FM 2018 Indir

5/5 - (1 vote)

FM 2018 Indir

Football Manager 2018 Download  nihayet hazır! Profesyonel futbol dünyasını gerçekten görmek ve sizi ne kadar ilginç şeylerin beklediğini görmek istiyorsanız, bu sizin için harika bir an! Bir anda internetteki en iyi çatlama servisiyle tanışacaksınız. Bizçok uzun zaman öncegames-download24.com’u başlatan tanınmış ve saygın oyun sağlayıcısıyız . Ancak, çok Programlarımızdan konusunda bizim saymak ve bu her konuda olabilir baştan biz bırakın. Bu yüzden piyasadaki en popüler ve en çok aranan yönetim simülatörlerinden birine cihaz yüklemeyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz – İşte Football Manager 2018 Download PC! Ancak hizmetlerimizi kullanmanın neden diğerlerinden daha iyi olduğunu söylemeden önce, yeni özelliklere ve seçeneklere bir göz atalım!

Futbol Menajeri olmak tüm dünyadaki birçok futbol taraftarının hayalidir. Futbol izlemekten hoşlanıyorsanız, muhtemelen kendiniz yemlik olmak istediniz. Futbol kulüplerinin forumlarında ve resmi sayfalarında, insanların bize yükselmeye başlama fikirlerini ve kulüp yönetimi ile ilgili diğer şeyleri sundukları birçok yorum ve açıklama bulunmaktadır. Ne yazık ki, herkesin şansı olmayacak. Bu yüzden Football Manager 2018 Download PC’ye  ve aynı başlıktaki oyuna erişeceksiniz .

FM 2018 downloads

FM 18, 10 Kasım tarihinde galası yapıldı inci  2017 ve ilk günden itibaren oldukça başarılı ve çok oynanabilir üretim haline geldi. Burada, daha önce yayınlanmış herhangi bir taksitte olduğu gibi, işimiz takımı ele geçirmek ve her yönüyle ilgilenmek zorunda olan futbol menajeri rolünü üstlenmek. Teknik direktör olarak oyuncular, antrenman personeli, taktikler, formasyonlar ve genel olarak kulüp ile ilgili hemen hemen her karar üzerinde etkili olacağız. Bu nedenle, oldukça zor kararlar vermeli ve basınla konuşmalı, haberleri hayranlarımızla paylaşmalı ve tüm sorunlar ve zorluklarla başa çıkmalıyız. Football Manager 2018 Download  , oyunu oynamanıza ve oyunun sunduğu tüm bu işlevleri ve özellikleri kullanmanıza izin verir.

Var; ancak bildiklerimizden çeşitli eklemeler ve değişiklikler. Her şeyden önce, burada oyuncuların, kulüplerin ve liglerin daha büyük veri tabanını görebiliriz. Tüm dünyadaki birçok ligden 600.000’den fazla oyuncu elimize ulaşacaktır. Sports Interactive’in FIFA, FIA ve diğer yetkililerden aldığı lisans sayesinde, burada gerçek hayatta olduğu gibi tüm oyuncuları, kulüpleri, armaları, logoları ve isimleri görebiliriz. Değişikliklere gelince, 3D maçlarımızı izlemek söz konusu olduğunda iyileştirilmiş simülasyon sistemi ve daha iyi görseller alacağız. Tabii ki FIFA veya PES seviyesinde olmayacak, ancak oyuncularımızın taktiklerimizi uygulamalarını izleme olasılığı kesinlikle cazip olacak.

FM 2018 downloads

Football Manager 2018 Download  sayesinde  sadece oyunun tam sürümüne değil, aynı zamanda sadece PC’de bulunan üretimin basitleştirilmiş sürümü olan Football Manager Touch’a da erişebileceksiniz. Amacımız, video oyunları ile en iyi hizmet olarak size tam bir oyun sunmaktı. Bu yüzden tüm oyun modlarını, tüm fonksiyonları kırmaya ve tüm ürünün kilidini sizin için açmaya çok zaman ayırdık. Bu oyunu sizin için hazırlayanlar, games- download24.com’un varlığının ilk gününden itibaren oyunları çatlatan aynı  kişilerdir . Bu yüzden oyunu linklerimizden aldığınızda her şeyin mevcut olduğundan% 100 eminiz.

Aracımızın diğerlerine göre ilk avantajı basitliğidir. Sadece bir düğmeyi tıklarsanız, tüm oyun herhangi bir kılavuz olmadan yüklenir. Football Manager 2018 Download PC  linklerine tıklayarak birkaç dakika içinde prodüksiyonun keyfini çıkarabilirsiniz  . Elbette ürünümüzün virüs veya bilgisayarınıza zarar verebilecek herhangi bir şey içermediğini de eklemeliyiz. Eğer durum böyle değilse, sitemizi ve tüm ürünlerimizi virüsten koruma yazılımınızla tarayabilirsiniz!

FM 2018 downloads

Football Manager 2018 PC Oyunu Nasıl Kurulur:

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için Buraya Tıklayın .
 2. Football Manager 2018  indirmeyi tamamladıktan sonra  , torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 3. Football Manager 2018 CPY  klasörünü çift ​​tıklayın  ve Setup ”uygulamasını çalıştırın.
 4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine girin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından masaüstünüzde Football Manager 2018 PC Download’ı  sağ tıklayın  ve “Dosya konumunu aç” ı tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve burada bulabileceğiniz DirectX’in kurulu olduğundan emin olun.

  Football Manager 2018  Sistem Gereksinimleri

  Minimum Gereksinimler:

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (1703 / Creators Update) – 64 bit veya 32 bit
  • İşlemci:  Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
  • DirectX:  Sürüm 9.0c
  • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan

  Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi:  Win 7 64
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E8300 2.83GHz / AMD Phenom II X3 700e
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon R7 7650K veya NVIDIA GeForce GT 640
  • Sistem Belleği:  4 GB RAM
  • Depolama:  7 GB Sabit disk alanı
  • DirectX  9 Uyumlu Grafik Kartı
Leave a Comment

Recent Posts
Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...