Fifa 2005 Indir

3.5/5 - (4 votes)

Fifa 2005 Indir

Özellikle erken piyasaya sürülmesinden sonra FIFA 2005 oynayan oyuncular, 2003 baskısından bu yana büyük bir gelişme olduğunu kanıtlayabilirler. Pro Evolution Soccer 4 ve EA FIFA’s Street baskısının çıkış tarihlerinde vızıltı ile çarpışmaktan kaçınmak için oyuna giriş, 2004’teki geleneksel Ekim tarihinden önce yeterince erkendi. Bununla birlikte, EA Kanada’dan bir başka harika buluş olarak, oyun, kapaktaki sloganın söylediği gibi gerçekten zorlu. “Harika bir oyuncunun ilk dokunuşuna ihtiyacı var.”

EA FIFA 2005,  aynı zamanda FIFA Soccer 2005, FIFA 2005, EA Sports FIFA 2005 veya basitçe FIFA 05 olarak da bilinir. 2004 yılında piyasaya sürülen bir futbol video oyunudur. EA Canada tarafından geliştirilmiştir ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. PlayStation, PlayStation 2, Microsoft Windows, Xbox, PlayStation Portable, GameCube, cep telefonu, Gizmondo, N Gage ve Game Boy Advance için piyasaya sürüldü. Oyunun sloganı şuydu: “Harika bir oyuncunun ilk dokunuşuna ihtiyacı var.” FIFA 2005, FIFA serisinin on ikinci oyunu, 3D ise dokuzuncu ve PlayStation için Kuzey Amerika’da yayınlanan son oyundu. FIFA Football 2005, Yedinci nesil avuçiçi oyun konsollarını ilk kez dahil etti. Bu EA Sports’un sahadaki en iyi futbol oyunu, ancak kariyer modunun daha kullanıcı dostu olmaması gerçekten talihsiz.

Fifa 2005 Indir

Büyük oyuncuların ilk dokunuşları harika ve EA SPORTS’un tüm yeni sıvı oynatıcı kinetik sistemi sayesinde artık FIFA Football 2005 kullanıcıları için de geçerli. Bu yıl, bir oyuncunun ilk dokunuşu, hızlı düşünebilen ve muhalefetin üstesinden gelmek için hızlı hareket edenlere nihai hediye olur. Yepyeni bir animasyon sistemi, her düğmeye basmanın doğrudan sahada yansıtılmasını sağlayarak dünyanın en iyi oyuncularının hızını ve vizyonunu doğru bir şekilde yansıtıyor. Diğer tüm futbol oyunlarından (en rekabetçi Avrupa ülkelerinden daha düşük ligler dahil) daha fazla resmi takım ve lig lisansı, gelişmiş ve genişletilmiş Kariyer Modu, EA SPORTS FIFA 2005 PlayStation 2, PC CD ROOM ve Xbox ve hepsi için çevrimiçi oyun -Yeni turnuvaları özelleştirebilmeni ve hatta kendini oyuna sokmanı sağlayan yeni Oluşturma Bölgesi,

Franchise

EA FIFA futbol serisi  , video oyunlarında şimdiye kadar var olan en uzun süredir devam eden spor franchise’larından biri olmuştur. Her yıl serinin sadece farklı ince ayarları ile FIFA 2005, öncüllerinden özellikle FIFA 2003’ten yapılan ince ayarlar açısından en iyilerden biri olarak kabul edilebilir. Franchise, futbol oyunlarında, özellikle de her yeni seride de takımların ve oyuncuların güncellenmiş kadroları. FIFA 2005, turnuva modu gibi daha fazla moda erişerek öncüllerinin yerine geçer. Ayrıca, oyun size önceki ligde bulunmayan Meksika ligini ekleyerek farklı liglere erişmenizi sağlar.

Kanepe batıyor

Arkanıza yaslanıp oyunu yüklemek sizi bulunduğunuz yerin rahatlığında bir futbol stadyumunun serenatlarına daldırır. Dünyanın her yerinde takım oynama yeteneğinden çok etkilendim. Kapaktaki slogan, mevcut oyuncular topu bile almadığında sağ başparmak çubuğuna aktarılan oyuncuya doğru dokunarak etkinleştirilen gerçek ilk dokunuş oyununu haklı çıkarır. Top mevcut oyuncuya ulaştığında, otomatik olarak başparmak çubuğunu kullanarak işaret ettiğiniz oyuncuya doğru geçirilir ve rakibinizle mücadele etmeyi düşünmeden önce bile kafa karıştırır. Bu özellik oyunu kusursuz ve heyecan verici kılıyor.

Rakip Karşısında Yeni Araçlar

FIFA serisindeki gelişim değişiklikleri yaygındır. Bununla birlikte, FIFA 2005’te yapılanlar özellikle rakibin kafasını karıştırmak için etkili oldu. İlk dokunuşa rağmen, rakibinizin üzerine çekmek için doğru başparmak çubuğunu kullanma gücüne sahip olacaksınız. Joystick’i kullanarak yapabileceğiniz hileler, puan kazanmak için bir dizi hileyi bağlarken heyecan ve eğlence yayıyor. Oyun kontrolleri, FIFA 2004 ile karşılaştırıldığında daha akıcı. Grafikler, gerçek hayattaki meslektaşlarına benzeyen oyuncularla daha iyi durumda. Top da gerçekçi. Daha yumuşak kontrollerle birleştirilmiş ince grafikler sorunsuz bir deneyimi vurgular.

Oyuna Girmem

Bu serideki çeşitli modlar, oyunlar ve ligler can sıkıntısını denklemden çıkarır. Kuşkusuz FIFA’nın EA Sports’un en iyi futbol oyunu olduğuna  ve 2005’in önde gelen seriler arasında zirvede olduğuna inanıyorum  . Oyunun PC sürümünü çevrimiçi olarak indirebilirsiniz. Oyunu düşünüyorsanız, işte bazı artıları ve eksileri:

Artıları

  • Daha iyi kontroller ve tepki süresi
  • İlginç top püf noktaları
  • Daha akıcı grafikler
  • Daha iyi film müziği ve yorum

Eksileri

  • Oynamak için bilgisayar faresini kullanırken halsiz
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...