Friday The 13th Torrent Indir

Friday The 13th Torrent Indir

Friday The 13th Indir

Ücretsiz Cuma 13. oyun torrent. korku filmi dizisi on üçüncü yirmi cuma günü seyirciyi korkutuyor. Igrodely, kullanıcıların sinirleri gıdıklamasını, hikayeyi oynamasını, 1989’da NES için oyunu serbest bırakmasını sağlar, ancak daha sonra fikir eleştirmenler ve oyuncular tarafından coşku olmadan alındı. O zamandan beri, bu konu layık bir netice bulamadı, ancak işler değişti! Kendiniz görebilirsiniz, sitemizin uygun menüsünü kullanarak PC’den torrent (PC 13) ve 13.

Cuma 13. Torrent İndirme

Proje hakkındaki haberler, franchise’a adanmış Crystal Lake Entertainment şirketinde yayınlandı. Oyunun gelişimi tüm hızıyla devam etmekle birlikte, oyunun önde gelen çalışmasının stüdyo adı gizli tutuldu. Shon Kanningem tarafından yönetilen bu kadar önemli bir etkinliğe deneyimli bir ekip verildiğinden emin olun, bu yüzden bir korku oyunundan şüphe etmeyin.

Doz olarak verilen bilgilerin olmasına rağmen, 13’üncü Cuma günü çok oyunculu olacağını öğrendi. Oyuncular bir hokey maskesinde bir manyak ile savaşta hayatta kalmak için birleşmek zorunda kalacaklar. Jason, canavarı nasıl yeneceğinden bahsetmeyen herkesin yaşayamayacağı gerçek bir cehennem yaptı. Katilin ilk kurbanı olmaktan kaçınmak için tüm gücü kullanmanız ve farklı hareketler ve püf noktaları denemeniz gerekir.

13 Cuma: Oyun bir hayatta kalma korku video oyunudur ve Gun Media tarafından yayınlanmıştır. Aynı ismin film serisine dayanıyor, bir pc oyunu ve ayrıca PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi platformlarda piyasaya sürüldü.

Oyun, oyuncuların genç bir danışman veya hatta kötü adam Jason Voorhees rolünü üstleneceği 3. kişi dehşet, Survival türdür. Ve diğer 6 kişiyle, amacınız sizi izleyen dünyanın en tanınmış katilinden kurtulmak olacak ve ölümden kaçmak için mümkün olan her şeyi yapacaksınız. Dünyadaki en korkunç katili yenmek ya da onu mümkün olan her şekilde en iyi hale getirmek ya da onu devirmek için verilen araçlar ve fırsatlar olacak. Ve eğer Jason gibi oynarsan, avını takip etmek, avlamak ve öldürmek için sana beceri ve yetenekler verilecek. Bakalım kim hayatta kaldı!

Cuma 13. Torrent İndirme

Onüçüncü Cuma günü bir dizi korku filmi seyirciyi dehşete düşürdü. Igrodely, kullanıcıların 1989’da Dandy için bir oyun yayınlayarak bu hikayeyi oynayarak sinirlerini gıdıklaması için bir fırsat sağladı, ancak daha sonra bu fikir hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından coşkuyla karşılandı. O zamandan beri, bu konu değerli bir devam bulamadı, ancak her şey değişti! Kendiniz görebilirsiniz, sadece oyunu 13 13. Cuma PC (13 Cuma) torrent indirmek için PC.

Projenin haberleri bir franchise şirketi olan Crystal Lake Entertainment’dan geldi. Oyunun gelişimi tüm hızıyla devam etmekle birlikte, oyun üzerinde çalışan stüdyo adı gizli tutulur. Sean Cunningham tarafından yönetilen, böyle bir sorumlu olayın deneyimli bir takıma emanet edildiğinden emin olun, bu yüzden bir oyun korku filmi olarak şüphe etmemelisiniz.

Bilginin dağıtılmasına rağmen, 13’üncü Cuma günü çok oyunculu olacaktı. Oyuncular bir hokey maskesinde bir manyakla kavgada hayatta kalmak için birleşmek zorunda kalacaklar. Jason gerçek bir cehennem yapacak, kurtulmak için herkesin yaşayamayacağı, bir canavarı yenmek hakkında ne söyleyecek. Katilin ilk kurbanı olmamak için tüm güçleri uygulamak ve farklı hamleler ve püf noktaları denemek gerekecek.

13. Cuma Oyun  – katilin zekice hayatta kalmak ve muhtemelen bir manyak olmak için gereken korku türünde bir oyun. 1980’de tiyatrolarda gösterime giren dünyaca ünlü korku filmi “Cuma 13” ‘e dayanıyor, sonra dünya bu kanlı dizide birçok devam etti. Film, bir hokey maskesinde manyak olan Jason’a insanları acımasızca öldürdü. Geliştiriciler, katil ile savaşmak, onu atlatmak ve yok etmek için işbirliği modunda size teklif eder, böylece kötülüğün yanında durabilir ve kurbanlarını avlayabilirsiniz. 13t Cuma, filmin film ekibinin desteğiyle yaratıldı, bu da daha fazla daldırma ekledi ve küçük şeylere yakından dikkat edildiği anlamına geliyor. Korku içinde olmak istiyorsanız, o zaman bu sizin şansınız.

Cuma 13. Torrent İndirme

Nasıl kurulur

1) Torrent programı veya Direct programı kullanarak oyunu indirin
2) Oyunu indirdikten sonra indirilen oyun klasörüne gidin
3) WinRar veya 7-Zip ile dosyaları çıkartın
4) Şimdi ”Setup.exe“ ile kurulumu başlatın, kurulacak dizin
5) Kurulum tamamlanana kadar bekleyin
6) Şimdi masaüstünde oluşturulan kısayol ile oyunu yönetici olarak başlatın
7) Oyna!

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4096 MB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3-3240 (2 * 3400), AMD Athlon X4 860K (4 * 3700)
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 6144 MB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon R9 270X (2048 MB)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Leave a Reply