FIFA 2009 Torrent Indir

Rate this post

FIFA 2009 Indir

Kuzey Amerika’daki FIFA 09 ile ünlü FIFA Soccer 09. FIFA 9, Electronic Arts FIFA futbol video oyunlarının bir taksitidir ve EA Canada tarafından geliştirilmiştir. Bu oyun 2 Ekim 2008’de farklı platformlarda PlayStation 4, PC oyunları için Microsoft Windows, Xbox One, Nintendo Switch, Java, Wii, PSP E-1000’de piyasaya sürüldü. FIFA 9 yapımcısı David Rutter, bu oyunda neredeyse 250 gelişme olduğunu belirtti. Adidas canlı sezon özelliği, kullanıcı kontrollü kutlama, güncelleme ve nihai takım modu özelliği gibi bazı özellikler, oyuncuların önceki bölümlerden nispeten daha iyi oyun deneyimine sahip olmaları için eklendi.

Fifa 2009 Torrent İndir

FIFA 09, Electronic Arts FIFA futbol video oyunlarının 2008 taksitidir. EA Canada tarafından geliştirilen bu ürün, Electronic Arts tarafından EA Sports etiketi altında yayınlanmaktadır. Oyun 2 Ekim 2008’de Microsoft Windows için piyasaya sürüldü  . Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Sahaya adım atın ve FIFA 09’da profesyonel futbol oynayın. Bu yılki baskıda, daha akıcı futbol eylemi için kadronuz üzerinde daha derin ve daha sezgisel bir komut sunan yeni özelleştirilebilir fare ve klavye kontrolleri bulunuyor. Şimdi fareyi koşularda takım arkadaşları göndermek, pin-point doğru paslar yapmak ve hedefe güçlü atışlar yapmak için bir nokta-tıkla aracı olarak kullanın. Ayrıca, fareyi kullanarak hile hareketleri çizmek veya cephanenizde yeni kepçe dönüşleri, gökkuşağı hareketleri, topuktan topuklara vuruşlar ve tıpkı Ronaldinho gibi top ruloları gibi 32 beceri hareketinden birini gerçekleştirmek için araçlara sahipsiniz.

PC’deki FIFA 09 şimdi de PC oyuncularının istediği gibi yüksek özellikli oyun bilgisayarlarının gücünden yararlanan grafikler sunan yeni, son teknoloji görsellere sahip. Yıldız oyuncular, ultra gerçekçi aksiyon için cilt tonlarını ve kasları daha ayrıntılı gösteren yeniden düzenlenmiş benzerliklerle fotogerçekçi kalitede.

FIFA spor oyunu hanedanının başlamasının 15 yıl önce olduğunu düşünmek şaşırtıcı. FIFA 09, grafik bloklardan ve orijinal 16 bit sürümlerinin sert oyunlarından bir çığlıktır. Ancak, FIFA 08’den ne kadar iyi olduğu sorusu açık mı?

Kısacası cevap biraz. FIFA 09 grafikleri, daha gerçekçi fotoğraf futbol yıldızları ve bazı harika yeni animasyonlarla rafine edildi. Oyunun sunumu her zaman olduğu gibi zarif, yeni sipariş zaman, nerede çeşitli istatistikleri çevrimiçi ve çevrimdışı görüntüleme. Maalesef, demo versiyonunda yer almadığı için yorumu FIFA 09’da test etmek imkansız.

Fifa 2009 Torrent İndir

Oyununu aşan FIFA 09, bazı oyunların hala bazı yeni hilelerdeki birkaç değişiklik ve daha gerçekçi çarpışmalar ekleyerek iyi bir sürüş sunuyor. Bunu çatışma olmadan yapabilirdim, çünkü bazen oyuncularınızın sert bir darbeden sonra kalkması uzun zaman alıyor. Aslında, FIFA 09’daki oyundaki yeni iyileştirmelerden biri, bazı oyuncuların fiziksel varlığının, yani maraming’in büyük savunucusunun topun toplanmasını canlandırdığı ve akıllı bir strateji gerektirdiği anlamına geliyor.

Dört dakikalık gösteri FIFA 09 bu demo altı istClubsLimited bir seçim karşılık gelirken, çevrimiçi modları açısından gerçekten çıtayı yükseltmek için tam sürümünü görmek. Oyuncu bilgilerinin gerçek hayat performansına göre dinamik olarak güncellendiği FIFA 09’daki yeni Canlı Sezon Adidas modundan özellikle memnunum.

FIFA09, oyunun çevrimiçi yönü ile özellikle ilgilenmese de, şüphesiz mükemmel bir futbol simülatörüdür, FIFA 08’in modernizasyonu büyük bir avantaj değildir (elbette güncellenmiş transferler hariç).

Pro Evolution 2009’un geniş bir tartışma konusu olduğunu daha iyi ortaya koymasına rağmen, FIFA 09 her zaman EA serisinin en iyi sürümüdür.

PC’deki FIFA 09, yalnızca platform için özelleştirildi ve tasarlandı. Oyun motoru, futbol taraftarlarının talep ettiği ayrıntıları sunan yıllık iyileştirmeler sunuyor. FIFA 09 ayrıca, daha derin ve daha sezgisel komut sunan yeni özelleştirilebilir fare ve klavye kontrollerine sahiptir PC’deki FIFA 09, yalnızca platform için özelleştirildi ve tasarlandı. Oyun motoru, futbol taraftarlarının talep ettiği ayrıntıları sunan yıllık iyileştirmeler sunuyor. FIFA 09 ayrıca daha akıcı futbol eylemi için kadronuz üzerinde daha derin ve daha sezgisel komutlar sunan yeni özelleştirilebilir fare ve klavye kontrolleri içeriyor. Şimdi fareyi koşularda takım arkadaşları göndermek, pin-point doğru paslar yapmak ve hedefe güçlü atışlar yapmak için bir nokta-tıkla aracı olarak kullanın. Artı,

Fifa 2009 Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Pentium III veya üstü, 2.6 GHz CPU (tek çekirdekli)
 • CPU HIZI: 2,6 GHz CPU (tek çekirdekli)
 • RAM: 512 Megabayt RAM (Windows Vista için 1 GB gerekir)
 • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce 6600 veya üstü, ATI Radeon 9800 Pro veya üstü, DirectX 9.0c Uyumlu 3D hızlandırmalı 128 MB ekran kartı veya eşdeğeri (Shader Model 2.0 veya üstü desteklenmelidir)
 • TOPLAM VİDEO RAM: 128 MB
 • 3D: Evet
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 2.0
 • VERTEX SHADER: 2.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: DVD-ROM formatı için 4.26 GB boş sabit disk alanı (kaydedilmiş oyunlar ve DirectX 9.0c kurulumu için ek alan gerekir)
 • DVD-ROM: 8x veya daha hızlı DVD-ROM sürücü
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...