Fifa 13 Torrentle Indir

5/5 - (1 vote)

Fifa 13 Torrentle Indir

Fifa 13 olarak bilinen Fifa Soccer 13. Electronic Arts derneği futbol FIFA video oyun serisinin 2012 baskısıdır ve EA Canada tarafından yayınlanmıştır. İlk demo 11 Eylül 2012’de çoğu bölgede üç günde 1,99 milyon kez indirilen rekor kırdı. Tam oyun 25 Eylül 2012’nin sonlarında PlayStation 3, Wii, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Fifa 13’e, bir görüntüye dokunarak tam olarak çekim yapabilmenizi sağlayan ve maçı gerçek zamanlı olarak yönetebilen özel bir dokunmatik tabanlı özellik içeren bazı yeni özellikler eklendi. Oynama deneyiminiz olacak çok daha fazlası var.

fifa 13 torrent indir

FIFA’nın önceki sürümüyle karşılaştırıldığında, sıradan oyuncunun herhangi bir değişiklik fark etmesi olası değildir. FIFA 13 Bedava İndir. Program iyileşti. Çokgen sayısının artması nedeniyle, oyuncuların modelleri canlı kopyaları için daha benzer hale geldi, oyunun yeni bir film müziği var. Şu anda bir önceki kısımda bulunan farkların aranması ortalama bir kullanıcı için sona erecektir.
Çıplak gözle aynı FIFA serisinin emektarı, oyun sırasında rakibin oyuncularının davranışlarında değişiklikler olduğunu fark edecektir. Bu, FIFA 13’ün yeniliklerinden biridir. Geliştiriciler, rakibin oyuncularının oyunu analiz etmesini ve daha akıllıca oynamasını mümkün kılmıştır. Artık bilgisayar, saldırı sırasında takımınızın savunucularını yenmek için gerizekalı, yapay ofsayt, daha hileli yapabilir. Bir başka yenilik de First Touch Control. Bu sistem sayesinde oyuncular beklenmedik bir anda hata yapacaklar. Gerçek futboldaki her şey kimsenin hatadan muaf değil.
Önemli değişiklikler kariyer rejimini etkiledi. Artık oyuncu sadece kulüpte oynamakla sınırlı kalmayacak. Şampiyonalarda milli takıma katılma fırsatı var. Komik, ancak kulübün yönetimi oyuncunun şampiyonaya gitmesine izin vermeyebilir, bu da strese neden olabilir ve oyun sonuçlarını kötüleştirebilir. FIFA 13’ten başlayarak konsol sürümleri Kinect tarafından Xbox 360 ve Playstation for Move Playstation 3 tarafından desteklenmiştir.

Tüm oyun da daha fiziksel geliyor. Player Impact Engine – geçen yılın seçim çerçevesi özelliklerinden biri sıkılaştırıldı ve zaman zaman FIFA 12’yi ürettiği garip, genellikle mizahi çarpışmalardan hiçbirini yaşamadım. , topun artık topa sahip olan oyuncuya mıknatıslanmış hissetmemesi gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Oyuncular, serbest topları kovalarken birbirleriyle çarpışabilir ve birbirlerini itebilirler. Savunmadayken ve topu aldığınızda, kötü bir dokunuş ve forvetin boynunuzu soluduğu korkusuyla Z sırasına girmeye daha meyilli olursunuz. Geliştirilmiş AI saldırısı oyunları daha akıcı hale getirse de, eklenen fiziksellik, zaman zaman her iki takımın da mülkiyete hâkim olamayacağı oyun pasajları ile onları karmaşık işler haline getirebilir.

fifa 13 torrent indir

Kariyer modu:
Bu yıl kariyer modu güncellendi, oyuncular uluslararası bir takımı ve bir kulübü yönetebiliyor. Kendi kulüplerini yöneten oyuncular, ulusal bir antrenör olarak işlerini bırakabilirler. Oyuncular, kariyer modunda uluslararası maçlarda oynayacakları uluslararası takımlarını seçebilirler. Her maçta, oyuncular futbolcuların bir sonraki uluslararası kadroda oynayabileceklerine karar verebilirler. Transfer seçenekleri, karşı teklifleri ve bir oyuncunun yanı sıra para teklifini içerir. İOS platformunda oyuncular milli takımları yönetemez ve yalnızca oyuncu almak için para teklif edebilir.

Mevsim Modu:
Mevsim modu, oyuncuların benzer bir beceri seviyesine sahip oyunculara karşı çukur oynayarak çevrimiçi bir lig sisteminde ilerlemelerini sağlar. Kullanıcı oynamak için gerçek bir takım seçtikten sonra, benzer becerilere sahip bir çevrimiçi oyuncu ve benzer bir yıldız seviyesi takımı rakip olarak bulunur.

Futbolcu sezon başına on maç oynar ve yukarıdaki lige yükselme için gereken belirli sayıda puan alır.

Ultimate Team:
FIFA Genellikle ‘FUT’ olarak kısaltılan Ultimate ekibi, FIFA 13’ün ek bir özelliğidir. Bu oyun modu, oyuncunun kendi takımlarını gerçek dünya oyuncularından oluşturmasına izin verir ve daha sonra turnuvalarda ve bölümlerde rekabet edebilirler. internet. Tamamlanan her oyun için oyuncular takımlarını geliştirmek için para kazanırlar.

Bu moddaki oyuncular ve diğer eşyalar, paketleri satın alarak veya açık artırma evi aracılığıyla doğrudan diğer oyunculardan satın alarak elde edilen kartlar şeklindedir. Üç farklı kart katmanı vardır; bronz, gümüş ve altın, kalitelerini gösterir (en düşük nadir olmayan bronz, en yüksek nadir altın). Bu kartlar iki şekilde elde edilebilir; paket satın almak veya doğrudan diğer oyunculardan satın almak. Oyuncu kartları genel bir derecelendirmeye sahiptir, bu da oyun kalitesindeki toplamlarının bir tahminidir.

FIFA Ultimate team web uygulaması 18 Eylül 2012’de piyasaya sürüldü ve oyuncuların nihai takımlarına bilgisayarlarından ve iPhone uygulaması ve Android gibi çeşitli diğer cihazlardan erişmelerine izin verdi.

fifa 13 torrent indir

 

FIFA 13 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. FIFA 13 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse, kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. FIFA 13 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın. Oyun kurulumuna gidin (varsayılan olarak her şeyi bırakabilirsiniz) ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, “Crack” klasörünün içeriğini kurulum dizinine kopyalayın (zaten mevcut olan dosyaların üzerine yazın).
 6. Oyuna başlamadan önce internet bağlantınızı kesin. İstemiyorsanız, oyunun yükleme dizinindeki tüm exe dosyalarının çevrimiçi olmasını engellemek için güvenlik duvarınızı kullanın.
 7. Şimdi oyunu masaüstü kısayolundan başlatabilirsiniz.
 8. Oyundayken, tüm çevrimiçi seçeneklerden kaçının. Origin yüklüyse, başlatabilir. Bu durumda, istemi yok sayın, çevrimdışı oynayın ve giriş yapmayın.
 9. Oyunun tadını Çıkar!

FIFA 13 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • İşlemci:  Çift çekirdekli işlemcili CPU (Core duo 2 veya daha iyisi) Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...