game of thrones torrent

Game of Thrones Torrent

Game of throne Indir

Şimdiye kadarki en iyi televizyon dizilerinden biri olan Game of Thrones’un altıncı sezonu ilk kez 24 Nisan 2016’da HBO’da gösterildi. Tüm sezonu hiçbir saniye kaçırmadan izlemek için sadece 2 gece geçirdim. Şimdiye kadar, insanlar hala her gün ofisimde bunun hakkında konuşuyorlar. HBO’da çok fazla reklam yapılmadan filmlerin keyfini çıkarmak için, filmleri yüksek kalitede indirebilir ve ardından evde TV’nizde göstermek için bir HDMI kablosu kullanabilirsiniz.

taht oyunları sel

Game of Thrones  , David Benioff ve DB Weiss tarafından HBO için şovmenler ve ana yazarlar olarak oluşturulan bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. George RR Martin’in bir dizi fantezi romanı olan Buz ve Ateşin Şarkısı’nın bir uyarlaması, birincisi A Game of Thrones. Belfast stüdyosunda ve Kuzey İrlanda, Malta, İskoçya, Hırvatistan, İzlanda, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya ve Fas’ta başka bir yerde çekildi, prömiyerini 17 Nisan 2011’de Amerika Birleşik Devletleri’nde HBO’da gerçekleştirdi. Nisan 2014, HBO, Game of Thrones’u beşinci ve altıncı sezonda yeniledi.

taht oyunları sel

On yıl süren bir yaz sonunda Westeros ve Essos’un kurgusal kıtalarında geçen dizi, birkaç arsa çizgisini iç içe geçiriyor. Birincisi, Yedi Krallığın Demir Tahtına yönelik bir iç savaştaki birkaç asil evin üyesini takip ediyor; ikincisi yaklaşmakta olan kışın yükselen tehdidini ve Güneylilerin efsanevi yaratıklar ve Kuzey’in şiddetli halklarından korkmalarını kapsar; üçüncüsü, alemin görevden alınan iktidar hanedanının sürgün edilen son filizinin tahtını geri alma girişimlerini anlatıyor. Dizi, birçok karakterinin emellerini ve ahlakını araştırmasıyla, sosyal hiyerarşi, din, sadakat, yolsuzluk, iç savaş, suç ve ceza konularını araştırıyor.

taht oyunları sel

Bilgi:

Tarih:  29/05/2014
Süre: 
Bölüm başına 50-55 dakika
Boyut: 
27 GB
Video: 
1920 × 1080 En
Boy Oranı: 
1.77
Bit Hızı: 
~ 2800 kbps (x264 / CBR / L4.0)
Ses 1:
 İngilizce DTS-HD 1510 kbps (Kayıplı)
Kaynak: 
BluRay Disc
Subs: 
İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Castilan, Portekizce, Lehçe, Felemenkçe,
Danca, Fince, Norveççe, İsveççe
Format subs: 
PGS muxed

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply