Finding Bigfoot Indir

Finding Bigfoot Indir

Finding Bigfoot Indir

Bigfoot’u bulmak, bigfoot’u bulmaya çalışmakla ilgili bir oyundur … Sanırım açıktır. Her neyse, bu bir video oyunu için harika bir fikir ve şaşırdım dürüst olmak gerekirse daha önce yapılmamıştı. Eğer co-op tabanlı oyunları ve çok fazla gerginliğe sahip oyunları seviyorsanız, o zaman oldukça kaba bir durumda bile, Bigfoot’u Bulmanın bir göz atmaya değer olduğunu hissediyorum.

BÜYÜK AYAKLAR!

Oyun, birinci şahıs keşif / macera / nişancı oyunu gibi oynanır. Bu bir ila dört oyuncu için ve size söyleyeyim ki bu kesinlikle kendi başınıza oynamak istediğiniz bir oyun. Kayıp bir yürüyüşçü grubunun sözünden çıktıktan sonra ormana doğru giden bir ekibin parçasısınız. Bigfoot’un sorumlu olduğunu biliyorsunuz ve şimdi siz ve ekibiniz bigfoot’u avlayacak ve başkalarına zarar vermelerini engelleyeceksiniz.

Vahşi Av!

Bigfoot’u Bulmanın sadece ormanda koşmak ve bigfoot’u öldürmeye çalışmak olduğunu düşünebilirsiniz. Beni yanlış anlamayın, bolca var, ama başka şeyler de yapmanız gerekecek. Oyunun büyük bir kısmı, büyük ayakları takip etmek için ekibinizle birlikte çalışıyor ve bu oldukça iyi bir şekilde yapılmış. Yolları avlayacak, bir drone kullanacak ve çevrenizin yataklarını almaya çalışacaksınız. Hava durumu ve gündüz-gece döngüsü, avı sadece büyük ayakların değil, öğle yemeğinde almak isteyen diğer hayvanların da öngörülemeyen doğası gibi farklı kılar. Oyunun iyi yaptığı şeylerden biri gerginlik duygusu yaratmak. Oyunun korkutucu olduğunu söyleyemem. Ancak, özellikle Bigfoot inine yakın olduğunu bildiğiniz zaman, kenardasınız!

Bigfoot İndirimi Bulma

O ağaca dikkat et

Bence Bigfoot’u Bulmak gerçekten harika bir çok oyunculu deneyiminin tüm kazançlarına sahip, ancak şaşırtıcı olmasını gerçekten engelleyen birkaç şey var. Oyun hakkında en sinir bozucu şey böcek. Ben de ahşap böcek hakkında konuşmuyorum! Finding Bigfoot bu yazdığım gibi erken erişim ve tüm dürüstlük, oyun bitmiş gibi bir oyundur.

Koca ayak avlarken, bir ağaca, bir kayanın üzerine, bir duvara vb. Avlanan şey küçük bir kayayı geçemediğinizde sizi oyundan çıkarabilir.

Bence Bigfoot Bulma, büyük bir umut vaat eden oyun türüdür. Gerçekten harika bir fikir olduğu için geliştiricilerin buna devam etmesini diliyorum ve arkadaşlarınızla oynarken ve her zaman olması gerektiği gibi çalışıyorsa, iyi bir zaman içindesiniz. Sadece böcek deneyimi bozabilir berbat.

Bir takım arkadaş toplamak veya vahşi rezervlerin ormanlarına yalnız bir keşfe çıkmak ve Bigfoots için gerçek bir avcı gibi hissetmek için eşsiz bir fırsata sahipsiniz. Farklı hava koşullarında avlamak, bir hayvanı takip etmek, tuzak kurmak, yerleri keşfetmek, Bigfoots inini aramak, diğer tehlikeli hayvanlara karşı korunmak ve çok daha fazlası var. Ama unutmayın, Bigfoots çok zeki ve mistik yaratıklar saklıdır. Genellikle onlarla tanışmak iyi olmaz. Deneyimli bir avcı bile kurban olabilir.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bigfoot bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “BIGFOOT.v3.0.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Bigfoot klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (Only 64bit)
 • İşlemci:  Intel Core i5 (64bit) / AMD Analogue
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 750 / AMD Analogue
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply