For Honor Torrent Indir

For Honor Torrent Indir

For Honor Indir

Ubisoft tarafından yayınlanan For Honor adlı bir aksiyon dövüş oyunu 14 Şubat 2017’de Microsoft Windows (Pc Oyunları), PlayStation 4 ve Xbox One gibi farklı platformlar için piyasaya sürüldü.

Kılıç ve zincirleme tarz silahlar da dahil olmak üzere savaşla tasarlanmış bir dövüş dövüşü tema oyunudur. Çevrimiçi bir çok oyunculu mod içerir ve bir kampanyada oynamak için her zaman internete bağlı olmanız gerekir. Onur için, kahramanlar Vanguards, Assassins, Heavies ve hybrid olmak üzere 4 sınıfa ayrılır ve aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 18 kahraman, hepsi farklı saldırı ve savunma taktikleri taşır ve her birinin 2 sınıfı vardır. Bir Viking, bir şövalye veya ölümcül bir samuray olarak oynayabilir ve fraksiyonun onurunu savunmak için savaşabilirsiniz. İnanılmaz grafikler ve savaşın gerçekçi ses efektleri ile hızlı bir oyun. Aralarından seçilecek toplam 20 harita var ve her biri nihai kılıç dövüşü deneyimini sunmak için tasarlandı.

Onur Torrent İndirimi İçin

ONUR-CPY İÇİN Ubisoft Tarafından Geliştirilen ve Yayınlanan Oyun Microsoft Windows, Playstation 4 ve Xbox One için. Oyunda Geliştiriciler tarafından “Savaş Sanatı” olarak tanımlanan Yakın Dövüş Sistemi bulunmaktadır.

Bir Ortaçağ Dönemi Esintili Fantezi Ayarı sırasında Set Onur Aksiyon Dövüş Oyunu için. Oyuncular Lejyon, Seçilmiş Ve Warborn olmak üzere üç farklı gruptan karakter olarak oynayabilirler. Üç İhtilaf Temsilcisi.

Suikastçi Sınıfı Düşmanları Düelloda Hızlı ve Verimlidir, ancak Sınıf Düşmanlara Çok Daha Az Hasar Verir. Ağırlıklar hasarlara karşı daha dayanıklıdır ve saldırılarına rağmen yakalama noktaları tutmak için uygundur.

Tüm Kahramanlar Eşsizdir Kendi Silahlarına, Becerilerine ve Dövüş Stillerine Sahiptir. 12 İndirilebilir İçerik Var. Oyuncular Sınıfa Özel Yakın Dövüş Silahlarıyla Rakiplerine Karşı Mücadele Eder. Oyuncular Belli Olduğunda.

Honor torrent pc için ücretsiz indirin. Igrodely şirketi Ubisoft, kullanıcıya birçok heyecan verici proje sunuyor. Şu anda Xbox One, PS4 ve PC gibi platformlar için tasarlanmış For Honor oyunundan ayrıldım. Montreal’den ayrılma, dinamik bir komplo ve kolay oyun yaratmaya çalışacaktır. Oyuncular üç eşsiz karakterden birini seçebilecekler – korkusuz samuray, cesur şövalye ve cesur bir viking.

PvP modunda ve stratejinin unsurlarında savaşmayı tercih ederseniz, sitemizin uygun bir menüsünü kullanarak torrent aracılığıyla indirme için acele edin. Savaşlarda başarılı olmak için, karakteri maksimum seviyeye pompalamak, ona özel bir savaş becerileri öğretmek ve özel ekipmanı almak gerekir. Yakın dövüşçünün çok dikkatli çalıştığı dikkat çekicidir. Bu seçeneğin, oyuncuların seçilen kahramanı en doğru şekilde kontrol etmelerini sağlayan Savaş Sanatı’nı (savaş sanatı) tanıttığı belirtilmelidir.

Onur Torrent İndirimi İçin

Oyunda üç ana karakterin çok sayıda farklı özelliği olması nedeniyle. Bu basit bir piyade değil, antik çağın özel ajanları, seçkin bir özel kuvvetler, bu savaş, taktik yetenekler ve silah kullanma yeteneğinde belirgindir. Ek olarak, farklı fiziksel zırh seviyelerine sahiptirler. Kesirler ilk önce oldukça laktik, ancak geçiş sırasında genişleyecekler.

Beceri gelince, o zaman Şövalyeler için kullanılabilir “koruyucu” unvanını tanıttı. Bunu elde etmek için çok çalışmak ve olası tüm açılardan – dayanıklılık, savunma ve zırh – iyi sonuçlar elde etmek zorunda kalacaksınız. Eğer taktik yakın dövüşü düşünürsek, tarihsel stile yakındır. Alman ordusunun cephaneliğinde kullanılan uzun bıçak. Oyuncular çevrimdışı, tek oyunculu kampanya veya çok oyunculu seçim yapabilirler. Büyük savaşlarda yer almak veya rakibin düelloya neden olması için, kullanıcılar da kendi başlarına karar verebilirler.

Takım oyunu teşvik edilir. Başarının uyumlu eylemi ve koordinasyonu sayesinde, grubunuz benzeri görülmemiş yüksekliklere ulaşabilir. Savaşlar daha renkli hale gelir, ancak daha karmaşıktır, çünkü savaş sanatı her vuruşu benzersiz, güç ve kitle algılaması için kullanılan farklı silahlar yapar. Toplu savaşlar sırasında oyuncular ve belirli görevleri yerine getirmeleri gerekir. Bu hedefe ulaşıldı, rehberliği takip etme ve müttefikleriyle eylemlerini ayarlama ihtiyacı, tüm mücadeleyi kontrol altında tutmak zorunda kalacak.

Çok sayıda NPC olduğunda savaşa 4’e 4 hakim olabilir misiniz? Zorluklara hazırsanız ve sizden korkmuyorlarsa, web sitemizde torrent For Honor ile indirmek için acele edin. Takım aziz 1000 puan kazandı, tüm düşman NPC’yi öldürmelisin. Oyun sadece tek bir mod değil, sunulan tüm varyasyonlarda AI ile yüzleşme fırsatı.

Onur Torrent İndirimi İçin

Kurulum (lisans sahipleri için)
1 Oyun klasörünü indirin
2 Klasörün içindekileri Uplay-client
3 Play ile kopyalayın

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: 2 GB VRAM veya daha fazlasına sahip NVIDIA GeForce GTX660 / GTX750ti / GTX950 / GTX1050 | 2 GB VRAM veya daha fazlasına sahip AMD Radeon HD6970 / HD7870 / R9 270 / R9 370 / RX460
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-2500K | AMD FX-6350 veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • VİDEO KARTI: 2 GB veya daha fazla VRAM ile NVIDIA GeForce GTX680 / GTX760 / GTX970 / GTX1060 | 2 GB VRAM veya daha fazlasına sahip AMD Radeon R9 280X / R9 380 / RX470
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Leave a Reply