Fifa 15 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Fifa 15 Torrentle Indir

Bu oyun bir futbol simülasyon video oyunu ile ilişkilidir. Fifa 16 EA Canada tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlandı, PlayStation 3 gibi farklı oyun oyuncuları için 23 Eylül 2014, 25 Eylül Avrupa’da ve 26 Eylül Birleşik Krallık ve İrlanda’da üç farklı tarihte, Kuzey Amerika’da yayınlandı. PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Wii, Xbox One, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows, iOS, Android ve Windows Phone. Lionel Messi, Fifa 15 kapağında yer alıyor ve Premier Lig tarafından tamamen lisanslanan ilk oyun.

fifa 15 torrent indir

İster yeni başlayan ister deneyimli bir kıdemli olun, FIFA 15 fantastik bir futbol simülatörü olmaya devam ediyor. Güçlü motor Ignite, inanılmaz oyuncular ve canlı stadyumlar tarafından inanılmaz hayal gücü sayesinde artık her şey daha gerçekçi görünüyor. Zorlu rakiplere meydan oku, diğer oyuncularla oyunlarda becerilerini çevrimiçi geliştir veya kendi Ultimate Team’in baş antrenörü ol. FIFA 15, bir futbol taraftarı için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Futboldan en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? O zaman seçiminiz Ultimate Team’in özel Origin versiyonudur. 40 altın FUT seti, yeni kutlama çeşitleri, dünyanın her yerinden tarihi kulüp setleri, bir dizi bot adidas® Predator ve Messi’yi kiralama fırsatı da dahil olmak üzere sizi bekleyen birçok bonus var. Bu kit sadece sınırlı bir süre için mevcuttur, kaçırmayın!

Ücretsiz oyun FIFA 15 indirin. Tüm büyük video oyunu franchise’larının büyük bir dezavantajı vardır. Aynı zamanda para kazanmak isteyen geliştiriciler ve seyircinin en sevdiği Kerzhakov’u tatmin etme arzusu, yeni bir oyun serisinde çok az değişiklik ve eklemeler. Genellikle birkaç yeni hareket ve aynı sayıda yeni komut ekledi. Bu günah işledi ve hükümdar FIFA – şimdiye kadar. Eğer oyun FIFA 15 torrenti indirirseniz, FIFA 12 oyununun geri kalanına kadar sunulmadığı kadar yeni öğrenebilirsiniz. Yani – oyun gerçekten ilginç olacak!

FIFA 15, EA tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir dernek futbol (futbol) simülasyon video oyunudur. Oyunun ana kapağında Lionel Messi bulunuyor. FIFA 15, Premier League tarafından tam olarak lisanslanan ilk oyundur, çünkü oyunun önceki bölümleri hiçbir zaman tam olarak lisanslanmamıştır. Oyun tüm platformlarda olumlu eleştiriler aldı. Oyunda en sevdiğiniz oyuncular, takımlar ve liglerde futbol efsanesi olmak için oynayın.% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

fifa 15 torrentle indir

Belki de her zamankinden daha fazla, FIFA bu yıl küçük ayrıntılara iniyor. Geçen sezon oyunu oynadıysanız, görseller, oyun modları, karadaki eylem ve etkileşim araçları hemen tanıdık olacak. Sonuç olarak, FIFA 15’teki öğrenme eğrisi neredeyse yoktur. Farklı olan her şeye koşulan stil ve zarafetin derecesi, oyuna geçen sezon eksik olan bir arınma hissi veriyor. Geçen yılki oyun FIFA’nın bu nesil konsolda elde etmek istediği bir iskeletse, FIFA 15’i ilk et katmanı olarak düşünün.

yeni animasyonlar da dahil olmak üzere kalecilere göre hiçbir yerde daha belirgin değil. Hareketleri daha çeşitlidir, yetenekli oyuncuların topu ağdan uzak tutmak için bir dizi muhteşem jimnastik yapmasına izin verir. Daha da önemlisi, hareketleri, gardiyanları insancıllaştırmak ve önceden programlanmış makineye karşı oynama hissini sallamak için çok şey yapan bir muhafızların temel düşünce sürecini ifade eder.

Eğer bir kaleci ile birebir ve bire iseniz, kötü bir fikir olduğuna karar vermek ve çizgisine geri getirmek için direklerin ve saldırıların ilk acelesini görmek nadir değildir. Benzer şekilde, bir koruyucunun topu vurma veya köşeden yakalama hedefinin kısa olması, bir gardiyanın arkadaşça bir destekçi veya muhalefet saldırganının önce oraya ulaşacağını fark etmesi durumunda çok fazla geri dönüşe neden olur.

Bu eylemler, oyuncuların doğrudan girdiniz olmadan birbirleriyle hareket ettikleri ve birbirleriyle etkileşimde bulunduğu, görünüşte dinamik bir ortam oluştursa da, bir maçın sonucu üzerinde çok az etkisi vardır. Bir kalecinin uzun vuruşları kaydetme yeteneğinde hafif bir iyileşme vardır, ancak yine de geçen sezondan aynı atış yüzdesini kabul etme eğilimindedirler; oyun üzerindeki genel etki, bir hedef ağın yerleşik zorluklarını rahatsız etmeyecek şekilde dengelendi.

Ancak bu kötü bir şey değil. FIFA, basketbol ya da futbola ait gibi görünen düzenli bölünmelerden kaçınmak için son yarım on yılda iyi bir iş çıkardı. Şimdi böyle bir şeyi değiştirmek, inanılmaz derecede popüler bir dizinin doğasını değiştirmek olacaktır. Bununla birlikte, sezonun vurgu makarasında görmeyi beklediğiniz türden gollere ulaşmak artık daha kolay. Kaleciler uzun atışlarda çok daha iyi olabilir, ancak gerçekten çirkin çabalar sicimi beklediğinizden daha sık buluyor gibi görünüyor.

fifa 15 torrent indir

Birkaç kez, orta dairenin kenarından goller attım, top doğrudan üst köşeye yönlendirilmiş bir füze veya Maradona eli ile yakınlaştırdı. Arjen Robben ve Yaya Touré özellikle bu tür bir savurganlık yapabiliyor gibi gözüküyor, kaçırılan şutlar kalecinin karıncalanmasından sonra tekrar oyuna giriyor.

Yine de oynadığınız takımın eğitimi ve ideolojisi, bu gülünç çekimleri işaretleyip işaretleyemeyeceğiniz konusunda önemli bir fark yarattı. Daha yüksek zorluk ortamlarında, AI ekipleri koşullara bağlı olarak yaklaşımlarını kökten değiştirir. Eğer küme düşmekten kaçınmak için mücadele eden bir Burnley tarafına karşı Premier Lig maçında Manchester City gibi oynarsanız, o zaman topunuzdaki zamanınızı ve alanınızı sınırlamak için bir stratejiyle karşılaşacaksınız. Bu gibi durumlarda, boşlukları doldurmak ve seçeneklerinizi sınırlamak için çok çalışan Burnley merkez orta sahaları ile Yaya Toure’un beğenilerini ölümcül uzun menzilli bir grev başlatabileceği bir pozisyona getirmek son derece zorlaşıyor.

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (veya AMD Phenom 7950 Dört Çekirdekli, AMD Athlon II X4 620 eşdeğeri)
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows V / 7/8 / 8.1 – 64-Bit
 • VİDEO KARTI: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 13 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel i5-2550K @ 3.40GHz (veya AMD FX-6350 Altı Çekirdekli eşdeğeri)
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows V / 7/8 / 8.1 – 64-Bit
 • VİDEO KARTI: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 13 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

https://www.youtube.com/watch?v=SdK-o5TwKEw

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...