Foundation Indir

Rate this post

Foundation Indir

Temel  , organik geliştirme, anıt inşası  ve kaynak yönetimine yoğun bir şekilde odaklanan ızgarasız, genişleyen bir ortaçağ şehir binası simülasyonudur  . Şehir kurucu türünü yeniden tanımlamaya hazırlanan Foundation,   Polymorph Games’in tescilli oyun motoru Hurricane tarafından desteklenen eski şehirlerdeki şehirciliğin organik yönlerine vurgu yapıyor,  tam mod desteğine izin veriyor ve binlerce hareket için optimize edilmiş. devasa şehirler inşa etmekle gelen parçalar. Diğer şeylerin yanı sıra EPIC, oyuncuya yerleşim  yerinize sorunsuz bir şekilde entegre olacak  sayısız benzersiz anıt yaratması için sağlam inşa araçları sağlar  . Vakıf Yeniden Paketleme Oyunları.

Tescilli düğüm tabanlı aracımızla kaleler ve daha fazlası. Mod destek aracımız aracılığıyla karakterleri, binaları, görevleri ve hatta gerçek topografyaları paylaşın  ve Vakıf topluluğunun bir parçası olun. Benzersiz vizyonumuz göz önünde bulundurularak oluşturulmuş özel, kişiye özel, şirket içi bir motorla tasarlanmış bir şehir kurma oyununu deneyimleyin. Foundation Free Download PC Game  Repack-Games.com .  Crusader Kings II ve Europa Universalis  IV gibi başlıklar üzerinde çalışan yetenekli besteciler tarafından hazırlanan  keyifli müziklerimize kendinizi bırakın  . Tasarımının ön saflarında ortaçağ mimarisi ve şehircilik /  Alpha v1.6.20 oyununun versiyonu.

Temel, organik geliştirme ve anıt yaratmaya yoğun bir şekilde odaklanan ızgarasız, genişleyen bir ortaçağ şehir kurma simülasyonudur. Bu strateji şehir kurucu ekonomi simülasyon oyununda oyuncular, insan elinden olmayan bir bölgenin yeni atanan efendisi olarak müreffeh bir yerleşim yeri oluşturmalıdır. Şehir kurucu türünü yeniden tanımlamaya hazırlanan Foundation, Polymorph Games’in tescilli oyun motoru Hurricane tarafından desteklenen eski şehirlerdeki şehirciliğin organik yönlerine vurgu yapıyor, tam mod desteğine izin veriyor ve binlerce hareket için optimize edilmiş. devasa şehirler inşa etmekle gelen parçalar.

Diğer şeylerin yanı sıra, motor, oyuncuya daha sonra yerleşim yerinize entegre edilebilecek sayısız benzersiz anıt yaratması için sağlam inşa araçları sağlar. Tasarımının ön saflarında yer alan ortaçağ mimarisi ve şehircilik ile Vakfın vizyonu, oyuncuların o dönemin şehirlerini hayal ettikleri gibi veya hatta gerçekte oldukları gibi yeniden yaratmalarına izin vermektir. Paradox Interactive’in Crusader Kings II, Europa Universalis IV ve The Guild için müzik yapan tecrübeli bestecilerin güzel bir orijinal film müziğini dinlerken, bölgenizdeki siyasi hizipleri yatıştırırken, kullanılmayan toprağınızı genişleyen büyük bir krallığa dönüştürün. 2-3 oyun!

Foundation Indir

Foundation’ın Simcity, Crusader Kings ve Europa Universalis gibi oyunlardan ilham aldığını bilmek güzel  . Harika bir şehre sahip olmayı seviyorsanız, zamanı kaçırmayın.

Vakfın Özellikleri:

 • ORTAÇAĞIN ORGANİK ŞEHİRCİLİĞİ
 • VAKFI OLUŞTURUN, GİRİŞ YAPIN
 • EŞSİZ ANIT OLUŞTURMA ARACI
 • KENDİ HURRICANE OYUN MOTORUMUZDAN GÜÇLENDİRİLDİ

Foundation Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Foundation indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Foundation.v1.6.20.0814.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
 4. Foundation klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

Minimum sistem gereksinimleri:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD
 • İşlemci: TBD
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: TBD

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...