Finding Nemo Indir

5/5 - (1 vote)

Finding Nemo Indir

Hikaye, okulunun ilk gününden heyecanlı, babası Marlin’i uyandıran Nemo ile başlar. Okula giderken, aynı zamanda okula giderken ama deniz mağaralarında kaybolan Pearl’ü bulamayan Tad ve Sheldon ile karşılaşırlar. Nemo yardım etmek istiyor ama Marlin bunu yasaklıyor. Yollarını tıkayan büyük bir midye ile karşılaşırlar. Marlin eve gitmeyi önerirken, Nemo mağaralara girer ve Pearl’ü bulur. Mağaralardan ona yardım ettikten sonra Nemo’ya ödül olarak bir inci verir. Nemo istiridye içine koyar, kapanmasına ve yolu temizlemesine neden olur. Yakında yolu tıkayan bir kaya yığınıyla karşılaşırlar ve Nemo onları kırmak için dart yapar. Nemo’nun yeni arkadaşları onu bir yarışa zorluyor. Daha sonra, balık yiyen istiridye ile karşılaşırlar. Nemo onları yenilgiye uğrattıktan sonra sonunda okula yaparlar.

Öğretmeni Bay Ray gelir ve Nemo’yu tanıdıktan sonra okulu bırakma gezisine çıkarlar. Nemo, yol boyunca yeni arkadaşlarıyla birlikte kabarık süngerlerde oynar ve bazı mağaraları keşfeder. Bu onların geride kalmasına neden olur. Bay Ray’a yetiştikten sonra, özgürce keşfetmelerine izin verir. Uzaklarda bir sürat teknesini fark ederler ve Nemo, Marlin’in yakaladığı gibi yüzmeye karar verir. Tehlikeli deniz canlılarından kaçındıktan sonra başarılı olur ama bir dalgıç tarafından kovalanır. Nemo yakalanır ve sürat teknesinde yakalanırken, başka bir dalgıç Marlin’i engeller.

Kayıp Balık Nemo İndir

PlayStation 2’de Nemo’yu bulmak , aynı ismin hit Disney / Pixar filmine dayanarak beklediğiniz gibi  . Bu muhtemelen video oyunu filminin bağlandığı son nesil bir şeydi. Mesele şu ki, Finding Nemo, aslında iyi oyunlar yapma eğiliminde olan Travellers Tales’teki iyi insanlar tarafından geliştirildiği için çok şey yaptı, ancak bu onların en iyi çabalarından biri değil.

Film mi Oyun mu?

Oyuna kredi vereceğim bir şey, en azından filmin olaylarını oldukça iyi takip etmesi. Oyunun her seviyesi, filmin belirli bir bölümüne dayanıyor, bu yüzden biraz havalı, sanırım. PlayStation 2’de Nemo’yu bulmak filmden kesilmiş sahneler içeriyor ve bunlar harika. Ancak, genel sunum gerçekten burada arzulanan bir çok şey bırakıyor. Bunun korkunç görünümlü bir oyun olduğunu söylemiyorum, ancak açıkça bu şeyi yapmak için kısa bir zamanları olduğunu söyleyebilirsiniz.

Filmden kopyaladıkları sahneler harika görünüyor ve sunumun en önemli noktası. Oyundaki metnin garip bir şeyleri var ve 2003’te standart def TV’nizde geri dönmüş olabilir, ancak şimdi okumak biraz zor.

Kırık Hayaller ve Kırık Denetleyiciler

Tamam, 2003 yılının Noel sabahında birçok çocuğun uyandığı ve PlayStation 2 için Finding Nemo’ya sahip olduğuna bahse girerim. Yani, bunu akılda tutarak ve hedef kitlenin açıkça kim olduğu, bunun bir oyun olduğunu düşünürdünüz kolay olurdu…. Hayır!!! Bu oyun zor ve bir çocuk oyunu için zor değil, ama acımasız zor. Kontroller biraz garip ve 3D olmak isteyen bir yan kaydırıcı gibi geliyor  . Sonuç olarak, düşmanları kabarcıklarınızla hareket ettirmek ve hatta çivilemek bile alışmak için çok şey gerektirir.

Nemo’yu bulmak, desenleri indirmek ve oyunu yenmek için yapmanız gereken küçük “hileleri” öğrenmek için tekrar tekrar oynamanız gereken bir oyundur. Bahse girerim, çoğu çocuk bu konuda son derece hayal kırıklığına uğrar.

Adil olmak gerekirse, aslında kötü olanlardan çok daha iyi Disney oyunları olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, adil olmak gerekirse, bu dönemde Disney iyi oyunlar yapıyordu. Bence Chicken Little,  Monsters Inc  ve  The Incredibles  gibi oyunlar yeterince iyi çocuk oyunlarıydı. Nemo’yu bulmak ise biraz düz hissettiriyor. Eğer oyun o kadar zor olmasaydı, filmin olayları boyunca zararsız küçük bir boğuşma olurdu. Bununla birlikte, gerçekten zor zorluk nedeniyle, olması gerekenden daha sinir bozucu hissediyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi:  Windows 98 / ME / XP / 2000
  • İşlemci:  Pentium II 266MHz
  • Bellek:  128 MB RAM
  • Ekran  Kartı : 8MB 800×600 at 16-bit color DirectX uyumlu Ekran Kartı
  • DirectX:  Sürüm 8.1
  • Ses Kartı:  16-Bit
  • Ek Notlar:  Giriş Aygıtları: Windows Uyumlu Klavye ve Fare
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...