Garry’s Mod Indir

3.7/5 - (4 votes)

Garry’s Mod Indir

Garry’s Mod,   yakın tarihte geliştirilen en popüler ve eğlenceli bağımsız oyunlardan biridir. GMod olarak da adlandırılan bu  PC için çevrimiçi sanal alan,  çok çeşitli oyun modları oluşturmanıza olanak tanır. Ek olarak, bunları çevrimiçi olarak bulunan çok sayıda sunucu ile paylaşabilirsiniz.

Diğer modlardan oldukça farklı!

Garry’s Mod, popüler bir fizik sanal alanıdır. Çoğu oyun önceden tanımlanmış hedefler veya hedeflerle gelirken, Garry’s Mod çevrimiçi için durum böyle değil. Geliştiriciler veya oyun sahipleri , hayal gücünden sanal dünyalar yaratmanız için size  kod ve JavaScript gibi çeşitli araçlar sağlar . Bir mancınık, roket veya araba gibi öğeler oluşturmak için birkaç nesneyi oluşturabilir ve bunları web sitesinde birbirine kaynaklayabilirsiniz. Dahası, Garry’s Mod indirmesi, tercihlerinize göre bu öğelere yeni adlar vermenizi sağlar. Sandbox oyunlarında inşaata aşina değilseniz, basit arayüz farklı karakterleri rastgele konumlara yerleştirmenize izin verir.

Garry’s Mod ücretsiz mi?

Garry’s Mod, Minecraft ve Roblox’tan farklı olarak, oluşturma için bir miktar ödeme gerektirse de, diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik Steam Atölyesinden (Mağaza) ücretsiz olarak indirilebilir.

Garry’s Mod buna değer mi?

GMod sandbox, sanal dünyalar yaratmak için sonsuz olasılıklarla birlikte gelir  . Hayal gücünün herhangi bir sınırı yoktur ve geliştiriciler oyunun tekrarlı hissetmemesini sağlamıştır. Terraria ve Castle Story gibi sandbox oyunları söz konusu olduğunda, Garry’s Mod en kapsamlı sürümlerden biridir.

Oyunda,   YouTube için birden fazla yapı, görev ve hatta kısa videolar oluşturabilirsiniz. En son bir fikir için bir karakter veya doku eksikse, oyunda her şeyi kendiniz oluşturmanız mümkündür. Ek olarak, Garry’s Mod, dünya çapında diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan materyalleri indirmenize izin verir.

Programlama ve bilgisayar konusunda az deneyime sahip biriyseniz, Garry’s Mod size çok çeşitli  ücretsiz haritalar, eklentiler ve modlar sunar . İçerik söz konusu olduğunda, hikaye anlatan haritalar, doğal haritalar ve terör oyunlarına benzeyen ortamlar gibi farklı türleri keşfedebilirsiniz.

GMod’u indirdiğinizde, çok çeşitli olanaklar ve mini oyunlar içeren çok sayıda çevrimiçi sunucuya ve özelliğe erişmenizi sağlar. Örneğin, karting yarışlarına, futbola kaydolabilir  veya  diğer kullanıcılarla sadece RPG’lere katılabilirsiniz . Garry’s Mod ayrıca kolaylıkla destansı fantastik dünyalar yaratmanıza izin verir.

İndirmeler için Steam Atölyesi’ni kullanarak çok sayıda içerik bulabilir ve tek seferde saatlerce sonsuz olasılıkların tadını çıkarabilirsiniz. Özelleştirilebilir silahlar, uçaklar, arabalar veya diğer öğeler istiyorsanız, Garry’s Mod hayal gücünüzden her şeyi ve her şeyi yaratmanıza izin verir.

Grafikler geliştirilebilir

Arayüz basit olsa da grafikler geliştirilebilirdi. GMod unblocked, daha önce Counter Strike Source ve Half Life 2’de kullanılan ‘Source Engine’i kullanıyor. 2004 yılına kadar uzanan bu oyun motoru, çok çeşitli oyunlar için iyi çalışıyor. Bununla birlikte, grafikler güncelliğini yitirmiştir ve birkaç iyileştirme yapılması gerekmektedir.

GMod ücretsiz indirmede sonsuz olasılıklar için, ödemeniz gereken küçük bir fiyattır. Kapak tarafı, birkaç eklenti yükledikten sonra geliştirilmiş grafiklerin oyunu yavaşlatmasıdır. Çok zaman almıyor olsa da, oyunun arayüzünü öğrenmek için birkaç dakikanızı ayırmanız gerekiyor. Eklentilerin kolayca oluşturulmasına yardımcı olur.

Büyük bir topluluk tarafından destekleniyor

GMod oyunu, dünyanın her yerinden oyuncular için yeni içerik yüklemeye devam eden büyük bir arkadaş ve benzer düşünen oyuncular topluluğuna sahiptir  . Topluluk ayrıca bazı GMod hack’lerinde size yardımcı olabilir. Gizem, aksiyon, strateji, bulmaca, arcade ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok türde çok sayıda benzersiz mod var. Garry’s Mod’daki her oyun, dünyanın farklı yerlerindeki oyuncuların hayal gücü ve yaratıcılıktan yarattığı ilginç bir maceradır.

Ek olarak, Garry’s Mod oyunu , düzenli olarak 300.000’den fazla model, mekanizma ve haritaya odaklanan atölyeler düzenleyen canlı ve dinamik bir Steam Topluluğu ile birlikte gelir  . Topluluk üyeleriyle çalışırken, yapıları, silahları, araçları ve daha fazlasını geliştirmenize yardımcı olan çeşitli araca sınırsız erişim elde edersiniz. Bu içerik ücretsiz olduğu için istediğiniz her şeyi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Garry's Mod Torrent Indir

Hayal gücünü beslemek için mükemmel bir seçim!

Blockland ve Unturned’in aksine, GMod indirici yalnızca bir oyun değildir. Bu türle ilgilenen çok sayıda oyuncu tarafından oluşturulan sanal dünyalardan oluşan bir koleksiyon. Hayal gücünüz tek sınırdır ve arayüz sonsuz olasılıklarla birlikte gelir. Platform büyük bir topluluk tarafından desteklendiğinden, yardım ve yardım istemek konusunda endişelenmenize gerek yok.

GMod bir dizüstü bilgisayarda çalışabilir mi?

GMod free ,  saatlerce eğlence sağlamak için birçok içerik, harita ve eklenti ile birlikte gelir  . Platform hafif olduğu için, sistem kaynaklarına zarar vermez. Bu nedenle, Garry’s Mod ücretsiz indirmenin en son sürümü ile oyunu Windows 7 veya Windows 10 PC’nizi yavaşlatmadan oynayabilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP / Vista
 • İşlemci:  2 GHz İşlemci veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Grafikler:  512MB ayrılmış VRAM veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX® 9 uyumlu
 • İlave Notlar: Mouse, Keyboard, Monitor

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi:  Windows® 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci:  2,5 GHz İşlemci veya daha iyisi
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1 GB ayrılmış VRAM veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

Artıları

 • Temiz ve basit arayüz
 • Kullanımı kolay kontroller
 • Büyük bir topluluk
 • Çok sayıda harita, mod ve eklenti

EKSİLERİ

 • Eski grafikler
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...