Football Manager 16 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Football Manager 16 Indir

Bedava indir Football Manager 2016 torrent. Bu bilgisayar oyunu harika bir simülatör yönetimidir. geliştiriciler Sports Interactive şirketi projeyi kurdu. Oyuncular takım yönetimini ele geçirebilecek, oyuncular için eğitim oturumları planlayabilecek ve yaklaşan her oyunun taktiklerini çalıştırabilecekler. Oyunun ilk adı Şampiyona Yöneticisi gibi geliyordu. Daha sonra, geliştirme ile uğraşan iki spor şirketi Sports Interactive ve Eidos, birçok konuda ortak bir dil bulamadı ve işbirliği yapmayı bıraktı. Projeye sahip olma hakkı aynı şirkette kalmaktadır. Yönetimi adı değiştirmeye karar verdi ve şimdi oyun türün hayranları tarafından bir Futbol Müdürü olarak temsil ediliyor. Projenin aynı adı altında bir mega popüler oldu.

Futbol Menajeri 16 Torrent indir

Bugün oyun projeleri pazarında birçok futbol simülasyonu var, ancak en popüler Futbol Yöneticisine sahip. İçerik oluşturucular, oyuncuların beğeninize göre bir oyun oluşturmasına izin veren çeşitli ayarlar yaptı. Football Manager 2016’da proje geliştiricileri dünyanın dört bir yanından beş düzineden fazla futbol takımı uyguladılar. Oyun sırasında size çok şey getirecek. Takımda oyuncuları seç, aralarına dağıtılmış rol, turnuvalara ve maçlara hazırlık veya katılımla ilgili güncel konuları ele alıyor. Buna ek olarak, basında haberleri yayınlamak ve farklı yayınlar yapmak için kulübünüzün reklamını yapabilirsiniz. Sadece siz taktikleri düşünmek, takımın oyundaki her karakterin davranışını ayarlaması için brifing yapmak ve daha fazlası.

Football Manager 2016 (Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan Fm16 Football Management Simulation Video Game olarak kısaltılmıştır. 13 Kasım 2015 tarihinde Microsoft Windows, Os X ve Linux’ta piyasaya sürüldü. Football Manager 2016, bir Spor Simülasyon Oyunu. Oyuncular Artık Özelleştirilebilir .

Football Manager 2016 ayrıca Maçlara Analiz Sağlayabilen Prozone Maç Analizine sahiptir. Bu özellik, bir Real-Life Analiz Şirketi olan Prozone ile Birlikte Sports Interactive tarafından geliştirilmiştir. Oyunun Yapay Zekası, Animasyonu, Hareketleri ile ilgili Gelişmeler Yapıldı.

Oyun Sports Interactive tarafından geliştirildi ve 7 Eylül 2015’te açıklandı. 13 Kasım 2015’te Microsoft Windows, Macand Linux için Çıktı. Ayrıca 2015 Yılında Piyasaya Sürülecek İki Diğer Futbol Menajeri Oyunu da Var.

İkinci Oyun Ios Ve Android İçin Yayınlanacak Futbol Yöneticisi Mobil denir. Oyunun Demosu 15 Kasım 2015’te Çıktı. Oyunu Satın Almaya Karar Verirlerse Oyuncuların Kariyer Gelişimi Tam Sürüme Taşınacak.Futbol Müdürü 2016 Olumlu Yorumlar Aldı.

Futbol Menajeri 16 Torrent indir

Ne bir oyuncu, torrent karar indir Football Manager 2016.

Her şeyden önce, kendi kulübünün sahibi olursunuz. Tek oyunculu modda, oyun Oluştur-A-Kulübü Kulübünüzü oluşturun. Çeşitli sorunları çözmek için sorumluluk alacaksınız ve kompozisyonun seçimiyle başlamak zorunda kalacaksınız, bir isim ve renk seçmek gerekiyor. Lig seçimi daha hızlı olacak.

Oyuna sıfırdan başlıyorsunuz. Fantasy Draft yarışması modunda, sıfırdan başlamak, yani kendi takdirine bağlı olarak bir takım oluşturmak mümkündür. Tüm yöneticiler bir başlangıç ​​için belirli bir miktar tahsis eder ve sonuçta aynı yöneticilerle rekabet ederek kazançlı bir sözleşme elde edersiniz.

Sürün. Bu proje yöneticisi, oyundaki oynanışı ayarlayabilir, maçlar sırasında oyuncularına komuta edebilir, tavsiye verebilir veya polskazki’yi tek kelimeyle zafer kazanmak için bir takım gönderebilir.

Güzel oyun. Bu projedeki grafikler ve yapay zeka mükemmel kalitede sunulmaktadır. Sayıları iki bini aşan animasyon efektleri, en muhteşem ve muhteşem oyunun tadını çıkarma fırsatı verecektir.

Tekrar et. Maçın en önemli ve ilginç anlarını kaydedebilirsiniz. Oyuncular analiz etmek için istedikleri zaman görüntüleyebilecekler. Ayrıca sadece oyununuzu değil, oyun muhaliflerini de görebilirsiniz.

Prozone Sports Interactive ve oyun işbirliği sayesinde analitik sistem güncellendi. Artık kullanımı daha kolay hale geldi, ayrıca yeteneklerini genişletti.

Kullanılabilir düzenleme özelliği. Bu, oyun sırasında sahadaki zor durumların çözülmesine yardımcı olur. Standartların düzenleyicisini kullanarak durumsal anları çözmek için iki veya daha fazla farklı seçenek oluşturabilirsiniz. Fonksiyonellik, kullanım kolaylığı ekler.

Gerçekçi durumlar. Futboldaki yaralanmaların bir sır değil – yaygın. Oyun sürecinin gerçekçiliğini artırmak, yaralı oyunculara tıbbi yardım sağladı. Sakatlıktan sonra oyuncunun fiziksel durumu da iyi temsil edilir ve gerçek futbolda olduğu gibi, oyuncu davranışı üzerinde bir etkisi vardır. Oyuncuları genişletebilecek yaralanmaların listesi.

Futbol Menajeri 16 Torrent indir

Bilgi vermek:

 – Oyun Sürümü 16.3.0. 06/03/2016 yüklendi. Steam istemcisinde oyunun etkinleştirilmiş bir lisanslı kopyasıyla aynıdır.

Ayar:

Sürümün içeriğini sabit sürücünüzdeki herhangi bir konuma kopyalayın.
Oyun klasöründeki NoDVD klasörünün içeriğini kopyalayın.
Oyna!

Nasıl başlamalı:

Oyunu daha önce çalıştırdıysanız, aşağıdaki klasörleri silin:
«C: / Kullanıcılar / HMB kullanıcısı / Belgeler / Spor İnteraktif / Futbol Menajeri 2016″
«C: / Kullanıcılar / HMB kullanıcı / AppData / Yerel / Spor İnteraktif / Futbol Menajeri 2016 “(gizli bir klasör)

→ Oyunu« fm.exe “etiketiyle başlatın, yeni bir oyun başlatın, gerekli tüm ayarları girin, vb. kaydedin ve oyundan çıkın.
→ Ardından oyunu« fm2 kısayoluyla başlatın. exe1 ‘ve güvenle oynamak.

!!! ÖNEMLİ !!! Oyuna giden yol varsa harfler var – oyun başlamaz!

Sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista, 7, 8, 10
İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core AMD Athlon 2.2GHz +
Bellek: 2 GB RAM
Video verileri: NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM
Ses verileri: DirectX Sürüm 9.0c
Demiryolu: 3 GB kullanılabilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...