Garfield Indir

Garfield 2 Indir

Garfield 2 Indir

Garfield: Avrupa’da Garfield 2 olarak bilinen A Tail of Two Kitties, biri Nintendo DS için diğeri PlayStation 2 ve Microsoft Windows için 25 Ağustos 2006’da piyasaya sürülen bir çift video oyunudur. Garfield: A Tail of Two Kitties filmi.

Oynanış

Tüm versiyonlarda Garfield olarak oynuyorsunuz; ancak PlayStation 2 ve Windows sürümlerindeki (Christophe ve Claudius) karakterleri değiştirebilirsiniz. Oyun, filmin konusunu gevşek bir şekilde takip ediyor.

Nintendo DS versiyonunda Garfield, akşam yemeği için kaleye zamanında varmak için İngiltere’nin her yerine seyahat etmek zorundadır. Yol boyunca, kahraman sandviçleri, hamburgerler ve alkolsüz içecekler gibi çeşitli yiyecekler toplayabilirsiniz. Bunlar oyun için önemli değil ama ilgiyi artırıyor. Oyun 23 seviyeden oluşuyor (Biri bir çeşit giriş) ve bazı seviyeler için bir zaman saldırısı modu var.

Hikaye

Hikaye, Garfield: A Tail of Two Kitties ile aynı olay örgüsü, ancak birkaç fark var. Oyun hızlı bir öğretici ile başlar. Sonra asıl oyun bahçede başlar. Kalenin dört bölgesindeki görevleri tamamlayarak Garfield’ın Dargis’i yenmesine yardım etmelisiniz. Nintendo DS versiyonunda Prince, Garfield’ı kalesinde bir lazanya yemeğine davet ediyor.

Resepsiyon

Garfield: A Tail of Two Kitties ılımlı eleştiriler aldı. GameRankings ve Metacritic, PC sürümü için% 71.50 ve 100 üzerinden 72 ve DS sürümü için 100 üzerinden% 63.35 ve 59 puan verdi.

Garfield: Avrupa’da Garfield 2 olarak bilinen A Tail of Two Kitties, 25 Ağustos 2006’da Nintendo DS, PlayStation 2 ve Windows XP için bir video oyunudur. Garfield: A Tail of Two Kitties filmine dayanıyordu. Başlık, İki Şehrin Hikayesi romanındaki bariz bir oyundur.
Hikaye, ‘Garfield: A Tail of Two Kitties’ filmiyle aynı olay örgüsünden ibaret, ancak birkaç fark var. Oyun hızlı bir öğretici ile başlar. Sonra asıl oyun bahçede başlar. Kalenin dört bölgesindeki görevleri tamamlayarak Garfield’ın Dargis’i yenmesine yardım etmelisiniz. Nintendo DS versiyonunda Prince, Garfield’ı kalesinde bir lazanya yemeğine davet ediyor.
Garfield 2 Indir

Film konusu:

Garfield (seslendiren Bill Murray), Londra’da kız arkadaşı Dr. Liz Wilson’a (canlandıran Jennifer Love Hewitt) evlenme teklif eden efendisi Jon Arbuckle’ı (oynadığı Breckin Meyer) şaşırtmak için Odie ile birlikte Londra’ya gider. Garfield, bir kaleyi miras alan kraliyet kedisi Prince ile istemeden yer değiştirir. İkisi de birbirine tamamen benziyor (aynı cins). Garfield’ın şimdi evini aradığı büyük mülkte, bir uşak ve uluslararası bir dizi dört ayaklı hizmetçi ve takipçinin de dahil olduğu kraliyet muamelesi görüyor. Mülkü miras alacak bir sonraki sırada yer alan Lord Dargis (Billy Connolly’nin canlandırdığı ana kötü adam), Prens / Garfield’ı (seslendiren Tim Curry) resmin dışında olmasını istiyor.
Prens / Garfield’dan kurtulmak için pek çok girişimde bulunur; bunlardan birinde kısır ama sönük bir Rottweiler, Rommell vardır. (seslendiren Vinnie Jones). Sonunda Jon, Odie’nin yardımıyla Lord Dargis’in Prens / Garfield’ı öldürmeye çalışmasını engeller. Jon bir gazete bulur ve Garfield’a gider, bu sırada Garfield ve Prince ilk kez birbirleriyle tanışırlar (Marx kardeşlerin ayna şakasını taklit ettikten sonra). Lord Dargis, Prens’in hala hayatta olduğunu öğrendiğinde, kimse görmeden onu öldürmeye çalışır. Sonra kağıtları ona imzalamazlarsa herkesi tehdit ediyor. Odie ve Jon günü kurtarır. Smithee yetkilileri uyarır ve Dargis tutuklanır. Garfield, Jon’un Liz’e evlenme teklif etmesini engellemeye çalışıyordu ama kalbi yumuşar ve Jon’a evlenme teklifinde yardım eder ve o kabul eder.

Ana Özellikler

* Üç oynanabilir karakter: Garfield, Kaz Christophe ve Fare Claudius.

* Her biri kendi heyecan verici görevine sahip olan Kalenin 10 farklı alanını keşfedin

* Her alan, bir oyuncu oyunda ilerledikçe erişilebilir hale gelen hamlelerle sekiz görev sunar.

* Görevler, belirli öğeleri toplamayı, rakiplerle savaşmayı, bulmacaları çözmenin yanı sıra yarış ve uçuş mücadelelerini içerir!

* Oyuncunun müzik duyduğu ve Garfield’ın ritimle dans etmesine yardım etmesi gereken eğlenceli tempo görevleri.

* Aşamalı zorluk seviyeleri, her yaştan oyuncunun oyun oynamayı en üst düzeye çıkarmasını sağlar.

* Ritim ve müziğe dayalı inanılmaz yeni bir dövüş tekniği de dahil olmak üzere yeni yeteneklerini kullanırken Garfield’ın alaycı mizah anlayışının tadını çıkarın!

Leave a Reply