FM 2014 Indir

FM 2014 Indir

FM 2014 Indir

Football Manager 2014 (FM14 olarak kısaltılır) Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir futbol yönetimi simülasyon video oyunudur. FM14, Football Manager serisine benzer oyun oynama özelliklerine sahiptir. Oyun, takım yöneticisi olarak profesyonel dernek futbol takımının sorumluluğunu almaktan oluşur. Oyuncular sözleşmeler için futbolcuları imzalayabilir, kulübün finansmanını yönetebilir ve oyuncularla takım görüşmeleri yapabilir. FM14, gerçek dünya yönetiminin bir simülasyonudur, oyuncu kulübün AI sahipleri ve yönetim kurulu tarafından çeşitli faktörlere göre değerlendirilir. FM14, rakip kulüplerin ve yöneticilerin transfer teklifleri hazırlarken veya yanıtlarken daha gerçekçi bir yaklaşım benimsediği yenilenmiş bir transfer modülüne sahiptir. Ayrıca, bir dizi yeni ‘gerçek dünya’ transfer maddesi eklenmiştir, bir oyuncuyu satın alındığı kulübe geri ödünç verme yeteneği ve nakit ve kredi oyuncularının bir kombinasyonunu sunma seçeneği ve ayrıca alt tezgah görünüm ücreti gibi yeni sözleşme hükümleri. Eski ‘sıra tabanlı’ transfer müzakereleri sistemi şimdi denenmiş ve test edilmiş sistem ve Futbol Yöneticisinin sözleşme müzakerelerinde kullanılana benzer yeni bir ‘canlı’ sistem olmak üzere iki şekilde yapılabilir.

Football Manager 2014 tanınmış Football Manager oyun serisinin son sürümüdür. Football Manager, dünyadaki en kapsamlı, çok beğenilen ve yaygın olarak takdir edilen futbol yönetimi simülasyon oyunu serisidir. Bu oyunun ne kadar kapsamlı ve etkili olduğu hakkında bir fikir edinmek için, oyuncu veritabanının gerçek futbol kulüpleri tarafından oyuncuları (Everton FC) keşif etmek için kullanılması gerçeği oldukça alakalı. Etkileyici etkisi ve popülerliği, Football Manager oyuncularının oyundaki başarılarına dayanarak gerçek hayattaki futbol yönetimi işlerine sahip olmalarıyla da iyi bir şekilde gösterilmiştir (bir örnek, FC Baku’nun yedek takımının yöneticisi olarak bir işi yapan bir Azerbaycanlı öğrencidir).

Football Manager serisinin en son sürümü olması, FM 2014’ü de en çok övülen sürüm yapmıyor. Önceki sürümlerle karşılaştırıldığında değişiklikler ve iyileştirmeler oldukça azdır ve büyük önemi yoktur. Hala en iyi futbol yönetimi simülasyon oyunu ve Football Manager serisinin de en iyisi, ancak oyun serisinin eski hayranları, Football Manager’ın eski sürümlerinden FM 2014’e geçmek için yeterince iyi nedenler bulmakta zorluk çekebilirler. önemli ölçüde geliştirilmiş ve gelişmiş bir AI dahil, 3D maç simülasyon motoru hala bol miktarda hata ile geliyor. Taktik sistem, hem oyuncu rolleri hem de takım talimatları açısından elden geçirildi, ancak eski taktik sistemlere kıyasla gerçek farklılıkların fark edilmesi zor. Her neyse, haber sistemi, arayüz,

FM 2014 Indir

Football Manager 2014’te dikkatimizi çeken, personel, ekip, yönetim, medya ve rakiplerle etkileşime  gösterilen büyük ilgi  .

Çevreniz ve her bir oyuncu ile derinlemesine konuşabileceksiniz ve ayrıca mutsuz ya da motivasyon eksikliği olan oyuncuların moralini yükseltmek için takımdaki en etkili oyuncuları da çağırabilirsiniz.

Teknik personelin rolü daha da   önem kazanıyor: yedek ekip, gelecek vaat eden genç oyuncuların yanı sıra sürekli olarak izlenecek, böylece kulübün alt seviyelerindeki oyuncuların performansından haberdar olabilirsiniz.

Football Manager 2014’te  transfer  pazarı geliştirildi. Müzakere aşaması daha yoğundur ve yeni sözleşme hükümleri ve transfer koşulları da ortaya çıkmaktadır. Örneğin, bir oyuncunun kartını satın alabilir ve mevcut kulübünün bir yıl boyunca ödünç vermesine izin verebilirsiniz, böylece genç oyuncuların küçük liglerde olgunlaşmasına izin vermek için büyük kulüplere özgü bir stratagem uygulayabilirsiniz.

Özellikle sözleşmelerin yenilenmesi ve yıllık hedeflerin belirlenmesi aşaması ile ilgili görüşmelerde, yönetim ile ilişkiler daha da dar ve daha gerçekçi. Sadece bu değil, aynı zamanda başka bir kulüpten bir iş teklifini reddetmek için bir teşvik olarak pazarın bütçesini artırmak için yönetime baskı yapabilirsiniz. Açıkçası, isteklerinizi ölçmek zorundasınız, aksi takdirde, özellikle daha sıkı yönetim ekipleriyle, müzakereleri durdurma veya istihdam ilişkilerini ve personelini baltalama riskiyle karşı karşıyasınız.

Zorluklar  bölümü ile ilgili olarak, bir takımı küme düşme eşiğine kaydetmek veya demoralize bir takımın moralini geri yüklemek gibi belirli hedeflere ulaşmanız gereken bir oyun modu olan pek çok yeni özellik yoktur  .

Arayüz  daha iyi kullanılabilirlik için yeniden tasarlandı . Haberler, Transfer merkezi ve diğer pek çok alan oldukça inandırıcı bir değişim geçirdi. Her şey sadece bir tık uzaklıkta ve kriterlere göre düzenleniyor.

FM 2014’ün ilginç yeni özelliği, oyunlarınızı buluttan kaydetme yeteneğidir  . Bu, nerede olursanız olun farklı PC’lerde ve cihazlarda Football Manager’da kariyerinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

Takım için taktik deneyiminiz

Football Manager 2014 taktik ekranı, oyuncuların konumlandırılmasında daha fazla kullanım kolaylığı ve çeşitlilik sağlamak için yeniden tasarlandı. Editör ile her bir oyuncunun gerçekleştireceği özel hareketleri de tanımlayabilirsiniz.

Sahada,  stratejik becerileriniz gerçekten fark yaratabilir . Sahada antrenman seçmeye ek olarak, daha saldırgan veya savunmacı bir yaklaşım sipariş edebilir ve teknik oyun öncesi toplantısında oyuncularınızla konuşabilir ve onları evinize bir kazanç getirmeleri için motive edebilirsiniz.

Maç sırasında vekiliniz  size takip etmeyi veya görmezden gelmeyi seçebileceğiniz herhangi bir geri bildirim veya  taktik tavsiye verebilir. Ve oyunun nasıl başladığına göre, oyuncularınıza yeni emirler verebilirsiniz: mülkiyeti daha fazla tutun, daha önde oynayın, vb.

Ancak taktik bilgeliğiniz yapay zeka ile karşılanabilir, bu yıl kesinlikle geliştirildi ve stratejik değişikliklerinizle rekabet etmek için gerekli önlemleri alabiliyor.

3D motor geliştirildi, ancak yine de daha iyi olabilir

Football Manager 2014’ün grafik motoru revize edildi. Top fiziği şimdi yeni TV tarzı çekimlerin yanı sıra çok daha ikna edici.

Oyuncuların hareketleri daha akıcı ve animasyonlar bile geçen yıla göre daha ince, ama yine de mükemmel olmaktan çok uzak.

En iyi futbol menajeri simülatörü

FM 2013 gibi bir oyunu geliştirmek her zaman zor olacaktı, ancak geliştiriciler başarılı oldu. Football Manager 2014, tezgahtan görüldüğü gibi futbolun özüdür.  Her teknik, taktik ve finansal yönü, bir koç olarak yaşamın her unsurunu mükemmel bir şekilde simüle edecek şekilde yönetirsiniz.

Oyun derinliği ve seçenek sayısı etkileyici ve oyun çekici. Arayüzün kullanılabilirliği konusunda da önemli gelişmeler olmuştur.

Football Manager 2014, saf ve yoğun bir  simülatördür  ve bu nedenle çoğunlukla futbol oyunlarının hardcore hayranlarına öneriyoruz.

Football Manager 2014’ü İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Football Manager 2014 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Football Manager 2014 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. .İso dosyasını yükleyin ve oyun kurulumunu çalıştırın. Oyunu yüklemeyi bitirin.
 5. Crack dosyalarını crack klasöründen oyun kurulum dizinine aktarın.
 6. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 7. Oyunun tadını Çıkar!

Football Manager 2014 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP, Vista, 7, 8
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP 1.6 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza:  1 GB
 • Ekran  Kartı : NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Intel GMA X3100 128MB VRAM
 • Yığın  hafıza / Bellek: 3 GB
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply