Fernbus Simulator Torrentle indir

5/5 - (3 votes)
Fernbus Simulator MAC İndir Ücretsiz (MacBook) Yayınlama Tarihi: 26 Ağustos 2016 Platformlar: PCDeveloper: TML-StudiosYayımcı: Aerosoft GmbH Ayrıca burada kısa bir açıklama, çıkış tarihi, ekran görüntüleri, vb dahil olmak üzere bu oyun hakkında tüm temel bilgileri bulabilirsiniz. Bu oyun Simülasyon türünde oluşturuldu.
Bu türü beğendiyseniz, bu yeni oyunu denemenizi önemle tavsiye ederiz. Bu Oyun Hakkında: Fernbus Coach Simulator, çok popüler şehirlerarası otobüslerin ilk simülasyonudur. FlixBus ile işbirliği sayesinde Fernbus Coach simülatörü, Alman Autobahn, otoyollarda ve 40’tan fazla şehirde bir otobüs şoförünün günlük yaşamını çok ayrıntılı olarak gösteriyor.Geniş ve modern bir MAN Lion’s Coach Bus ile günlük hayatınızı deneyimliyorsunuz. şehirlerarası otobüs şoförü. Uygulanan 40’tan fazla şehirdeki otobüs istasyonlarına karmaşık bir Otoban ve karayolu ağı üzerinden gidin ve merkez ile sürekli iletişim halinde kalın.
Simülatör Torrentle indir
21 Ekim 2017 Fernbus Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent’de Kırıldı. Fernbus Simülatörü – Fernbus Coach Simulator, çok popüler şehirlerarası otobüslerin ilk simülasyonudur. Fernbus Coach simülatörü FlixBus ile işbirliği sayesinde.
Tam oyun ÜCRETSİZ İNDİR Son sürüm + 2 DLC (FitGirl Repack) TORRENT KODULAR Fernbus Simulator PC ücretsiz indir torrentFernbus Simulator – popüler uzun mesafe taşımacılığına katılmanızı sağlayan ilk simülatör. FlixBus ile işbirliği sayesinde Fernbus Coach simülatörü, Alman otobanları ve küçük yollardaki yolcu trafiği dünyasını en küçük ayrıntısına aktarıyor. Modern turist otobüsü MAN Lion’s Coach’u sürerek kendinizi otobüs şoförlerinin rutin işlerine kaptırın. 40’tan fazla detaylı şehirde otobüs istasyonlarına ulaşmak için ana ofisle sürekli temas halinde olmak üzere karmaşık bir otoyollar ve küçük yollar ağı üzerinden rotaları yönlendirin. Alman otoyollarında seyahat ederken trafiği dikkatlice takip edin, yolcularınızın güvenliğini sağlayın ve gece, yılın herhangi bir zamanında. Oyun, Almanya’daki FlixBus ağının yaklaşık 20.000 km’sine ve 40’tan fazla şehre sahiptir. Oyunda zaman, herhangi bir rota seçmenize izin verecek 1:10 ölçeğinde gerçekleşir.
Simülatör Torrentle indir
Hayatta olduğu gibi, otobüs istasyonunda zaten bilet satın almış yolcuların yanı sıra sizden bilet alması gereken yolcular var.Her MAN otobüsleri, tüm işlevleri de dahil olmak üzere gerçek prototiplerine uygun olarak donatılmıştır. İç ve dış en küçük ayrıntısına kadar çalışıldı.
Otobüs modelleri gerçek sürücüler ve eğitmenler tarafından test edilmiş ve optimize edilmiştir. Yolcular için orijinal mesajlarla gerçekçi özellikler eklenecek ve katı zaman çizelgeleri, yol çalışmaları, trafik sıkışıklıkları ve çökmeler ihtiyacı – sürüş becerilerinizi güç için test etmenizi sağlayacaktır.

Fernbus Simülatörü Bedava İndir

Fernbus Coach  Simulator  , çok popüler şehirlerarası otobüslerin ilk simülasyonudur. FlixBus ile işbirliği sayesinde Fernbus Coach simülatörü, Alman Otobanı, otoyollar ve 40’tan fazla şehirde bir otobüs şoförünün günlük yaşamını ayrıntılı olarak gösteriyor. Büyük ve modern bir MAN Lion’s Coach Bus ile şehirlerarası bir otobüs  şoförünün günlük hayatını deneyimliyorsunuz  .

Simülatör Torrentle indir

Fernbus simulator PC Güncelleme Sürümü

 Uygulanan 40’tan fazla şehirdeki otobüs istasyonlarına karmaşık bir Otoban ve karayolu ağı üzerinden gidin  ve merkez ile sürekli iletişim halinde kalın  . Kısmen dolu Alman otoyollarında yaptığınız yolculuklarda diğer araç trafiğine dikkat edin ve her mevsim otobüsünüzü gece gündüz güvenli bir şekilde kontrol edin. Alman FlixBus güzergah ağının yaklaşık 20.000 km’si ve 40’ın üzerinde şehir simüle edildi. Iron  Time 1:10 ölçeğinde geçer, böylece bireysel turlar çok uzun sürmez.

https://www.youtube.com/watch?v=7HtMz1KgRDc

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...