Firewatch Indir

5/5 - (1 vote)

Firewatch Indir

Firewatch, bağımsız bir stüdyo sahnesi olan Campo Santo olan birinci şahıs macera oyunundan oynanır  . Action  Firewatch Free PC  bizi ABD’nin Wyoming eyaletinde belirtilmemiş bir ormana götürüyor. Oyuncu, işi kulübenin çevresine bakmak olan bekçi rolünü üstlenir. Siparişinize ve orman yangınlarına ilişkin bilgilere dikkat etmek ana karakterin ana görevleridir. En azından sessiz ormanda henüz garip bir şey olmaya başlayana kadar. Oyunun temel amacı, garip olayların nedenini bulmaktır. Doğrusal olmayan yolculuk kahramanı sırasında sadece amatör bir radyoda ses eşlik etti. Deliah adındaki üstün karaktere aittir. 

Firewatch, Wyoming vahşi doğasında geçen tek kişilik birinci şahıs gizemidir. Yıl 1989. Henry adında, Wyoming vahşi doğasında yangın gözetleme görevini yürütmek için dağınık hayatından çekilmiş bir adamsınız. Bir dağın tepesine tünemiş, duman aramak ve vahşi doğayı güvende tutmak sizin işiniz. Özellikle sıcak, kuru bir yaz herkesin yanında. Şefiniz Delilah, küçük, elde taşınır bir radyo üzerinden her zaman yanınızdadır – geride bıraktığınız dünyayla tek irtibatınız. Ama garip bir şey sizi gözetleme kulenizden ve ormana çektiğinde, vahşi ve bilinmeyen bir ortamı keşfedecek, sorularla karşılaşacak ve sahip olduğunuz tek anlamlı ilişkiyi kurabilecek veya yok edebilecek seçimler yapacaksınız.

Firewatch İndir

Yalnızlık ve mekan

Dahası, bir fragman göstererek başlayan şansa göre, olasılıkla değil. Sizi göstermek Firewatch, hikayenin bir bölümünü yıkmadan not eder. Birdenbire, bu içeriği bestelemek akıl almaz bir iş haline geliyor! Ancak, hiçbir harabe bulamayacağınız belirli bir şeyden emin olun. Olması gerektiği gibi, temellerle, hikayeyle başlamalıyız. Firewatch oyununun hikayesi   1989 yılında Yellowstone Park’ta gerçekleşiyor. Genel olarak mükemmel bir keşif kolu olmamasına rağmen, ilkbahar geç saatlerde subay olarak görev alan Henry’yi oynuyoruz. Yaklaşık kırk yaşında, Henry özellikle düşünceyi değiştirmek için bu pozisyonu kabul etti, diğer önemli Julia ile olan ilişkisi genellikle olduğu gibi değildi.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...