FrostWire Indir

5/5 - (1 vote)

FrostWire Indir

FrostWire  ,  entegre bir Medya Oynatıcı ve Medya Kitaplığı ile ücretsiz, tam özellikli bir BitTorrent İstemcisi ve  İnternet İndiricisidir. Ayrıca , birden fazla torrent izleyici  ve web sitesi için yerleşik  arama , indirme önizlemesi ve dosya biçimi seçimi özelliklerine sahiptir.  Frostwire.com/android adresinden ücretsiz olarak edinilebilen Android için FrostWire Plus

ile artık tüm masaüstü işlevlerini hareket halindeyken  de alabilirsiniz.

P2P uygulamalarını kullanarak, BitTorrent ağına bağlı kullanıcılar dosyaları web’den kolayca paylaşabilir ve indirebilir. FrostWire’ı kullanarak yukarıda belirtilen BitTorrent ağına bağlanabilir ve bu P2P uygulamasını kullanarak diğer kullanıcılarla istediğiniz her şeyi paylaşabilir ve indirebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, FrostWire, P2P aracılığıyla dosya paylaşmanıza izin veren bir BitTorrent istemcisidir. Ücretsiz ve açık kaynaklı bir BitTorrent istemcisidir, bundan bahsedilmelidir.

FrostWire 2004’ten beri piyasada. Bir LimeWire çatalı, uygulama ilk olarak Eylül 2004’te halka açıldı. O zamanlar, FrostWire’ın LimeWire ile hem görünüm hem de işlevsellik açısından birçok ortak noktası vardı. O zamandan beri çok şey değişti. FrostWire geliştirme süreci ilerledikçe, Gnutells desteği bırakıldı, BitTorrent desteği eklendi, daha fazla kullanışlı özellik eklendi ve uygulamanın görünümü daha iyi ve daha iyi hale geldi.

FrostWire birden çok platform için kullanılabilir: Windows (2000, XP, Vista, 7, 8), Mac OS X (10.5 veya üstü), Linux, Unix tabanlı sistemler ve Android (2.1 veya üstü).
Uygulamayı bir bilgisayarda çalıştırmak için sistem gereksinimleri çok düşüktür: 256MB RAM belleği veya daha fazlası, aktif bir internet bağlantısı.
Bir kurulum sihirbazı, FrostWire’ı bilgisayarınıza hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacaktır. Kurulum işlemi tamamlandığında, “FrostWire’ı kurduğunuz için teşekkür ederiz” web sayfasına yönlendirileceksiniz. Web sayfasının, FrostWire ile dosyaların nasıl aranacağı ve indirileceği ve Android’den masaüstüne nasıl dosya kopyalanacağı hakkında eğitim videoları barındırdığını belirtmek gerekir.

FrostWire Indir

FrostWire’ı kullanmaya başlamadan önce, uygulamayı optimum performans için yapılandırmak üzere size bir dizi adımda rehberlik edecek bir Kurulum Sihirbazı’ndan geçmeniz gerekecektir. Torrent verilerini depolamak için bir klasör seçmeye, bir torrent indirmeyi tamamladığında ne olacağını seçmeye (çekirdek veya tohumlama), FrostWire’ın başlangıçta başlatılmasını isteyip istemediğinizi seçmeye, sohbet özelliğini kullanmak için bir ad seçmeye davet edileceksiniz, FrostWire’ı telif hakkı ihlali için kullanmayacağınızı belirtin.

İlk kurulum sihirbazını çabucak bitireceksiniz ve FrostWire’ın kullanımınıza sunduğu tüm işlevlere erişimde hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Bundan bahsetmişken, FrostWire bir BitTorrent istemcisinden bekleyeceğiniz tüm zil ve ıslıklarla birlikte gelir: torrentler oluşturun, torrentleri arayın ve indirin, torrentleri tohumlayın, indirilen dosyaları iTunes’a gönderin, çalma listesine ekleyin, torrentleri kaldırın, torrentleri ve verileri kaldırın, indirilen dosyaların kitaplığını ve daha fazlasını yönetin. FrostWire ücretsiz ve açık kaynak olduğundan, onunla oynamak ve yapabileceği her şeyi ortaya çıkarmak için dünyadaki her zamana sahipsiniz.

Frostwire,   hepsi bir arada bir medya merkezi olarak tasarlanmış ücretsiz, açık kaynaklı bir BitTorrent istemcisidir . Başlangıçta artık soyu tükenmiş Limewire’a eşlik etmek için inşa edilen Frostwire, o zamandan beri çok çeşitli hizmetler sunan kendi benzersiz programına dönüştü.

Frostwire, bir medya oynatıcı, bir arama motoru ve bir  BitTorrent  istemcisi arasında bir çaprazlamadır  .  Bu, medyayı aynı uygun yerde arayabileceğiniz, indirebileceğiniz ve izleyebileceğiniz veya dinleyebileceğiniz anlamına gelir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...