football manager 2015 torrent indir

Football Manager 2015 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Football Manager 2015

Football Manager 2015 Free Download oyununun yeni bölümünde, geliştiriciler kesinlikle her şeyi değiştirdi, yaklaşık bin küçük ve büyük iyileştirme yapıldı: oyuncuların kendilerinin yeni geliştirilmiş animasyonları, transfer pazarında oyuncuların değişmiş bir araması ve diğer iyileştirmeler .
Bu oyun kesinlikle serinin tüm hayranları tarafından sevilmeli, çünkü şu anda böyle bir oyun yok. Bu arada, oyunun başındaki oyuncu gelecekteki yarışmalarda hangi ülkeyi temsil edeceğini takımını seçmek zorunda kalacak. Bu oyunda en başarılı futbol menajeri olabilirsiniz, sadece gelecekteki sezonluk yarışmalarda değil, aynı zamanda Avrupa Ligi’nde de en iyi takımın unvanı için yarışırsınız.
Bu arada, çok fazla oyuncunun kendisine bağlı olacaktır, çünkü sadece bir antrenör değil, aynı zamanda personeli çok dikkatli seçmelidir. Oyuncunun kendisi hangi oyuncunun sahaya gideceğine ve kimin tezgahta kalacağına karar verecektir. Oyun, geliştirilmiş üç boyutlu grafikler sayesinde yaklaşan maçı izleyici olarak izleyip izlemeyeceğine veya sahadan devam ederek oyunculardan herhangi birini seçip seçemeyeceğine karar verebilir.

futbol menajeri 2015 torrent indir

Football Manager 2015 (FM15 olarak kısaltılmıştır), Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir futbol yönetimi simülasyon video oyunudur. FM15, Football Manager serisine benzer oyun oynama özelliklerine sahiptir. Oyun, takım yöneticisi olarak profesyonel dernek futbol takımının sorumluluğunu almaktan oluşur. Oyuncular sözleşmeler için futbolcuları imzalayabilir, kulübün finansmanını yönetebilir ve oyuncularla takım görüşmeleri yapabilir. FM15, gerçek dünya yönetiminin bir simülasyonudur, oyuncu kulübün AI sahipleri ve yönetim kurulu tarafından çeşitli faktörlere göre değerlendirilir. Oyun, Twitch entegrasyonunu içeren franchise oyununun ilk oyunu olmak ve insanların oyunlarını çevrimiçi olarak yayınlayabilmeleri için çeşitli yeni özellikler sunuyor. Maç motorunda bir revizyon yapıldı, oyuna 2000 yeni animasyon ekledi, top fiziği geliştirildi ve iyileştirilmiş atışlar, paslar, Oyuncu modelleri de yepyeni bir aydınlatma modeli ile birlikte oyuna yeni gerçekçilik ekleyerek güncellendi. FM15, oyunun arayüzünün tamamen yeniden tasarlanmasını sağladı ve Football Manager 2015’e yeni bir görünüm veren yeni bir kenar çubuğu getirdi.

Football Manager 2015  , tanınmış yönetim simülatörleri serisinin onbirinci baskısıdır. Herkes ilk kısmın 20 yıldan daha önce yaratıldığını bilemeyebilir. 1992 yılında Şampiyona Müdürü adıyla yayınlandı. Tüm parçalarının yazarı olan Sports Interactive stüdyosu, yapımcılarından kurtulmaya karar verdi ve yeni isimdeki oyunlar 2004 yılından bu yana yaratılıyor, bu yüzden Sega şirketi ile birlikte çalışmaya başladıkları andan itibaren. Piyasadaki 20 yıllık varlıkları boyunca, bu diziden oyunlar çok sayıda taraftar aldı. Aralarında olmak bir şey, çünkü oyun gerçekten şaşırtıcı. İnanmıyor musun? Kendiniz görün! Football Manager 2015’in tam sürümünü edinin   ve seçtiğiniz takımın menajeri olun ve başarıyı yakalayın.

Oyunun önceki sürümlerinde olduğu gibi, en yeni Futbol Menajerinde futbol takımının kariyerine liderlik etmeliyiz. Dünyanın dört bir yanından onlarca futbol liginden birini seçebiliriz. Bizim rolümüz sadece oyuncuları kontrol etmekle sınırlı değil. Daha birçok olasılık var, ya da bizi bekleyen sorumluluklar demek daha iyi. Takım işleyişinin tüm yönlerinden biz sorumluyuz, bu yüzden eğitim oturumları düzenlemeliyiz, takımları ve gelecek maçlarda taktikleri belirlemeliyiz. Felsefemize uygun yeni yetenekler keşfederek futbolcuları transfer edebilir ve önemli olanı yapabiliriz. Oyunda bulunan bir diğer seçenek de elimizden gelenin en iyisini denemek zorunda olduğumuz kulübümüzün basın ve destekçileri ile iyi ilişkiler kurma olasılığıdır.

futbol menajeri 2015 torrent indir

Leave a Reply