Football Manager 2010 Indir

Football Manager 2010 Indir

Dayz Indir

Neredeyse Manchester City tarzı oranların yeniden canlanmasını sağlayan Championship Manager serisi ile şampiyonun Beautiful Game Studios’un mücadelesine nasıl tepki verdiğini görmenin zamanı geldi.

Geçen yılki biraz hayal kırıklığı yaratan 3D maç motorunun ardından Sports Interactive, birçok eleştiriyi açıkça ele aldı. Football Manager 2010s motorunun rakipsiz gerçekçiliğine adalet yapmaya başlayan oyun maç günü deneyimleri veren yüz yeni animasyon ve animasyonlu kalabalık eklendi. Ancak, saflar için 2B adım görünümü ve yorum seçenekleri korunmuştur.

Görsel iyileştirmeler yapıldığında, maçları izlemek artık daha keyifli bir deneyim haline geldi. Oyunları tamamen izlemek gerçek şeyi izlemeye benzerken, taktik ayarlarınızın sahada olanları nasıl etkilediği her zaman açıktır.

Tam ekran maç eylemi ayrıca gözünüzü topun dışına çıkarmadan sayısız değişiklikler yapmanıza izin veren mükemmel ve göze çarpmayan kısayollardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Touchline siparişleri artık oyuncularınızda havlıyor olabilir ve bulundurmayı sürdürmek için komutları kullanarak daha derine oturmaya veya sahayı yükseltmeye kadar uzanabilir.

Futbol Menajeri 2010 İndir

Kupa Şampiyonu

Championship Manager 2010, oyununu bir dizi önemli departmanda yükseltmiş olsa da, FM2010, maç gerçekçiliği alanında kendi liginde kalır, ancak bir kez daha kendinizi rahatsız edici böceklerin ve aksaklıkların dağılmasına hazırlamanız gerekir. uzun süreli olarak sık sık saha içi eylem.

Nereye bakarsanız bakın ince ayarlar keşfediyorsunuz ve bunların çoğu devrimci olmaktan ziyade küçük olsa da, FM2010, tam navigasyon revizyonu ve çok net olmayan, sekmeli ve pencereli bir arayüze sahip yepyeni bir görünüm sayesinde selefinden daha erişilebilir hissediyor. FIFA  Yöneticilerine benzemez  . Ancak, sizi birkaç saat içinde ertelemeye izin vermeyin, aerodinamik ve geliştirilmiş oyuncu rehberliği ve sezgisel, adım adım taktik yaratıcısı ile desteklenen yeniden tasarımın avantajlarını görmeye başlayacaksınız. Oyuncu rollerini tanımlamak da daha kolaydır, örn. kutudan kutuya veya tutma orta saha oyuncusu. Oyunun saf derinliği hala FM bakireleri için tökezleyen bir blok kanıtlayabilse de, yeni gelenlere daha iyi hitap edilmedi.

Başka bir küçük ama yararlı ince ayar, koçlarınızı belirli oyuncuların nasıl gelişebileceğine dair yeni izciler için öneriler gibi bir konu berbatında ızgara etmenizi sağlayan desteklenmiş arka oda personeli geri bildirimi. Bu araç, kulübünüzün kurulumunun başarılı ve başarısız olduğu yeri çözmek için kullandığınız çok değerli yardımlardan biri haline gelir ve birkaç çelişkiye rağmen, verdiğiniz rehberlik genellikle çok yararlıdır.

Medya Woes

Başka bir zarif dokunuş, dünya çapında futbolla ilgili önemli olayları takip etmenizi sağlayan yenilenmiş haber bölümüdür, mükemmel bir filtre sistemi ise tam olarak hangi haber hikayelerini beslediğinizi özelleştirmenizi sağlar.

Daha az olumlu bir notta, takım maçınız, her maçtan sonra çiçek ve reçel göndermenize rağmen, sezon öncesi onlara yeterli kredi üç oyun vermediğiniz gibi bir dizi dengeleme sorunu var. takım konuşma seçenekleri hiç olmadığı kadar ilhamsız kalırken, takdirinizin bir göstergesi.

Ayrıca, basın toplantısında iyileşme olduğuna dair çok az kanıt var, cevaplar hâlâ çok açık bir şekilde hissediliyor.

Kesinlikle bugüne kadarki en ince FM: avukatların boşanma formlarına FootballManaged etiketli ekstra bir kutu ekleyecek oldukça etkileyici bir yönetim deneyimi. Ancak, oyunun yeterince ciddi bir yenilikten yoksun olduğunun altında yatan, kararsız bir his var.

Franchise, tarihinde ilk kez, en önemli, eğitim, keşif ve set parçaları olmak üzere bir dizi önemli departmanda Şampiyonluk Yöneticisine ikinci en iyi bulur ve üstünlüğü bozulmadan kalırken, egemenliği Önceki yıllarda. Football Manager hala en iyisi ama takip paketi yavaş ama çok emin bir şekilde boşluğu kapatıyor.

Futbol Yöneticisinin Bu İterasyonu’nda, Big Four dışında en popüler takım seçimi muhtemelen Notts County olmuştur. Aydınlanmamış, İngiliz profesyonel futbol topunun diğer bölgelerinde çürüyen bir ekibin bu yıl neden olması gereken takım olacağını merak edebilir. Sahip oldukları gerçeğinden dolayı, aslında, kimse aslında onlara kimin sahip olduğunu bilmiyor. En son duyduğum kadarıyla denizaşırı holding şirketlerinin, Arap şirketlerinin ve İsviçre bankalarının bir çeşit birleşmesi.

Her neyse, tıpkı FA gibi, FM’in zinde ve uygun kişi testi, Notts County sahnelerinin arkasındaki gizemli erkekleri iyi olarak görüyor, bu yüzden yılda iki takım para harcıyorsunuz ve sizi ligdeki diğer tüm takımların çok üstüne koyuyorsunuz.

Diyelim ki Northampton, yeni YTS stajyerine ödeme yapacak kadar Tesco kuponunu bir araya getirirken Şampiyona oyuncularına 500 bin dolar harcıyorsunuz. Bu, en azından bölümleri yukarı taşıyana kadar oyunu oynamayı oldukça kolaylaştırır, ancak elbette, yeni sürümde sunulan tüm yeni sistemlere ve stratejilere alışmanın iyi bir yolu şimdi görsel olarak çekici bir 3D maç motoru.

Yani bir yıl daha, bir başka Futbol Menajeri ve Sports Interactive’in bir başka zaferi. Bana bir dakika izin verin, orta saha uygulayıcısı Salif The Sheriff ‘Diao için yeni bir anlaşma müzakere etmeliyim.

Leave a Reply