Forager Indir

Forager Indir

Forager Indir

Forager, Stardew  Valley, Terraria ve Zelda gibi keşif, çiftçilik ve işçilik oyunlarından esinlenen bir 2D açık dünya oyunudur  . Kaynakları toplayın, toplayın ve yönetin. Yararlı eşyalar ve yapılar oluşturun. Hiçbir şeyden bir üs inşa edin ve büyütün. Genişlemek ve keşfetmek için arazi satın alın. Seviye atlayın ve yeni beceriler, yetenekler ve planlar öğrenin. Bulmacaları çözün  ,

sırları ve zindanları bulun   İstediğiniz her şeyi elde edin Seçim sizin, kendi hedeflerinizi belirlemeye çalışın Küçük başlayın ve üssünüzü, becerilerinizi, ekipmanınızı, arkadaş ağınızı (ve düşmanlarınızı!) geliştirin ve uygun gördüğünüz gibi geleceğinizi oluşturun! Forager’ı çok çeşitli oyun tarzlarında oynayabilirsiniz. Önceden yüklenmiş olarak Forager Free Download ( Güncelleme v4.0.6 ) PC oyunu.

Yem İndirme

Forager  , bir oyun geliştirme reçelinde başarılı ücretsiz prototipinden sonra büyük bir revizyon aldı. Oyun başlangıçta oyuncuların daha fazla malzeme edinip daha fazla düşmanı yendikçe daha uzun oynamaya devam etmeleri olarak hatırlandı. Benzer yukarıdan aşağıya oyun ve Legend of Zelda’nın eski okul grafiklerinin yanı sıra Terraria’nın keşif, yiyecek arama ve işçiliği mekaniğine sahiptir  . Oyun  yeni içeriklergeliştirilmiş oyun sistemi ve  özel özelliklerle geliyor . Oyuncular  toprakları ve çeşitli biyomları keşfetmekle başlar  . Her biyomun otlaklar, çöller, dağlar ve volkanlar gibi farklı bir ortamı vardır. Yeni savaş mekaniği ile canavarlarla yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaklar . Savaşlar zindan çeteleri, baskın canavarlar, gece istilaları ve patronları içerir. Öte yandan, oyuncuların konuşma veya ticaret yoluyla etkileşime girebilecekleri dost NPC arkadaşları var  . Ticaretle elde edilebilecek özel malzemeler var. Oyuncular ayrıca  yem  bitkileri dışındaki bitkileri ve  evcil hayvanları da  çiftlikleştirebilir .  Keşfedilmesi gereken , kalıntıların müzede saklanması ve sergilenmesi için eserler ile dolu kalıntıları var  . Bulmacaları tamamlamak   oyuncuları sırlarla ödüllendirir. Oyuncular ayrıca simya öğrenebilir   ve sihir  yapmak için  runik yazıtları okuyabilirler  . Karakterleri, serbest biçimli yükseltme sistemi . Oyuncular her yeni beceri öğrendiklerinde eşyalarınaltyapıların  ve hatta  oyun değiştiricilerin kilidini  açarlar . İlk mülklerini satın alarak genişletebilirler. Oyun, eğlenceli veya ekstra zorluk uğruna oynanışı etkileyebilecek rastgele olaylar içeriyor.

Forager  , Stardew Valley, Terraria ve Zelda gibi keşif, çiftçilik ve işçilik oyunlarından esinlenen bir 2D açık dünya oyunudur.

 • Kaynakları toplayın, toplayın ve yönetin.
 • Yararlı eşyalar ve yapılar oluşturun.
 • Hiçbir şeyden bir üs inşa edin ve büyütün. Genişlemek ve keşfetmek için arazi satın alın.
 • Seviye atlayın ve yeni beceriler, yetenekler ve planlar öğrenin.
 • Bulmacaları çözün, sırları bulun ve zindanlara baskın yapın!
 • İstediğiniz her şeyi elde edin! Seçim sizin, üzerinde çalışmak için kendi hedeflerinizi belirleyin!

Forager Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Forager bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Forager.v4.1.3.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Forager klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP and above
 • İşlemci:  1.2Ghz
 • Bellek:  1024 MB RAM
 • Ekran  Kartı : 512MB
 • Depolama:  200 MB kullanılabilir alan

Leave a Reply