Fruit Cutting Indir

Fruit Cutting Indir

Fruit Cutting Indir

Fruit Ninja Cuts tam olarak kulağa benzediği gibi: Bir Ninja meyve keser. Ninjamız gözlerini kapatır, kılıcını alır ve önüne atılan meyveleri keser. Ancak her şeyin meyve olmadığına ve bu nedenle dilimlenebileceğine dikkat edin. 3 canla başlayın. İşi tamamlamak için üç çekim.İndirin, bileşenleri kurun ve oynamaya başlayın!

Windows 10/8/7 PC için Fruit Cut Master’ı indirmenin bir yolunu  mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Arcade Game Fruit Cut Master oyunlarından birini nasıl indirip yükleyebileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin  .

Google Play Store’da veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformu için resmi sürüm mevcut olmasa bile, favori Android veya iOS uygulamalarınızdan herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanmaya devam edebileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makineye yüklemek için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkarlar ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanırlar.

Fruit Cut Master  , Google Playstore’daki Arcade kategorisi uygulamaları listesinin en üstündedir. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve yorumları var. Şu anda, Windows için Fruit Cut Master  1.000’den fazla Oyun kurulumuna  ve  0 yıldız ortalama kullanıcı toplam derecelendirme puanına sahiptir.

PC Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için Fruit Cut Master İndir:

Bugünlerde uygulamaların çoğu yalnızca mobil platform için geliştirildi. PUBG, Subway sörfçüleri, Snapseed, Beauty Plus gibi oyunlar ve uygulamalar yalnızca Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ancak Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmamıza izin veriyor.

Dolayısıyla, PC için Fruit Cut Master’ın resmi sürümü mevcut olmasa bile, Emulators’ın yardımıyla yine de kullanabilirsiniz. İşte bu makalede, Fruit Cut Master’ı PC’de kullanabilmeniz için size iki popüler Android emülatörünü sunacağız  .

PC Windows 10/8/7 için Fruit Cut Master İndir  – Yöntem 1:

Bluestacks, Windows PC’nizde Android uygulamalarını çalıştırmak için en havalı ve yaygın olarak kullanılan Emülatörlerden biridir. Bluestacks yazılımı, Mac OS için de mevcuttur. PC Windows 10/8/7 Laptop için Fruit Cut Master’ı İndirmek ve Kurmak için bu yöntemde Bluestacks’ı kullanacağız  . Adım adım kurulum kılavuzumuza başlayalım.

Fruit Cutting Indir

  • Adım 1 : Daha önce yüklemediyseniz, Bluestacks yazılımını aşağıdaki bağlantıdan indirin –  PC için Bluestacks’ı indirin
  • Adım 2 : Kurulum prosedürü oldukça basit ve anlaşılırdır. Başarılı kurulumdan sonra Bluestacks emülatörünü açın.
  • Adım 3 : Bluestacks uygulamasını başlangıçta yüklemek biraz zaman alabilir. Açıldıktan sonra, Bluestacks’ın Ana ekranını görebilmelisiniz.
  • 4. Adım : Google Play Store, Bluestacks’ta önceden yüklenmiş olarak gelir. Ana ekranda Playstore’u bulun ve açmak için simgeye çift tıklayın.
  • Adım 5 : Şimdi PC’nize yüklemek istediğiniz Oyunu arayın. Bizim durumumuzda  PC’ye yüklemek için Fruit Cut Master’ı arayın  .
  • Adım 6 : Kur düğmesine tıkladığınızda, Fruit Cut Master Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Oyunu  , Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesi altında bulabilirsiniz  .

Artık bluestacks’taki Oyun simgesine çift tıklayabilir ve dizüstü bilgisayarınızda Fruit Cut Master Game’i kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyunu, Android veya iOS akıllı telefonlarınızda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.

Bir APK dosyanız varsa, Bluestacks’ta APK dosyasını içe aktarmak için bir seçenek vardır. Google Playstore’a gidip oyunu yüklemenize gerek yok. Ancak, herhangi bir android uygulamasını yüklemek için standart yöntemi kullanmanız önerilir.

Bluestacks’ın en son sürümü, birçok çarpıcı özelliğe sahiptir. Bluestacks4  , Samsung Galaxy J7 akıllı telefondan tam anlamıyla 6 kat daha hızlıdır. Bu nedenle Bluestacks kullanmak, Fruit Cut Master’ı PC’ye kurmanın önerilen yoludur. Bluestacks’ı kullanmak için minimum bir yapılandırma bilgisayarına sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde, PUBG gibi ileri teknoloji oyunları oynarken yükleme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

PC Windows 10/8/7 için Fruit Cut Master İndir  – Yöntem 2:

Son zamanlarda büyük ilgi gören bir başka popüler Android emülatörü de MEmu play. Süper esnek, hızlı ve özel olarak oyun oynamak için tasarlanmıştır. Şimdi  MemuPlay kullanarak PC Windows 10 veya 8 veya 7 dizüstü bilgisayar için Fruit Cut Master’ı nasıl  indireceğimizi göreceğiz.

  • Adım 1 :  PC’nize MemuPlay’i indirin ve  yükleyin . İşte sizin için İndirme bağlantısı –  Memu Play Web Sitesi . Resmi web sitesini açın ve yazılımı indirin.
  • Adım 2 : Öykünücü yüklendikten sonra, onu açın ve  Memuplay’ın  ana ekranında Google Playstore Game simgesini bulun. Açmak için üzerine iki kez dokunun.
  • 3. Adım : Şimdi   Google Play Store’da Fruit Cut Master Game’i arayın. PlayForFun Studio geliştiricisinden resmi Oyunu bulun ve Yükle düğmesine tıklayın.
  • 4. Adım : Başarılı bir kurulumun ardından, Fruit Cut Master’ı MEmu Play’in ana ekranında bulabilirsiniz.

MemuPlay basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Bluestacks ile karşılaştırıldığında çok hafiftir. Oyun amaçlı tasarlandığından, PUBG, Mini Militia, Temple Run gibi üst düzey oyunları oynayabilirsiniz.

PC için Fruit Cut Master – Sonuç:

Fruit Cut Master, basit ama etkili arayüzü ile muazzam bir popülerliğe sahiptir. Fruit Cut Master’ı PC Windows dizüstü bilgisayara yüklemek için en iyi yöntemlerden ikisini listeledik  . Bahsedilen her iki emülatör de Uygulamaları PC’de kullanmak için popülerdir. Windows 10 PC için Fruit Cut Master’ı edinmek için bu yöntemlerden herhangi birini takip edebilirsiniz  .

PC için Fruit Cut Master Download ile ilgili bu makaleyi   bununla bitiriyoruz. Windows için Emulators veya Fruit Cut Master’ı yüklerken herhangi bir sorunuz olursa veya herhangi bir sorunla karşılaşırsanız  , yorumlarla bize bildirin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Leave a Reply