık ki, bu yeni değişiklikler serinin klasik oynanışı kadar harika değil – dünya tamamen açık ve keşfedilebilir değil; artı, Kait, özellikle eski takım arkadaşlarıyla karşılaştırıldığında, eski hayranların henüz pek ilişki kuramayacağı yeni bir yüz. 

Neyse ki, Gears 5 yeni çok oyunculu modlar sunuyor: Horde, Escape ve Versus. Horde  , giderek zorlaşan düşman dalgalarını yenmeniz gereken klasik bir hayatta kalma modudur. Kaçış  , takım arkadaşlarınızla bir düşman kovanı haritasından kaçmanız gereken bir labirent hayatta kalma modudur. Bunun için Harita Oluşturucu ile özel haritalar oluşturabilirsiniz  . Son olarak,  Versus  , Tour of Duty, Bootcamp gibi modlar sunan klasik PvP dirseğidir.  Oynayabileceğiniz tonlarca  yeni harita ve kahraman da var.

Multiplayer hala harika

Gears 5, önceki oyunlara kıyasla devasa bir  aksiyon  oyunu olsa da, yine de tek oyunculu kampanyasında bariz olan bazı dezavantajlara sahiptir. Nişancı oyunu  daha iyi çok oyunculu eğlence için  cilalandı ve   siz ve arkadaşlarınız için oynayabileceğiniz tonlarca yeni içerik var. Bu türü seviyorsanız denemeniz için  önerilen bir  başlıktır.

Artıları

  • Çarpıcı grafikler
  • Rafine nişancı oyunu
  • Yeni çok oyunculu içerik
  • Yerel ve çevrimiçi kooperatif

EKSİLERİ

  • Açık dünya tamamen keşfedilemez
  • Anlatı temaları biraz sığ olabilir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...