Game Dev Tycoon Torrent Indir

Game Dev Tycoon Torrent Indir

Rate this post

Game Dev Tycoon Indir

Game Dev Tycoon – kaliteli bir simülasyon oyunu geliştiricisi! Oyunlarınızı garajda yaratmaya başlayacaksınız ve başarılı olursa oyun pazarında lider olabilirsiniz! Oyun ustası! Biz 80’li yıllarda şirket açmak ve pazar ele geçirmek! Garajda bir rüya oyunu yapıyoruz, öğle yemeğinden tasarruf ediyoruz, oyun tasarımcısı sanatını öğreniyoruz ve tesise konfor getirmeye çalışıyoruz! Olağandışı görünüyor. Yeni teknolojileri keşfedin ve en çok satan oyunları geliştirin. Yeni çalışanları işe alın ve eğitin. Daha geniş ofislere ve açık gizli laboratuvarlara geçin. Pazar lideri olun ve hayranların sevgisini kazanın.

Oyun Dev Tycoon Torrent İndir

Oyun Dev Tycoon iki kardeş tarafından oluşturuldu. Bir şirket kurmak ve oyunu geliştirmek için tüm birikimlerini yatırdılar. Tycoon ve simülasyon oyunlarından gerçekten zevk alıyorlar  ve para  satın almanın iyi bir oyundan daha önemli olduğu yeni sosyal ve  kazan-öde oyunlarının çoğunu gördükten sonra  , bazı gerçek simülasyon oyunlarını geri getirmek istediler. Sloganları daha az sosyal, daha az ville, daha fazla oyun ve gerçek simülasyon oyunları için bir pazar olduğuna inanıyorlardı, ancak bağımsız oyun geliştiricileri olarak hayatta kalmak zor ve birçok şirketin kazan-kazan veya jetonla oynanan oyunlar yaratmasının nedeni çünkü onlarla daha fazla para kazanıyorlar.

Game Dev Tycoon’un görünümünü beğendiyseniz ve bunun gibi daha fazla oyun görmek istiyorsanız, oyunun yasal bir kopyasını satın almayı gerçekten düşünmelisiniz. Oyunun fiyatı makul (~ 9.99USD), Mac, Windows ve Linux için yasal kopyalar, ücretsiz servis güncellemeleri alırsınız ve hatta oyunu birkaç kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Tüm bunları umursamıyorsanız ve sadece kırık ve yasadışı bir sürüm elde etmek istiyorsanız, o zaman bu konuda hiçbir şey yapamayız, ancak  pistte yıllar geçtikçe neden böyle oyunlar olmadığını ve elde ettiğiniz tüm şeyleri merak ediyorsunuz oynamak için kazan-öde ve ceplerinden para emmek için tasarlanmış sosyal oyunlar, o zaman neden aynaya bakacaktır .

Eğer satın almadan önce oyunu denemek istiyorsanız ücretsiz bir DEMO indirebilirsiniz   (çatlak gerekmez). Oyunun tamamını almak istiyorsanız lütfen buradan satın alma seçeneklerini kontrol edin  Desteğiniz bizim için önemlidir.

Oyun Dev Tycoon Torrent İndir

Leave a Reply