Fifa 14 Torrentle indir

5/5 - (1 vote)

Fifa 14

Spor simülatörü türündeki bilgisayar oyunları popüler olmaktan asla vazgeçmeyecektir. FIFA 14 gibi bir oyun bunun doğrudan bir kanıtıdır. Oyun 2013 yılında Kanada şirketi EA Canada tarafından geliştirildi. Futbolun birçok taraftarı, FIFA 14 Lionel Messi’nin yüzü nedeniyle bu oyuna dikkat çekti.

fifa 14 torrent indir

FIFA 14, EA Canada tarafından geliştirilen ve EA Sports tarafından yayınlanan bir spor derneği futbol simülasyon video oyunudur. Eylül 2013’te PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Xbox 360, Wii, Nintendo 3DS ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. 23 Eylül 2013’te iOS ve Android ve 28 Şubat 2014’te Windows Phone 8 için FIFA 14 Mobile başlığı altında ücretsiz olarak piyasaya sürüldü, ancak oyunun çoğuna uygulama içi ödeme yapılmadan erişilemiyor. FIFA 14 PC Oyun Torrent Ücretsiz İndir

Oyuncular hem çevrimiçi hem de çevrimdışı maçlar oynadıkça, takımlarını geliştirmek için para kazanırlar. Her oyun, takımın kazanmasına, kaybetmesine veya çekilmesine bağlı olarak belirli miktarda para kazanır. Oyuncular ve diğer eşyalar, transfer seçeneği ile paket satın alınarak veya doğrudan diğer oyunculardan satın alınarak elde edilen kartlar şeklinde elde edilir. Üç farklı kart katmanı vardır; bronz, gümüş ve altın, oyuncuların kalitesini gösterir. Paketler ayrıca bronz, gümüş ve altın renkte gelir. Nadir kartlar içeren Özel Paketler de vardır.

fifa 14 torrent indir

Download FIFA 14 Torrent  bilgisayar oyunu FIFA düzenlemesi turlarından bir yere sahiptir. FIFA 14 bilgisayar oyunu EA Sports tarafından oluşturulur ve Electronic Art tarafından dağıtılır. 23 Eylül 2013 tarihinde taburcu edildi. Geçmiş FIFA 13 oyunlarının başarılmasından sonra. Mühendis başka bir oyun yapmayı seçer. Olursa olsun, bu kez tasarımcı oyunda bazı geliştirmeler sunuyor.

Bu kez oyuna oyuncuların benzersiz sayıları eklendi. ayrıca, tasarımlar muazzam bir şekilde geliştirilmiş ve yüksek kalibreli. Bu oyunu oynamaya başladığınızda futbol oynamanın gerçek durumunu takdir edeceksiniz. FIFA 14 Tam Oyun Torrent indir.

FIFA 14 bilgisayar oyununda evrensel futbolu takdir edeceksiniz. ayrıca, aynı şekilde ev oyunları da oynayabilirsiniz. Bu oyunun en büyüleyici bileşeni. Aynı şekilde İngiliz Premier Ligi ve La Liga gibi çeşitli ana akım gruplarını Alman Bundesliga’ya ve içindeki diğer gruplara takdir edebilirsiniz.

Oyunlarınızı 34 olağanüstü ve en son yapılandırılmış arenada oynayabilirsiniz. Bu oyunda da ideal grubunuzu bir araya getirebilirsiniz. FIFA 14 Bedava İndir Yüksek Sıkıştırılmış PC Oyunu Bedava İndir.

Fifa 14 futbol simülasyonu video oyunu ile ilişkili. EA Canada tarafından geliştirildi ve EA Sports tarafından yayınlandı ve 23 Eylül 2013’te PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Xbox 360, Wii, Nintendo 3DS ve PC oyunları için Microsoft Windows için yayınlandı. Fifa serisinin bu bölümünde, Fifa 10’da tanıtılan farklı bir oyun modu (FUT) Fifa Ultimate Team, oyuncuların gerçek takım oyuncularından kendi takımlarını yapmalarına izin veriyor. Oyun 69’dan fazla stadyum ve 39 gerçek dünya mekanından oluşuyor.

fifa 14 torrent indir

FIFA 14 Nasıl Kurulur:

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için Buraya Tıklayın .
 2. Bir kez  FIFA 14 Torrent İndir  bitti indirilmesi, sağ tıklama torrentteki ve “Klasör İçeren Aç” ı seçin.
 3. FIFA 14 Torrent Download CPY  klasörünü çift ​​tıklayın  ve Setup ”uygulamasını çalıştırın.
 4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine gidin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından  masaüstünüzde FIFA 14 Download’a sağ tıklayın  ve “Dosya konumunu aç” a tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve burada bulabileceğiniz DirectX’in kurulu olduğundan emin olun  .

Sistem gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri:

 • CPU:  1.8 GHz Core 2 Duo veya AMD eşdeğeri
 • CPU SPEED:  Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP1 / Windows 7/8
 • VİDEO KARTI:  ATI Radeon HD 3600, 256 MB VRAM ile NVIDIA GeForce 6800GT
 • PİKSEL GÖLGESİ:  3.0
 • VERTEX SHADER:  3.0
 • SES KARTI:  Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  256 MB

Önerilen Gereksinimler:

 • İşlemci:  Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Athlon II X4 600e 2.2 GHz
 • CPU SPEED:  Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP1 / Windows 7/8
 • VİDEO KARTI:  Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 4650
 • PİKSEL GÖLGESİ:  3.0
 • VERTEX SHADER:  3.0
 • SES KARTI:  Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM:  512 MB

https://www.youtube.com/watch?v=st0bS-Rb-5g

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...