Fnaf 3 Indir

Fnaf 3 Indir ( Five Nights at Freddy’s )

5/5 - (1 vote)

Fnaf 3 Indir

Kabus daha korkunç sürprizlerle geri dönüyor

Five Nights at Freddy’s 3, korku ve korku dolu bir fuar mekanında gece bekçisi olarak çalıştığınız bir hayatta kalma korku oyunudur. Beş gözetim geceniz boyunca, sizin için kötü bir şey gelecek. Fuar alanını güvenlik kameraları ve savunma mekanizmaları yardımıyla korumalısınız. Şimdiye kadar oldukça tanıdık geliyor, değil mi? . O zaman mümkün olan en ürkütücü şekilde ne kadar yanlış olduğunuzu keşfetmeye hazır olun.

Heyecan verici oyun şimdi üçüncü versiyonunda ve oyun hedefi hala aynı, ancak konsol geliştirildi. PC için Freddy’s 3’teki Five Nights  , pizza çubuğundaki şeylerle ilgilenmenizi gerektirir. Burada ofisinizi geliştirdiniz ve kameralar ekranınızın yan tarafından kaldırılabilir. Ancak, kamera konumları sabitlenmeniz gereken tüm yerleri daha iyi görebilmeniz için sabitlenmiştir.

Andy, kendi Google Hesabınızı telefon ve tablet arasında senkronize etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Hepimiz biliyoruz ve sadece tablet için oluşturulan bilgisayar oyunları, aralarında bir emülatör olmadığı sürece kişisel bir bilgisayara yüklenemez. Bu ayrıca Android işletim sistemi programını Windows veya hatta Windows ile bağlamanızı sağlar. Bu yönetim aynı zamanda Andy’nin yardımıyla PC’nize indirilen bu Google Android’inin en sevdiğiniz yazılımlardan veya belki de bilgisayar oyunlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için düzenli olarak güncel olmasını sağlar.

Ne? Sadece bir tehdit mi?

Freddy’nin 3’teki Beş Gece, Freddy Fazbear’s Pizzeria’nın kapanmasından 30 yıl  sonra gerçekleşir . Freddy’nin ve devam filminin orijinal Beş Gecesi’nde olan her şey şimdi bir efsane haline geldi, ama hala tam olarak orada ne olduğunu biliyorsun.

Fnaf 3 Indir

Korku Cazibe, bir Evi Korku tarzı cazibe, kaydolmak var: Sorun Fazbear en Fright sahipleri olduğunu  bir  Animatronic  yardımına müşterileri için otantik bir deneyim yaratmak. Ancak bu animatronik biraz fazla gerçekçi.

Ve tahmin et kim ayağa kalkar bütün bunları izler.

Freddy’nin 3’teki Beş Gece, Freddy’nin 2’sinde Beş Gece’nin doğrudan bir devamı olmayarak kendisini önceki sürümlerden ayırmaya çalışır. Bu fuar mekanının gece bekçisi olarak,  sadece bir korkunç anamatronikle karşılaşırsınız . Ancak bunun oyunun kolay olacağı anlamına gelirse, çok yanılıyorsunuz. Önceki sürümlerden gelen korkunç karakterler, sizi korkutmak ve dikkatini dağıtmak için halüsinasyonlar olarak geri gelir, yani gerçek tehdit ortaya çıktığında genellikle hazır olmazsınız.

Savunma sistemleriniz de değişti . Muhtemelen bildiğiniz gibi, işiniz güvenlik kameralarındaki potansiyel tehditleri izlerken hayatta kalmaktır. Ürpertici yaratıkların yaklaştığını görürseniz, kötülüğün içeri girmesini durdurmak için emrinizdeki tüm araçları kullanmalısınız.

Bu defa, iki savunma sistemi önceki versiyonlardaki kadar sezgisel değil, yani olan biteni sürekli olarak korumanız gerekiyor. Emrinizde olan ilk silah gürültüdür: diğer odalardan (çocuğun gülmesi gibi) ürpertici sesler çalarak tehdidi dağıtabilirsiniz. Animatronic’i izlerinde durdurabilmenin ikinci yolu   , yaratığın odanıza giden yolunu engelleyen havalandırma şaftlarını kapatmaktır . Dizinin önceki iki oyunundan zaten bildiğiniz kuralları çiğneyen Freddy’nin 3’teki Five Nights, ilk geceden itibaren nöbet tutuyor.

Sürekli tetikte olma

Bu ayar  Freddy’nin 3’teki Five Nights’ta her zamankinden daha kasvetli . Tüm ortam sizi bir kenara bırakarak, her an size bir şeyler atlayacağını düşündürüyor. En korkutucu görsel unsur, ofisinize bakan ve sizi çok açık hissettiren büyük penceredir. Ancak, animatronik kaybolmadan önce kısaca size baktığında olduğu gibi diğer grafik korkular için hazırlıklı olun.

Freddy’nin 3’teki Beş Gece’de kontroller neredeyse hiç değişmedi. Çoğu eylem, kontrol panelinizden etkileşimde bulunmak istediğiniz öğeyi (örneğin kameralar) seçerek gerçekleştirilir. Ayrıca, havalandırma deliklerini kontrol etmek gibi öğrenilecek yeni mekanikler olduğu için ekranda yardımcı olacak talimatlar vardır.

Soğuk terler, korkular ve lanet olası ofis

Freddy 3’lerde Beş Gece, sadece bir gerçek tehdide sahip olmasına rağmen, üçlemenin en korkutucu bölümü. Halüsinasyonlarınız (veya hayaletler mi?) Sandalyenizden atlamanıza neden olurken, etrafınızda olup bitenler, potansiyel korkuları tespit etmek için düzenli olarak gözetim sistemini kontrol etmenizi sağlayacaktır … boruları, daha  önce hiç çığlık atmadığınız gibi çığlık atacaksınız .

Not: Hiç kariyer değişikliği düşündünüz mü? Belki bir güvenlik görevlisi olmak senin için değil.

Bir tavsiye : Freddy’nin 3’teki Five Nights karmaşık bir oyundur. Sorun yaşarsanız size yardımcı olacak bazı ipuçları hazırladık.

Artıları

  • Sinir bozucu halüsinasyonlar
  • Ürpertici ayarı
  • Yeni mekanik
  • Sonunda dizide bazı yeni özellikler var
  • Üçlemenin şimdiye kadarki en korkunç bölümü

EKSİLERİ

  • Kısa

Leave a Reply