FM 2019 Torrent Oyun Indir

FM 2019 Torrent Oyun Indir

5/5 - (1 vote)

FM 2019 Torrent Oyun Indir

Football Manager 2019a, Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows, macOS ve Nintendo Switch için dünya çapında 201 yılında yayınlanan Sega tarafından yayınlanan bir futbol yönetimi simülasyon video oyunudur.

Oynanış

FM19, Football Manager serisine benzer bir oyuna sahiptir. Oynanış, takım yöneticisi olarak profesyonel bir futbol takımının sorumluluğunu almaktan oluşur. Oyuncular sözleşmeler için futbolcuları imzalayabilir, kulübün finansmanını yönetebilir ve oyuncularla takım görüşmeleri yapabilir. FM19, gerçek dünya yönetiminin bir simülasyonudur, oyuncu kulübün AI sahipleri ve yönetim kurulu tarafından çeşitli faktörlere göre değerlendirilir.

FM19’da oyun, VAR’ın kullanıldığı turnuvalara Video Yardımcı Hakemler (VAR) eklenmesini içeren yeni genişletilmiş modlara sahiptir; FM19, ayrıca daha derinlemesine eğitim yeteneklerine izin veren mevcut eğitim teknisyenine bir revizyona sahiptir. Bu sürümde ayrıca seriler için bir ilk, Bundesliga lisansı gibi güncellenmiş ekipler de yer alacak.

FM19, Chelsea FC Kadın menajeri Emma Hayes oyunda görünen kadın menajeri olan ilk oyun.

FM 2019 Torrent Oyun Indir

Serbest bırakmak

6 Ağustos 2018’de geliştirici Sports Interactive, oyunun çıkış tarihi için 2 Kasım 2018 olarak ilan edilen bir fragmanı yayınladı. Dizinin Kasım 2013’ten beri düzenli bir Linux sürümü olmasına rağmen, Football Manager 2019’un Linux sürümü olmayacak . Oyunun beta sürümü 21 Ekim 2018’de kullanıma sunuldu. Mac ve Windows için Kişisel Bilgisayar sürümleri daha sonra 2 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü; ve daha sonra FM Touch, 27 Kasım 2018’de Nintendo Switch için Avrupa ve Avustralya’da piyasaya sürüldü.

PC Manager ile Football Manager Mobile 2019 adlı oyunun mobil ve tablet versiyonu da 2 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü.

Football Manager 2019  , takımların ve oyuncuların güncellenmiş bir listesine sahip yeni bir futbol menajeri. Futbol simülatörü serisini bitirmiyor, sürekli devam ediyor. Geliştiriciler daha fazla popülerlik kazanmaya ve birçok insanın dikkatini oyuna çekmeye çalışıyor. Birkaç yıl önce yönetici ile tanışmayı başardık. Geliştiriciler artık yıldan yıla memnun. Burada her birimiz çok sayıda fırsat bekliyoruz. Harika bir ekip oluşturun, ekibin bütçesini dağıtın ve kısa sürede ana hedefe ulaşmaya çalışın. Güçlü bir takım oluşturun, rakiplerinizi yenin ve başkalarına çok yetenekli olduğunuzu kanıtlayın.

Football Manager 2019, Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir futbol yönetimi simülasyon video oyunudur. FM19, Football Manager serisine benzer bir oyuna sahiptir. Oynanış, takım yöneticisi olarak profesyonel bir futbol takımının sorumluluğunu almaktan oluşur. Oyuncular sözleşmeler için futbolcuları imzalayabilir, kulübün finansmanını yönetebilir ve oyuncularla takım görüşmeleri yapabilir. FM19, gerçek dünya yönetiminin bir simülasyonudur, oyuncu kulübün AI sahipleri ve yönetim kurulu tarafından çeşitli faktörlere göre değerlendirilir.

FM 2019 Torrent Oyun Indir

Football Manager serisi kurulduğu günden bu yana çok yol kat etti. Başlangıçta 1992 yılında Eidos Interactive altında Şampiyonluk Yöneticisi olarak yayınlanan Football Manager, 2005 yılında Sega’ya transfer edilmesinden bu yana kendi kimliğine dönüştü. bugünkü muzaffer oyun serisi. Football Manager 2019, bu harika çizgiye bir başka ek. Önceki Futbol Menajeri oyunlarının kalitesini geçebilir mi ve serideki başarılı oyunlar için yüksek bir bar oluşturuyor mu? Klasik Futbol Müdürü Özetle Futbol Menajeri serisi, oyuncuların hedefinin seçtikleri takımı liderlik ettiği yönetim video oyunudur. eğitiminin her yönünü gözeterek zafere. Oyuncular takıma kimin gideceğini, kimin hangi pozisyonda ve hangi koçla antrenman yapacağını ve sahada kullanılacak taktikleri seçebilecekler. Maç günü geldiğinde, oyuncular tüm taktiklerini ve antrenmanlarını test etmelidir. Gerçek hayatta olduğu gibi, tüm bu faktörler takım için zafer elde etmek için kritik olacaktır. Football Manager 2019, çalışan orijinal Football Manager serisinin hiçbir öğesini değiştirmez. Serinin genel oyunu oldukça keyifli, özellikle de Yenilik ve Gelişmelerden hoşlanıyorsanız Yönetim oyunu oynamak keyifli olsa da, maçın kendisi önceki sürümlerde oyunun AI’sı düzensiz davranma eğiliminde olduğundan oldukça rahatsız edici olma eğilimindedir. Football Manager 2019 tüm sistemini elden geçirdi ve şimdi çok daha doğru maçlar sağlıyor.

Açıkçası, makineniz 3D grafikleri idare edemiyorsa, bu oyun biraz gelişmeye yatkın olduğundan 2D’ye geçin, yardımcı bilgiler içeren ek taktik oluşumlar içerir. Football Manager 2009 ayrıca antrenör ve antrenman ve endişeler konusunda oyunculara daha fazla esneklik sağlayan daha derinlemesine bir eğitim sistemine de sahiptir. Football Manager 2019 ile ilgili en büyük endişe, tasarım estetiğidir. Bu oyun için seçtikleri renk şeması son derece cazip. Temel renk zengin bir mor renktedir ve koyu kırmızı ile vurgulanır. Renk şemasıyla iyi uyum sağlamayan yeşil ve sarı saçılımları da var. Kullanıcı arayüzü de hoş değil. Çok kalabalık ve dağınık. Ekranda çok fazla metin tıkanıyor ve metni okumak için çok küçük hale getiriyor. Tasarım dışında, bununla ilgili önemli bir sorun yok; tatmin edici bir futbol menajerliği oyunuTaşarımlı tasarım seçenekleri söz konusu olduğunda, Football Manager 2019’da kesinlikle iyileştirme için yer var. Ancak, sonuçta, bu, Football Manager serisinin herhangi bir hayranını tatmin edecek kararlı bir sürümdür. Klasik mekanikler eski oyuncuların eğlenmesi için hala orada ve bazı durumlarda, birçoğu daha da geliştirildi. Yine de, dizideki bir sonraki oyunlarda, gerçekten istedikleri takdirde bunu aşan herhangi bir sorun olmayacak. ve bazı durumlarda, çoğu geliştirildi. Yine de, dizideki bir sonraki oyunlarda, gerçekten istedikleri takdirde bunu aşan herhangi bir sorun olmayacak. ve bazı durumlarda, çoğu geliştirildi. Yine de, dizideki bir sonraki oyunlarda, gerçekten istedikleri takdirde bunu aşan herhangi bir sorun olmayacak.

FM 2019 Torrent Oyun Indir

Football Manager 2019’u İndirme ve Yükleme

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Football Manager 2019 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
  2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
  3. Football Manager 2019 indirmeyi bitirdiğinde, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu yükleyin.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
  5. Oyunun tadını Çıkar!

Football Manager 2019 Sistem Gereksinimleri

En az:

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (1803 / Nisan 2018 Güncellemesi) – 64 bit veya 32 bit
  • İşlemci:  Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply