Flatout 2 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Flatout 2 Indir

Kendinizi pistte gezdirirken, çitlerin parçalanmasına, lastik duvarlarının patlamasına, su tanklarının ve varillerin pist boyunca diğer arabalara uçmasına neden olurken hayatınızın sürüşünü yaşayın. Ve eğer siz de dahil olmak üzere, herkes büyük bir şutla yakalanırsa, arkanıza yaslanın ve sürücü ön camdan muhteşem bir şekilde mancınık olarak bakarken izleyin. Her pistte 5000’den fazla yıkılabilir nesne ve her araba kıvılcımı üzerinde 40 deforme olabilen parça ile her turda kargaşayı artırarak uçmayı garanti ediyoruz!

Flatout 2 Torrentle İndir

Orijinalin övünen fizik motorunun gelişmiş bir versiyonuna ve daha da hızlı sürüş pisti tasarımlarına sahip FlatOut 2, bunu kesin FlatOut deneyimi haline getirmek için çok sayıda iyileştirme, iyileştirme ve eklemeye sahiptir. İki araç, daha sofistike bir kariyer modu, ek yarış ortamları, pist sayısını iki katına; iki kat daha fazla mini oyun ve birçok çok oyunculu mod (yalnızca LAN üzerinden) FlatOut 2’de yer alan ayrıntılı özelliklerden sadece birkaçıdır.

– Enkaz için 34 araç, 12 bez bebek mini oyun, 60 parça kombinasyonu ve binlerce binlerce yıkılabilir nesne.
– Rob Zombie, Papa Roach, Fall Out Boy, Nickelback, Wolfmother ve daha fazlası dahil olmak üzere sanatçıların çarpıcı bir film müziğini dinlerken kargaşanın tadını çıkarın!
– Sert yarış ve hayallerinizin çorba arabada çevrimiçi 6 arkadaşınızla çarpışmak.

Pistte duvar molası, lastik bölücüler patlaması, su tankları ve variller pist üzerinde farklı otomobillere uçarken kendinizi hareket ettirirken hayatınızın sürüşünü yaşayın. Dahası, siz de dahil olmak üzere herkesin büyük bir ezilme geri dönmesi ve sürücünün ön camdan fantastik bir etkiyle fırlatılmasına bakması durumunda. Her pistte beş binden fazla yıkılabilir ürün ve her bir parıltıda kırılmaya hazır kırk parça ile her turda bozukluğu genişleterek uçması sağlanır! 

Flatout 2 Torrentle İndir

İlkinin övgü alan malzeme bilimi motorunun yükseltilmiş bir adaptasyonunu ve oldukça daha hızlı sürüş pisti planlarını vurgulayan FlatOut 2, bunu yetkili FlatOut deneyimi haline getirmek için birçok değişiklik, iyileştirme ve artırmaya da övünüyor. İki kez aynı sayıda araç, daha modern bir meslek modu, ekstra yarış durumları, pistlerin miktarını ikiye katladı; sayısız çok oyunculu modun yanı sıra beklenenden daha küçük saptırmaların iki katı, FlatOut 2’ye dahil edilen kapsamlı bileşenlerin sadece bir yüzdesidir. 

Ayrılmadaki bez bebek malzeme bilimi önemli ölçüde elden geçirildi. Yarış boyunca, sürücü hızlı bir şekilde bir bölücüye dövülürse otomatik olarak fırlatılabilir. Beklenenden daha küçük çeşitli Stunt’larda amaç kendinizi otomatik olarak atmak ve bowling salonu pimlerini sallamak, dart tahtası üzerindeki atanan noktalara vurmak, bir alan hedefi atmak veya parlama bantlarından uçmak gibi hedefleri tamamlamaktır. . Oyuncular uçuş sırasında sürücüyü kontrol etmek için “akrobasi” kullanmalıdır, ancak kötüye kullanmak, sürücüyü geri çekecek ve belki de atanan hedefe gelmesini engelleyecek bir sürükleme inşa edecektir. Sürücünün hedefe ilişkin işareti kaçırması ihtimaline karşı, oyuncular “yumru” dan yararlanabilir. Bu, sürücüye biraz yukarı doğru destek verir ve sürüklemeyi biraz azaltır. Normal sapmadan daha küçük olan Taş Atlama Dublöründe, oyuncular sürücü en etkili şekilde ete ve en uzakları kapsamak için suyun yüzeyine çarptığında, poke kullanmalıdır. 

Tek oyunculu saptırma, istisnai olarak gerekli bir blenderın daha iyi olabileceği kadar küçük bir miktar nakit ile tohumlandığınız bir meslek modunu açıkça içerir. Kesin amacınız, birkaç parkurun etrafında birkaç tur atmak ve altın, gümüş veya bronz bir cam kazanmak için yeterince yüksek yerleştirmektir. Sümükleri rakiplerinizden ezmek, aktivite kemerleri, duvar ve farklı eşyalar gibi parçaları sıralayan nesneleri etkilemek, muazzam şerbetçiotu ve ardından biraz almak için para ödülleri alabilirsiniz. Ne kadar iyi yaparsanız, o kadar çok para kazanırsınız ve o kadar çok araba açarsınız. Aynı şekilde daha iyi sürüş treni, süspansiyon ve yönlendirme parçaları ile yolculuğunuzu güçlendirebilirsiniz, bu da ne kadar çok oynarsanız, rakiplerinizin o kadar korkunç olduğu gerekçesiyle uzun mesafeyi ödüyor.

Flatout 2 Torrentle İndir

minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Vista / XP
  • İşlemci: Intel @ 2.0 Ghz
  • Rastgele erişimli hafıza:  256 MB
  • Sabit Disk: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ekran Kartı: 32 MB
  • DirectX: Sürüm 9

Nasıl kurulur?

  1. Winrar kullanarak dosyayı ayıklayın. ( Winrar’ı indirin )
  2.  “Flatout 2”  klasörünü açın , “Setup” ‘a çift ​​tıklayın   ve kurun.
  3. Kurulum tamamlandıktan sonra oyunu kurduğunuz klasöre gidin.
  4. Klasörü açın  , oyunu oynamak için  “FlatOut2” simgesine çift ​​tıklayın Bitti!
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...