FNAF Sister Location Indir

4.5/5 - (2 votes)

FNAF Sister Location Indir

Fnaf Kardeş Konum alın Ücretsiz Pc Oyunu indirin ve genel bakış. Fnaf Sister Location pc Game 2020’nin tam çevrimdışı yükleyici bağımsız kurulumu.

Fnaf Sister Bölgesi Genel Bakış 

Freddy’nin Beş Gecesi, birkaç taklitçi getiren kutu oyununun dışında bir hit oldu, ancak olağanüstü etkileşimi ve gerçek hop alarmları ile PC’de dalgalanma etkisine neden oldu.

Oyun, her biri yeni bir şey olmak üzere dört devamlılık yaratmaya devam etti, ancak şimdi beşinci çok uzak değil ve bu sefer enerjik bir altyazımız var: Kardeş Yer. Yeni korkunç karakterlerle sizi akşam saatlerinde uyandırmak için her yeni dehşet için plan yapın.

Freddy’nin Beş Gecesi’ne yeni olanlar için, oyun şok edici derecede basittir. Tüm büyük küçük stüdyo oyunları gibi, kanayan resimlerin veya büyük bir marka adının aksine büyüleyici bir teknisyeni değiştirir.

Animatronik ayı maskotu olan gençlerin kafesi Freddy Fazbear’s Pizza’da gece nöbeti olarak oynuyorsunuz. Bu gerçek boyutlu hayvanlar çocuklar için şarkı söylüyor ve hareket ediyor … yine de akşam saatlerinde, giderek daha fazla kötülük yapıyorlar. Onlar eatery sürünüyor, ruhlarında cinayet. Onlar tarafından elde edilmekten kaçınmanın zor bir şey olduğunu anlayacaksınız, ancak aksama, kapasite kaynağınızın bir an gecikmeden tüm kameraları gözlemleyemeyeceği ve tüm giriş yollarını kilitleyemeyeceği. Bir noktada, biri gizlice geçecek … kötü şöhretli FNaF hop alarmını uyaracak!

FNAF Kardeş Konum İndirme

Yeni Konum, Yeni Sorunlar, Aynı Creepiness!

Bu franchise’ın irfanı sadece büyüleyici. Bunun büyük bir kısmı hayranlar tarafından oluşturulmuş olsa da, bu sefer geliştirici içeri girdi ve bu sefer çok daha odaklı bir hikayemiz var. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi, bu sefer farklı bir yerdeyiz, ancak aynı animatronik dehşetler bizi bekliyor.

Burada daha fazla anlatım var ve Circus Baby’s Pizza World’ün yeni ortamı Fazbear’ın sunduğundan daha koyu ve daha ürkütücü bir his veriyor. En başından beri bu yer hakkında bir şeyler olduğu izlenimini edinirsiniz.

Yapmak için Daha Fazla, Ölmek için Daha Fazla Yol!

İyileştirilmiş hikaye anlatımı ve konum değişikliği harika olsa da. Freddy’nin Beş Gece’deki en büyük değişikliği gören oyun: Sister Location. Artık o odayla sınırlı değiliz. Şimdi hareket edebiliriz ve bu oyunun büyük bir parçası. Hayatta kalmaya çalıştığınız her gece tamamlamanız için kendi amacı / mini oyunu olacak. Tabii ki, işinizi yaparken sizi takip eden düzensiz animatroniklere de dikkat etmelisiniz. Yapmanız gereken işlerden biri aslında oldukça korkunç olan bu şeyler üzerinde çalışmaktır!

Oyun yeterince çeşitlidir ve bunu beğendim, ama tanrım 4. gece nefret ettim! Korkutucu olduğu için değil, çok zor olduğu için. Bu küçük robot şeylerle savaşmak zorundasınız ve bu her şeyden çok sabır testi.

Beni ağlattın ve güldün!

Freddy’nin Beş Gece Sesi: Kardeş Yer, ondan önce gelenlerden oldukça farklı. Çoğu zaman bir atlama korkusunun kurbanı olacaksınız ve bu beklenen bir şeydir. Ancak, bu oyun aynı zamanda hem korkutucu hem de komik olmaya çalışır. Oyunun başlangıcındaki robot arkadaşınızın kuru bir mizah anlayışı var ve bu şekilde oyunun mizahıyla Portal gibi olmaya çalıştığını hissediyorum. Sonra kısa bir süre sonra bir korku filmi gibi bir şey olacak. Bazen işe yarıyor, ama bu korku unsurlarında ayakkabı çekmeye çalışmak yerine karanlık mizahla daha iyi olacaklar mı emin değilim.

Bu oyun, oyunun HUD şovuna ilk bakışları göz önüne alındığında, tanınmış uzmanla ilerlemeye hazır görünüyor. Oyunun adı, sonraki bir kafede veya başka bir temalı ortamda görüyor, tasarımcı Scott Cawthon’un şüphesiz elinde birkaç aldatıcı var.

Freddy’nin oyunlarındaki diğer Beş Gece, örtülü ayrıcalıklı görüşler ve ipuçları için skandal ve oyunun arkasındaki efsaneyi geliştiriyor. Bir kitap bile var ve bir filmi tartışıyor, bu yüzden neredeyse kesinlikle, Sister Location komploya girecek ve Freddy’nin gerçekliğini dokulandıracak.

Grafiksel olarak, şu ana kadar boşaltılan kayıtlar, hem çok yönlü doğada hem de ustaca kalitede bir artış göstermektedir. Gölgede bu kadar örtülü bir oyunda anlatmak zor, ancak animatronikler öncekinden daha yüksek bir poligon kontrolüne sahip gibi görünüyor. Baskı ve sersemlik havası, hala parlayan ekranlar ve hoş olmayan karakterler gibi örnek ürkütücü tropiklerle oynuyor.

Gerçekte, bu bölüm, kişiliği ve Freddy ile ilişkisi belirsiz olan genç bir bayan gibi bir jokester bağımlı başka bir animatronik profesyonel katil sunacak şekilde ayarlanmıştır. Belki bir kız kardeş figürü devam ediyor, ancak bir şey şüphesiz arkadaşınız değil.

Dört başlık ve daha önce taburcu edilen bir RPG ile, Freddy’nin unvanındaki başka bir Beş Gece gereksiz yere fazla görünebilir. Oyun yeni mekanikleri ve karakterleri merak uyandıracak şekilde tanımalı, bu yüzden Freddy hayranları bu başlıktan biraz zevk almayı garantiledi.

Bu oyunların düzenli olarak kısa olduğu göz önüne alındığında, ayrıntılı bir oyunda en yeni olmak için Kardeş Yer üzerinde ciddi bir şekilde mull yapmalısınız. İdeal olarak, bu sahne düzenlemeyi canlı tutacaktır, sadece düşüncenin ne kadar yorucu olduğunu belirtmeyecektir.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

  • İşletim Sistemi: Win XP 32
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.20GHz / AMD Athlon XP 1500+
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 4350 1GB veya NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB
  • Sistem Belleği: 1 GB RAM
  • Depolama: 1 GB Sabit disk alanı

ÖNERİLEN

  • İşletim Sistemi: Win XP 32
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.66GHz / AMD Athlon XP 2100+
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R5 230 Asus Silent 2GB Edition veya NVIDIA GeForce GT 420 Gigabyte Rev. 3.0 2GB Edition
  • Sistem Belleği: 2 GB RAM
  • Depolama: 2 GB Sabit disk alanı

Freddy’nin Kardeş Konumunda Beş Gece Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “ Fnaf Sister Location ” Yükleyicisini indirin ( Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Çalmanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...