Forza Horizon 1 Indir

Forza Horizon 1 Indir

Forza Horizon 1 Indir

Forza Horizon 3 PC Game v + 44 DLC Yüksek Sıkıştırılmış Küçük Boy Repack Download Horizon Festival başlatıldı. Forza Horizon 4 ve güvenli indirme. Forza Horizon 4 son sürümü: Tüm hava koşullarında İngiltere etrafında yarış. Forza Horizon 4, Windows için tek doğrudan bağlantıda Forza Horizon 3 Download PC Game kurulumunu koyan bir PC video oyunudur. İnanılmaz bir yarış oyunu. OceanOfGames, Okyanus Oyunları, OceanGames PC Forza Horizon Burada Forza Horizon 3 çatlağını indirin! Forza Horizon 3 indirme bağlantıları her zaman güncellenmiş ve çalışıyor! Forza Horizon 3 Linkleri buradan indirin! Dünyanın en büyük otomotiv festivalinde Dinamik mevsimler her şeyi değiştirmez. Bir Pc Gereksinimleri’nde güzel ve tarihi Britanya’yı keşfetmek için tek başına gidin veya başkalarıyla birlikte çalışın.

Eğer çatlak tercih alan olarak, yaklaşımda seçici kalmak ve daha az bilinen kaynaklardan Forza Horizon 4 indirmekten kaçınmalısınız Forza Horizon 2 PC Manager – PC oyunu Forza Horizon 2 tam sürümünü kolayca oynamanıza izin veren bir program Oyun tamamen Forza Horizon 4 Download PC Oyunu açısından yeniden elden geçirildi – aynadan Tam sürüm. Forza Horizon 4 Çatlak – SKIDROW | Voksi | CPY Steampunks – Torrent | 018 Forza Horizon 4 Xbox One Game Pass’da Canlı Yayında İşte Ekim ayında Xbox Game Pass kütüphanesine yeni eklemelerin tamamı. PC 100 için tam sürüm, kurulum kılavuzu, yüksek oranda sıkıştırılmamış ve 300 MB boyutunda çalışan Forza Horizon 2 oyununu indirin.

Forza Horizon 1 Indir

Forza Horizon, Colorado eyaletinde düzenlenen bir sokak yarışı etkinliği olan hayali Horizon Festivali’ne dayanan açık yol oyunudur. Oyun, önceki 300’den çok farklı oyun özelliklerini içeriyor, örneğin yaklaşık 300 otomobil, gerçekçi fizik ve yüksek çözünürlüklü grafikler gibi çok çeşitli otomobiller gibi. Amaç, kazanan yarışlarla bileklik elde ederek oyunda ilerlerken, aynı zamanda hızlı sürerek, mülkleri yok ederek ve diğer dublörler ve antikalıklarla popülerlik seviyelerini arttırmaktır. Horizon, oyunda mevcut olduğu söylenen 65 arazi çeşidi üzerinde çalışmak için optimize edilmiş Forza Motorsport 4 fiziğine sahiptir. Oyuncular belirli alanlarda arazi dışında araç kullanabilirken, diğerleri korkuluklar veya diğer araçlarla sınırlıdır.

Drift’ten ralli ve noktadan noktaya yarışlara kadar çoklu yarış türleri dahildir. AI trafiği, Forza yarış sistemine yeni bir dinamik sağlayan tek bir oyuncu altında yollarda mevcut olacak. Oyuncular, belirli bir yere bire bir yarışta karşılaştıkları diğer Horizon festival sürücülerine de meydan okuyabilirler. Konumu her seferinde rastgele ve AI kendi avantajları için kısayolları kullanma yeteneğine sahiptir. Yarışlar, gece yarışları da dahil olmak üzere, oyuna dahil olan gündüz / gece döngüsü boyunca farklı zamanlarda gerçekleşecektir. Oyunda bir beceri sistemi uygulanmaktadır; oyuncular agresif bir şekilde sürerek yarışlar sırasında sokak kredisi kazanırlar. Sürüklenme, engellerin üzerinden atlama ve iki tekerleğe araba alma gibi eylemlerin hepsi krediye katkıda bulunur. Bunlar bir kombo halinde birlikte zincirlenebilir, bu da oyuncuların belirli bir yarış sonunda ödenen parayı etkiler. Cred ayrıca oyuncunun oyundaki popülerlik seviyesini de etkiler. Bir oyuncunun popülaritesi arttıkça, helikopterlere ve uçaklara karşı yarışlar gibi yeni özel etkinliklerin kilidi açılır.

Bahsettiğimiz oyun, koşuşturma oyunlarının sınıflandırmasına giren dünya standartlarında bir oyundur. Her şey düşünüldüğünde, oyun Forza Horizon 1’dir ve daha iyi ses efektleri ve müziklere sahip yüksek kalibreli, duyarlı tasarımlar içerir. Sadece Xbox One ve Xbox 360 için erişilebilir. Tüm oyun araçların çizgisine dayanıyor. Müşteriler, Forza Horizon 1’de ileriye gitmek için giderek artan sayıda yarışa ihtiyaç duyuyorlar.

Oyun bunun için harika ve çekici araçların farklı türlerini hatırladığından, müşteriler sayısız zorluklarla karşılaşmadan her yarışı etkili bir şekilde kazanmak için en iyi aracı seçmelidir. Oyun müşterilerine çok oyunculu ve tek oyunculu mod sunuyor. Oyun Bahçesi oyunları tarafından oluşturulur ve Microsoft Studios tarafından dağıtılır.

Forza Horizon, hayali Horizon Festivali’ne dayanan açık bir sokak oyunudur. Oyun, 300’den fazla araç, pratik malzeme bilimi ve birinci sınıf tasarımlar gibi çok çeşitli otomobil çeşitlerine benzer şekilde, önceki Forza Motorsport oyunlarından geniş bir yelpazede devam eden etkileşim perspektifleri kullanıyor.

Kurulum talimatları PC için Forza Horizon sürümü:

1. Unrar
2. Görüntüyü yazma veya bağlama
3. Oyunu yükleme
4. Oyun yükleme dizininizde Aç / Etkinleştir dizinini açın ve kayıt kodunu alın
5. Oyunu oynayın
6. Yazılım geliştiricilerini destekleyin. Bu oyunu beğendiyseniz, satın alın!

PS: x64 de dahil, kısayolunuzu değiştirin veya exe’yi buna göre tıklayın

FORZA UFUK SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ:

PC’nizde Forza Horizon oynamak için, sisteminizin en azından aşağıdaki minimum teknik özelliklere sahip olması gerekir:

 • İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD Phenom II X4 940
 • Grafik işlemcisi: NVIDIA GeForce GTX 660
 • Rastgele erişimli hafıza: 6GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
 • HDD Alanı: 10 GB
 • DirectX 11

Bununla birlikte, en iyi Forza Horizon PC deneyimi için, aşağıdaki özelliklere eşit veya daha iyi bir sisteme sahip olmanızı öneririz:

 • İşlemci: Intel Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Grafik işlemcisi: NVIDIA GeForce GTX 770
 • Rastgele erişimli hafıza: 8GB
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
 • HDD Alanı: 10 GB
 • DirectX 11

Leave a Reply