Garry’s Mod Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Garry’s Mod Torrent Indir

Garry’s Mod torrenti indir. İşte bugün en büyük sanal alanlardan biri – Garry’s Mod. Bunu ilk duyduğunuzda – özellikle de öncelikli olarak tarzınızı seviyorsanız, okumalısınız. Zaten biliyoruz ve bu güzel oyunu tam olarak oynarsak – burada en son güncellemeleri ve en alakalı moda bulacaksınız. Aslında oyun, çok sayıda nesne ve karakterle çeşitli manipülasyonlar yapma fırsatına sahip olduğunuz büyük ölçekli bir tasarımcıdır. Games Valve Studios, bunların yeterli değildir. Bunlar arasında Half-Life, Counter-Strike, Portal ve diğerleri gibi isabetleri hatırlayabiliriz.

Garry's Mod Torrent Indirme

Bu oyunda gerçekten harika fırsatlar olacak – yüz ifadelerindeki değişikliklerden en olağanüstü yapıları ve silahları oluşturmak için. Standart bir modda ve tüm ruhları mükemmel bir şekilde kaldıran diğer daha mizahi modlarda oynayabilirsiniz. Başlangıçta Garry’s Mod tamamen ücretsiz bir oyundu, ancak popülerlikteki hızlı artış ve işlerini yapmak için her türlü fırsatı ekledi ve oyun çok değişti ve sürekli olarak yenilenen bir hayran ordusu kazandı.

Oyunun bu sürümünü gerçekten harika bir fırsat bulmanızı sağlayan İçerik Paketi’ni ayarlayabilirsiniz. Garry’s Mod’da tüm dünya Valve oyunlarını alacaksınız ve kesinlikle çok heyecan verici, eğlenceli ve eğlenceli olacak.

Garry’nin mod (GMod Garrys,) bilgisayar tarihin en popüler indie oyunlarından biridir. Oyuncuların hemen hemen her oyun modunu inşa edebileceği ve bu binlerce sunucuyu paylaşabileceği bir çevrimiçi sanal alan var. Şu anda 14 sürümü olan GMod ödeme gerektirir, ancak kullanıcılar oluşturulan içerik “Sonsuz” (işlev () {(‘Review-app-Page-Desktop’);}) teriminin ücretsiz yeni tanımını indirebilir;
Garry’nin modundaki olası eylemlerin bir listesini yapmak yerine, yapabileceğiniz şeylerin bir listesini nasıl oluşturabilirsiniz? Bir bakayım.
Özellikle. Limit modu yok Gary Var Impossiles Hayır, “hayır” kelimesi var. Gerçek bir çöp kutusunun tarihine bir bakış. YouTube’da bile görevler, yapımlar veya kısa filmler oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda temel fikrinizin yapısını veya doğasını kaçırdınız mı? Oyunu kullanıcılardan malzeme oluşturarak veya indirerek bitirebilirsiniz.

Garry's Mod Torrent Indirme
Bilgisayar ve yazılım konusunda çok az deneyime sahip bir kullanıcıysanız, Garry MoD ilginizi çeker çünkü kullanıcıları tarafından oluşturulan ücretsiz haritaları, modülleri ve eklentileri indirmenize izin verir. Her türlü içerik vardır: Kartın hikayesi, harita bir Spor’a benziyor, bir haritası var (böylece hikayenizi oluşturabilirsiniz).
Gary’den, bir dizi mini oyun ve fırsat eklemek için çok sayıda Çevrimiçi Sunucu’ya erişebilirsiniz. Eğer futbol fantezisi dünyasında olsaydınız, futbol oynayabilir, bir karting topluluğuna katılabilir veya diğer kullanıcıların rol oyunlarına katılabilirsiniz. GMOd mümkündür.
Jeotermal bir seminerde en son mutluluk ve hatıraları bulacaksınız. Silah ister misin? Özelleştirilebilir silahlar indir Bombaları sever misin? Gbombs’a bakın Ne istiyorsun kuş? WAC topluluğuna bakın. Araba ister misin? TDM veya LW araçlarından araba indirin.

Mod-biraz modası geçmiş
Grafik iyi haberleri ve kötü haberleri gizler. Motor Garry MoD tarafından kullanıldı. Half Life 2 veya Counter strike kaynağı gibi oyunlarda kullanılan bir kaynak motordur. Bu motor 2004 yılına kadar geri dönüyor, ancak her bilgisayarda mükemmel çalışıyor. Sorun, grafiklerin süresinin dolmuş olması. Bu sandbox’ın tadını çıkarmak istiyorsanız, özellikle de en iyi sanat oyununun ekstraları kurar kurmaz yavaşlayacağını dikkate alırsak, ödemeniz gereken fiyattır. JDownloader 32bit Torrent İndirme
Garry MoD, ekstralar oluşturmak veya başkalarının ekstralarını kullanmak istiyorsanız, arayüzü anlamayı öğrenmek için ek zaman gerektirir. Ama zaman ayarlandı ve değer. 
Başladıktan sonra yüzlerce mutlu saati bekleyeceksiniz.

Hayal gücünüzün uçmasına izin verin
Garry MoD bir oyun değil: istediğiniz oyun. Sadece hayal gücünüz ve diğer topluluklarla sınırlı. Biz abartmıyoruz. Garry’nin mod ve AddOn klasörünüzdeki birkaç saat içinde sabit sürücünüzde bulunan hemen hemen tümüyle değiştirilir.

Garry's Mod Torrent Indirme

Garry’s Mod Crack – Temel gereksinimler !!!

Bir kişi kolayca Garry’s Mod Download kolayca bir site bulmak gerekir  PC gereksinimlerini dikkatlice kontrol ettiğinizden emin olun. Güçlü cihazın yardımıyla oyunu 4K modunda oynayabileceksiniz.

Minimum sistem gereksinimleri

 • Tepe noktası gölgelendiricisi: 3.0
 • Ses kartı: DirectX® 9 uyumlu
 • Diskte Gerekli Alan: 5 GB
 • CPU Hızı: 1.8 GHz İşlemci
 • Rasgele Erişim Belleği: 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows® Vista ve XP
 • Ekran kartı: DirectX® 9 seviye Grafik Kartı (SSE desteği gerektirir)
 • Piksel gölgelendirici: 3.0

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU hızı: 2.5 GHz İşlemci veya daha iyisi
 • Rasgele Erişim Belleği: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 windows 8 windows 8.1 ve windows 10
 • Ekran kartı: 1GB ayrılmış VRAM
 • Ses kartı: DirectX® 9 uyumlu
 • Diskte gerekli alan: 10 GB
 • Özel Video RAM: 1 GB

Garry’s Mod Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. İndirmenizi başlatmak için bir indirme sayfasına yönlendirilmelisiniz .
 2. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin. Not: uTorrent’i indirmeniz  gerekebilir  .
 3. Garry’s Mod indirmeyi tamamladığında, indirilen .zip dosyasını sağ tıklayın ve “masaüstüne çıkart” ı tıklayın. Şimdi dosyanızın ayıklanmasını bitirmesini bekleyin. Çıkarma için bir yazılıma ihtiyacınız varsa  WinRAR’ı indirebilirsiniz .
 4. .exe dosyasını sağ tıklayın ve “yönetici olarak çalıştır” ı tıklayın. Kurulumu çalıştırın ve kurulum boyunca kurulum adımlarını uygulayın. Kurulum tamamlanmalıdır.
 5. Artık Garry’s Mod’un tam sürümünü oynayabilirsiniz! Eğlenin ve lütfen bize destek olmak için bu sayfayı tüm arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!
 6. Herhangi bir .dll hatası alırsanız, directX’i indirdiğinizden emin olun  .
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...