FM 17 indir ( Football Manager )

5/5 - (1 vote)

FM 17 indir

Football Manager 2017 (FM17 olarak kısaltılmıştır), Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan bir futbol yönetimi simülasyon video oyunudur. FM17, Football Manager serisine benzer oyun oynama özelliklerine sahiptir. Oyun, takım yöneticisi olarak profesyonel dernek futbol takımının sorumluluğunu almaktan oluşur. Oyuncular sözleşmeler için futbolcuları imzalayabilir, kulübün finansmanını yönetebilir ve oyuncularla takım görüşmeleri yapabilir. FM19, gerçek dünya yönetiminin bir simülasyonudur, oyuncu kulübün AI sahipleri ve yönetim kurulu tarafından çeşitli faktörlere göre değerlendirilir.

FM 17 indir

FM 2017  , Microsoft Windows’ta mevcut, ancak spor oyunlarının geleneksel yöneticilerinin türüne ait popüler bir döngü. Serinin temelleri yıllarca aynı kaldı ve futbol kulübünün yönetimi ile ilgili. Bu projenin her yönü, iyi planlanmış bütçeden başlayarak ve iyi düşünülmüş satın alma oyuncularına ve başkalarını satarak sona erer. Ancak, Sega tarafından  yayınlanan ve Sports Interactive tarafından piyasaya sürülen  oyun, diğer şeylerin yanı sıra   , oyuncuya sevgili takımlarını kontrol etme ve onu yönetmekten keyif alma şansı verir. 

Football Manager’ın en yeni sürümü   öncekilerle aynı temellere dayanıyor. Hedeflere ulaşma şeklimiz, arayüzün ve temel mekaniklerin görünümü ile çok benzer. Bir kez daha oyuncu, disiplininde başarılı olması ve çekici finans çözümleri bulması gereken futbol kulübünü yönetmelidir. Gerçek spor aktivisti gibi hissediyorsanız,  Football Manager 2017 Download  ,  kulübünüze gelince en iyi stratejiyi yürüterek maceranıza başlamayı bekliyor  . Oyuncu, oyunda uygulanan etkinlik sistemi üzerinde de etkisi olacak olan takımı dikkate alarak gereksinimleri karşılamalıdır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...