FM 2020 Indir

FM 2020 Indir

FM 2020 Indir

Futbol taraftarları, maçlar ve favori takımlarının nasıl yönetildiği konusunda söyleyecek çok şey var. Bu, özellikle takımları kaybederse, bir ses çıkarması olmayan bir şeydir. Ancak en son futbol maçı hakkındaki düşüncelerinizi dile getirebileceğiniz birçok yol olsa da, aynen böyle kalıyor: bir fikir. İle  Football Manager 2020  iyi kullanmak fikirlerinizi koymak ve onu geldiğinde şeyler yolunuzu yapabilirsiniz  kendi kulübünü çalıştıran . Bu  simülasyon  oyunu uygulaması , futbol menajerlerinin dünyasına dalmanıza izin   verir ve size   profesyonel bir futbolu yönetme  gibi neredeyse hayat benzeri bir deneyim sunar kulüp. Her karar önemlidir ve ekibiniz için daha fazla sorumluluk almanız gerekecektir.

Futbol Menajeri  imtiyaz yılında hayatına başlayan Sports Interactive’in simülasyon oyunları dizisidir  1992  Championship Manager adını taşıyan. Ancak oyun geliştiricisi, o zamanki yayın ortağı Eldos Interactive ile ayrıldı ve oyuna ad verme haklarını kaybetti. Ancak, 2004’te Sports Interactive, orijinal simülasyon oyunlarının kaynak kodunun haklarını koruduklarını ve yeni bir futbol yönetimi oyunu yayınladıklarını açıkladı  . Eldos, Championship Manager marka haklarına sahip olduğu için ancak bu sefer Futbol Menajeri adını taşıyacak.

FM 2020 Indir

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply