Fifa 16 Indir

Fifa 16 Indir

FIFA 16 Ultimate Team, Android akıllı telefonlar için FIFA destanının çok beklenen yıllık taksitidir. Beklendiği gibi, bu yeni sürüm popüler ‘Ultimate Team’ de dahil olmak üzere birkaç farklı oyun modunun keyfini çıkarmanızı sağlar.

Fifa 16 Indir

Rüya takımınızı sıfırdan oluşturun. Oyunun başında, her zamanki gibi oyuncuları, sözleşmeleri, antrenörleri, eğitim sistemlerini vb. Bulabileceğiniz çeşitli kart paketleri alacaksınız. Tüm geleneksel Ultimate Team kartlarının dahil olduğu.

Oyunun önemli bir kısmı şüphesiz Ultimate Team modu olsa da, dostluk maçları, ligler ve kupaları da oynayabilirsiniz. Ayrıca, FIFA 16 tüm resmi lisanslara sahiptir, bu da güncellenmiş kalkanların, ekipmanların ve şablonların keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

FIFA 16 Ultimate Team oyunu, önceki taksitle çok benzer. Temel olarak, kontroller basitleştirilir ve dokunmatik ekranlara uyarlanır, bu nedenle bazı manevraları gerçekleştirmek gerçekten kolaydır – ancak diğerlerini yapmak kolay değildir. Her durumda, önemli olan eğlence.

FIFA 16 Ultimate Team mükemmel grafiklere sahip bir spor oyunudur. Simülatör bir yükseltme kullanabilse de (şu anda daha iyi bir oyun sistemi sunan başka oyunlar var), genel olarak iyi bir deneyim sunuyor. Ve elbette, lisanslar tüm paketi tamamlıyor.

FIFA serisi  , 2000’li yılların ortalarından beri PES’e ayak uyduramadığı için futbol unvanları açısından öncülük ediyor. Ayrıca başka hiçbir geliştirici de şampiyonda bir pop yapmaya cesaret edemedi. FIFA 2016 belki de uzun süredir zirvede olan bir şirketle gelen sıradanlığın zirvesi. Ligdeki en iyi takımlar gibi, kadronuzu güçlü bir konumdan güçlendirmeniz gerekiyor ve FIFA 2016 sahip olduğu şeylerden oldukça memnun ve tazelenemedi.

Bu oyun, uzun süredir devam eden FIFA serisindeki diğer tüm başlıklar gibi oynuyor. Eğer biraz daha aşinalık için teçhizat kontrolleri jüri sürece piyasadaki herhangi bir futbol oyunu gibi oynuyor iddia olabilir rağmen. PES  veya  Sensible Soccer gibi oyunlar   bu bakımdan çok uzak hissetmeyecek.

Fifa 16 Indir

Öngörülebilir olmak

Dizi, oyunculara daha fazla değişiklik yapma ve teklif verememesi nedeniyle neredeyse her yıl ateş altında. Bu develeri bozan saman olabilir, ancak The Journey yakında franchise’ı galvanize etme girişiminde bir özellik haline gelecek. Bu başlık, franchise’ın birkaç yıl önce yaptıklarını yapacaktı. Hızlı tempolu ve gol ağır oyun kaldırmak ve daha yöntemsel ve yavaş tempolu bir oyun ile yerini alacaktı. Amaç geçmeye, savunmayı geliştirmeye ve gerçekçiliği sergilemeye odaklanmak için pazarlanıyor.

Oyunun kredisine göre ne yapmak istiyorsa onu yapar. Passing bir önceliktir ve oyun çeşitlilik sunan delinmiş bir pass seçeneği ekler. Savunma kesinlikle saldırganların sağlayabileceğinden daha güçlüdür ve gerçek maç taktikleri açısından gerçekçilik burada mevcuttur. Her ne kadar eğlenceli faktör bundan dolayı acı çekiyor. Artı, bununla yüzleşelim, bu daha önce sadece geliştiricilerin ertesi yıl U dönüşü yapması, hızı ve topların ön plana çıkması için yapıldı.

Jeton eklemeleri

Gerçekten görmek harika bir ek, kadın oyunu bir giriş. Oyuncular artık herhangi bir büyük milli kadın takımını kontrol edebiliyor. Buna rağmen. Profesyonel, kariyer modu ilavesi, FUT katılımı yok. Hiçbir şey değil. Gerçekte kadın oyununun görüşü ile tutarlı görünüyor. Genellikle var olduğu kabul edilir, ancak çoğu zaman bundan daha fazla değildir.

Bu, başlığın geri kalanına sızar. Kariyer modu değişmez, profesyonel olmak standarttır. Temel olarak, FUT ile ilgili olmayan bu oyunun her bir lifine dokunulmaz. Bu, geliştiricilerin ve yayıncıların önceliklerinin uzun süredir nerede olduğunu ve bulunduğunu göstermektedir.

FUT tekrar yükseltir

FUT’un başlığın geri kalanını aşağıya doğru sürüklediği görüşüne rağmen, dürüst olalım, öyle. Bu yıl oyununu tekrar canlandırdı. Yeni taslak modu, oyuna para yatırmak istemeyen oyuncuların moddaki en iyi oyunculardan bazılarıyla oynamak için izin veren olağanüstü bir kesi. Bu, geçmişteki oyunlardan zaten muhteşem olan çok oyunculu olanaklarla birlikte bugüne kadar FUT’un en iyi sürümünü vermek için zirveye ulaşıyor.

Öncelikler, öncelikler

Bu oyun, para kazanmak için genel bir oyuna yaptığı formülik ve biraz hain bir yaklaşımın özüdür. Çok oyunculu tesislerin dışındaki temel oyun, dört yıl önce olduğu kadar iyi kalıyor ve Be a Pro özelliğinden bu yana geliştirmek için gerçek bir çaba yok. Token ilaveleri oyuncuları ikna etmek için yeterlidir, ancak pratikte çok az teklif sunar.

Fifa 16 Indir

Artıları

  • Geliştirilmiş NPC savunması
  • Göz alıcı stadyumlar ve kalabalıklar
  • Hız değişiklikleri
  • Kullanıcı dostu kariyer modu
  • Geliştirilmiş taslak modu

Eksileri

  • Oyunlar daha yavaş ve daha az gol atılır
  • İnsan oyuncular hala NPC savunucularını geride bıraktı
  • Hakemler artık hafif temas için yumuşak cezalar verebilir
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply