Fnaf 1 indir ( Five Nights at Freddy’s )

2.4/5 - (80 votes)

Fnaf 1 indir

Freddy Fazbear’ın Pizza’daki yeni yaz işinize hoş geldiniz, burada çocuklar ve ebeveynler göz görebildiğiniz kadar eğlence ve yemek için geliyorlar! Ana cazibe tabii ki Freddy Fazbear; ve iki arkadaşı. Onlar kalabalığı memnun etmek için programlanmış animatronik robotlar! Ancak robotların davranışları geceleri biraz öngörülemez hale geldi ve sizi güvenlik görevlisi olarak kiralamak bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu. Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatle izlemelisiniz. Her gece kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektriğiniz var (kurumsal bütçe kesintileri, bilirsiniz). Bu, gece için gücünüz bittiğinde – daha fazla güvenlik kapısı ve daha fazla ışık yok demektir! Bir şey doğru değilse – Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, bunları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendinizi korumalısınız! Freddy’de beş gece hayatta kalabilir misin?

Fnaf 1 indir

Freddy’nin Beş Gecesi, bir paranoya duygusu ile uğraşırken birden fazla görev arasında geçiş yapma yeteneğinizi test eden ilginç bir başlık. Kendinizi korumak için güvenlik kameralarını, koridorları ve kapıları kontrol etmelisiniz.

Kontrol odasına bir şey girerse kaybedersiniz, ancak ekranda bir oyun yerine bir atlama korkusu vardır.

Five Nights at Freddy’s, oyuncuların ölmeden oyunda beş gece hayatta kalmaya çalıştıkları bir nokta ve tıkırtı indie korku oyunudur. İnsanlar, animatronik yaratıkların gece hayat buldukları bir restoranda güvenlik görevlisi Mike Schmidt rolünü üstlenirler. Düşmanlar binanın etrafında koşuyor ve güvenlik kamera sistemini nerede kullandıklarını takip etmeniz gerekiyor.

Güvenlik sistemi kör bir noktaya sahiptir ve kaderin sahip olduğu gibi, odanın sol ve sağ kapısı. Koridora bakmak için koridor ışığını açmanız gerekir ve animatronik figürlerden biri ortaya çıkarsa, kapıyı kapatmak için kapı düğmesine basın.

Beşinci gece yenildiğinde, bir tamamlama yıldızı kazanılır ve oyuncular daha zor bir gecenin kilidini açar. Altıncı geceyi yenmek ikinci bir yıldız kazanır ve özel seviye modunun kilidini açar. Oyun, tüm zorluklarla maksimum zorlukta yenilirse kazanılır. Oynamanın yanı sıra, bu unvanın zengin bir ilmi de var. Bu telefon görüşmeleri ve haber kupürleri karışımı ile araştırılır.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu oyun, Microsoft Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda kullanılabilir. Ayrıca Apple ve Android uygulama mağazalarında da mevcuttur.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Hayır. Bu başlığa benzer birkaç oyun var, ancak bu serideki ilk oyun. Başka hiçbir korku oyunu aynı korku duygusunu yakalamaz.

Bizim almak

Bu, oyuncuları koltuklarının kenarında tutacak mükemmel bir oyundur. Sınırlı bakış açısı ve oyunda hareket edememe, süper gerçekçi hissettiriyor.

İndirmeli misin?

Evet. Korkudan ve korkmadan hoşlanıyorsanız, bu sizin için bir oyundur. Değilse, biraz cesaretlendirin ve deneyin.

Freddy’nin Beş Gecesi Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Beş Nights At Freddy bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Five.Nights.at.Freddys.v1.132.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ) .
 4. Freddy’nin Beş Gecesi klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  XP, Vista, Windows7
 • İşlemci:  2 GHz Intel Pentium 4 veya AMD Athlon veya muadili
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran Kartı:  1 GB
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  250 MB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...