Forza Horizon 3 Torrent

Forza Horizon 3 Torrent

Forza Horizon 3 Indir

Forza Horizon 3 hız sevenler için bir video oyunudur. 2016 yılında düzenlendi. Burada gerçek bir yarış arabası sürücüsü gibi hissedebilir ve 350 araba modelinden herhangi birine binebilirsiniz. Herkes bu oyunu oynayabilir. Gerekli  Forza Horizon 3 torrent’i  bir bilgisayara veya tablete indirin. Bu çok uygun. Sadece birkaç yıl önce olduğu gibi mağazaya gitmeye ve sürücüler aramaya gerek yok.

Forza Horizon 3 Torrent

Oyunun açıklaması

Eylemler Avustralya’da gerçekleşir. Zor olan büyük bir festival düzenlemek Her şeyi kendi takdirine bağlı olarak değiştirebilir, arkadaşlarını işe alabilir ve kovabilir, en iyi arabaların direksiyonunun kıtasını keşfedebilirsiniz. Avustralya yollarında yarışmanız ve mümkün olduğunca çok hayranı çekmek için mükemmel performans yarışları göstermeniz gerekiyor. Bölgedeki site sayısı hayran sayısına bağlıdır. Oyundaki hayranlar yaptığınız her hareket için bir araya geliyor. Bir patinaj ile koştu veya kamerayı geçti, fanlar zaten orada. Tramplenden güzel bir numara yaptılar – daha da fazla sayıda fan eklendi. Başarınız onlara bağlı.

Festival beş yarıştan oluşuyor. Bir helikopter yarışı ile başlar ve teknelerin ve trenlerin peşinde koşar. Oyunun yapay zekaya sahip bir navigatörü var. Yarışları alır, yollarda sesli uyarılar verir. Biraz dikkatinizi dağıtmak ve Avustralya kıtasının güzel manzarasının tadını çıkarmak, sürekli değişen havayı izlemek için harika bir fırsat.

Forza Horizon 3 Torrent

Yeni sürüm bir drone modu ile donatılmıştır. Bununla birlikte, bölgeyi inceleyebilir ve yeni bir araba için en iyi rotayı seçebilirsiniz. Oyunda farklı arabalar var. Hem yavaş kamyonetler hem de süper arabalar. Her tür kendi başına yönetilir. Oyun otomatik bir modifikasyon sistemine sahiptir. Herhangi bir arabanın yüksek kaliteli ayarını yapacaktır. Oyunda yer alan diğer yarışçılar ile rekabet etmek zorunda kalacaksınız. Arsa ile ilgileniyorsanız, o zaman Forza Horizon 3 torrent indirmeniz gerekiyor  .

Bedava indir Forza Horizon 3 torrent. Forza markası altında birden fazla proje tanıtıldı, ancak Forza Horizon 3 PC için piyasaya sürülen ilk platform oyunu oldu. Konsollara taşındıktan sonra, yeni içerik sürümü, oyuncuların herkesin gerçek bir yarışçı olma ve özel arabaya binme, farklı rotalarda yüksek hızlı sürüşün tadını çıkarma ve kendilerini ölçme gücüne sahip olduğu heyecan verici sanal evreni ziyaret etmesini sağlıyor. değerli rakipler. Buna ek olarak, seri PC’ye taşındı, oyunu daha eğlenceli hale getiren çok sayıda farklı güncelleme bekliyorsunuz. Bu sanal yola bakıyorsunuz, diğer elinizle tamamen biliyorsunuz.

Platform Forza Horizon 3 renkli yarış simülatörüdür. Oyunun piyasaya sürülmesi 2016 sonbaharında gerçekleşti. Filo üç yüzden fazla elli arabadan oluşuyor. Karsız pervasız sürücüler ve sürücüler ile popüler olan mevcut modelleri seçebilir ve sadece geliştirme aşamasında olan makinelerde şanslarını deneyebilirsiniz. Hız ve heyecan dünyası, bu kez Avustralya topraklarına yerleştirildi. Şaşırtıcı doğa ve sonsuz genişlikleri, kumar müsabakaları için gerekli ortamı yaratır. Becerilerini sergilemek ve yolda farklı numaralar denemek için güçlü bir araca binmek için sabırsızlanıyorsanız, bu Forza Horizon 3, web sitemizi kullanarak torrent’i ücretsiz olarak indirmek için yeterlidir.

Forza Horizon 3 Torrent

Yüksek kaliteli ve renkli grafiklere ek olarak, gerçek dışı miktarda özelleştirme yetenekleri ve oyunu inanılmaz derecede heyecan verici hale getiren ek özellikler elde edersiniz. Yalnız engebeli Avustralya arazisini fethetmek zorunda olmadığınızı belirtmek gerekir, çünkü arkadaşlarınız sizinle birlikte gidebilir. Çok oyuncunun maksimum dört oyuncu için tasarlandığı unutulmamalıdır. Rotanızın zor bölümlerinde üstünlüğünüzü kanıtlayın ve zaferin tatlı tadını çıkarın.

Yeniden paketleme özellikleri:

• Kesmeyin | Hiçbir şey dönüştürülmez (Düşük Kalite Yüksek Kalite değiştirilmiş silindirler silindirleri)
• Oyun arşivlerine dokunulmaz
• Oyun Sürümü: 1.0.42 (menüde 1.0.99.2 olarak görüntülenecektir)
• Kurulum süresi ~ 30 dakika (i7 6700k + SSD)

Uyarılar:

– Forza Horizon 3, son sürüm, mevcut tüm DLC c el arabaları mevcut.
– DLC Blizzard Mountain çalışmıyor.
– OpusRelease, hata ayıklama modunda konsol ile çalışır, ayrıca Porsche CarPack ve birkaç yeni makineye serbest bırakılan ve serbest bırakılmayan tüm DLC’lere erişim sağlar, bazı makineler hala seçemez.
– Oyunun lansman sürümü 1.0.99.2 olarak gösterildikten sonra, bu, mağazanın geçerli sürümü 1.0.42’den beri oyunun güncellenmesini gerektirmeyecek şekilde yapılır
– Hata ayıklama modunda konsolla çalışmak için, “İngilizce (İngiltere)” bir dil indirmek için (Tüm ayarlar \ Saat ve dil \ Bölge ve Dil \ + dil ekle), düğmesi “` “Konsol içerir.

Forza Horizon 3 oyunu nasıl kurulabilir

  1. Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! Oyun için gerekli dosyaları silebilir!
  2. Torrent’i indirin ve torrent istemcisini çalıştırın
  3. Oyunun yüklenmesini bekleyin
  4. Windows Mağazası’nda hesap kaydetme
  5. Oyunun bulunduğu klasörde, aut_fh3.v4.exe dosyasını çalıştırın (yönetici adına başlayarak)
  6. Kaydınızı doğrulayınız
  7. Kurulum için bekleyin
  8. PS Oyun başlamazsa, geliştirici modunu etkinleştirin (Tüm seçenekler \ Güncelleme ve güvenlik \ Geliştiriciler için) “geliştirici modu” nu seçin, bilgisayarı yeniden başlatın ve aut_fh3.v4.exe dosyasını çalıştırın
  9. Oynayın ve tadını çıkarın!
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply