Feed And Grow Fish Indir

5/5 - (1 vote)

Feed And Grow Fish Indir

Yem ve Büyümek: Balık  Windows kullanıcıları için ücretli bir  hayatta kalma ve su simülasyon oyunu . Old B1ood tarafından geliştirilen oyun, son derece ayrıntılı grafikler ile birlikte çok oyunculu işlevsellik sunuyor. Oyun eğlenceli, büyük okyanusu küçük bir balık olarak keşfetmenize izin veriyor  . Beslemeye devam ettikçe, büyük bir canavara dönüşebilirsiniz. Avcılar da avlanır, her zaman  aksiyon oyunu  modundasınız. Balık simülatörü deniz tabanına derin bir dalış sunar ve güzel mercanlar ve diğer deniz canlılarından oluşur. Yaşlı ve genç izleyiciler için uygundur ve 6 zorlu seviye sunar.

Sanal bir akvaryuma dalın

Balığı Besle ve Büyüt

Feed and Grow: Fish bir sualtı simülatörü ve hayatta kalma oyunu. Okyanus yaşamı çok sert olduğu için, tüm balıklar diğer deniz canlılarını besleyerek hayatta kalmalıdır. Büyüklüğüne bağlı olarak, karides avlayabilir ve besleyebilir veya  bir piranha ile doyurucu bir yemek yiyebilirsiniz . Beslemeye devam ettikçe, farklı seviyelerin kilidini açıyorsunuz ve küçük bir balık olmaktan büyük bir balık haline geliyorsunuz – düşün, köpekbalığı!

Hayatta kalmak için, avlanmalı ve kendinizi avlanmaktan kurtarmalısınız. Dahası, av yemek kolay değildir ve türünüze ait olanları atlamanız gerekir. Her ısırıkla büyümeye devam edersiniz ve ayrıca bir kaplumbağa, pisi balığı veya deniz canavarı olarak simüle etme seçeneğine sahip olursunuz  .

Her yaş için eğlenceli oyun

Oyunun ilk seviyesi sizinle Raptor veya Bibos olarak başlar. Gerçekten aç olmadan önce balık simülasyonunu keşfetmeye başlarsınız. Bu gerçekleştiğinde, beslemelisiniz ve bunu küçük balıklara ısırıp kolayca yapabilirsiniz. Nasıl ücretlendirdiğinize bakılmaksızın,  sudaki yaşamı bir balığın gözünden keşfedebilirsiniz .

Diğer balıklarla birlikte yüzebilir veya avlanmak için yüzebilirsiniz. Oyun, tarih öncesi olanlar da dahil olmak üzere çok sayıda türü içerir. Ayrıca  her birinin  besin zincirinde nasıl geliştiğini ve durduğunu gösterir . Oyunu, antika bir deniz canlısı veya ev tankınızda bulabileceğiniz bir balık olarak oynayabilirsiniz.

Eğlenceli bir hayvan hayatta kalma oyunu olmasının yanı sıra, Feed and Grow: Fish, tanıttığı her balık türü hakkında biraz bilgi verir. Oyun ayrıca  kullanıcıların keşfetmek için çeşitli haritalar sunuyor . Hem genç hem de yaşlı tüm kullanıcılar, oyunun getirdiği katliamla birlikte okyanus yaşamının tadını çıkarabilirler.

Zorlu seviyeler

Oyuna diğer canlılarla beslenerek hayatta kalması gereken genç bir balık olarak başlıyorsunuz. Saldırıları avlayıp hayatta kaldıkça seviye atlamaya başlarsınız. Oyun toplam 6 zorluktan oluşmaktadır. Ne kadar çok beslerseniz, hayatta kalma şansınız o kadar artar. Dahası, seviyeleri değiştirmeye devam ettikçe   , beyaz köpekbalıklarından Jurassic deniz canavarlarına kadar farklı balıkların kilidini açarsınız. Bir seviyeden diğerine geçmek kolay değildir ve av kolayca avcı olabileceğinden hangi karakterin kavga edeceğini bilmelisiniz.

Birden fazla oyuncu

Feed and Grow: Fish geliştiricileri çok  sayıda güncellemeden sonra çok oyunculu işlevsellik ekledi  . Artık birbirinizi avlamak veya okyanusu birlikte keşfetmek için bir arkadaşınızla veya başka bir oyuncuyla okyanus dünyasına girebilirsiniz.

Çarpıcı grafikler

Oyun, parlak ve renkli mercanlar ve derin deniz yatağı ile güzel grafiklere sahiptir ve sualtı dünyasının yıkıcı bir deneyimini sunar. Bu bir hayatta kalma oyunu olsa da, bir dizi özellik ve animasyon sunuyor. Oyun,  canlı ekranı ve sürükleyici sesleri ile sizi cezbediyor . Tüm oyun son derece ayrıntılı ve keşfetmek için birden fazla harita sunuyor.

Çocuklar için oyun öğrenme

Bir oyuncunun karşılaştığı her balık türü hakkında temel bilgiler vermenin yanı sıra, oyun öğrenmede bir egzersiz görevi görür. Çocuklar   eğlenceli ve evrim hikayesini gösteren interaktif oyun ile deniz canlıları hakkında daha fazla bilgi edinebilirler . Balık simülatörü, çocukları bir evcil hayvan getirmeyle ilgili yükümlülükleri tanıtmak için sanal bir dünya olarak da hareket edebilir.

Bir bilgisayarda Feed and Grow: Fish’i nasıl oynuyorsunuz?

Yem ve Büyümeyi Oynamak: Bilgisayarınızdaki balıklar oldukça  kolay ve anlaşılır . Farenizi kullanarak ekranı döndürebilir, klavyenizdeki W tuşuyla ileri ve S tuşunu kullanarak geri alabilirsiniz. Sprint, ısırmak ve yemek yemek için Sol ve Sağ tuşlarını da kullanabilirsiniz. Oyunu duraklatmak veya ana menüye erişmek için tek yapmanız gereken Sekme tuşuna basmaktır.

Yem ve Büyüme: Balık için sistem gereksinimleri nelerdir?

Feed ve Grow: Fish’i Windows 7 ve sonraki sürümleri çalıştıran herhangi bir Windows bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Oyunun minimum gereksinimleri , DirectX sürüm 11 ile birlikte 4GB RAM ve 2GB depolama alanı içerir.  Ayrıca minimum bir Direct3D 11.0 grafik kartına da ihtiyacınız vardır. Oyun bu minimum sistem gereksinimleriyle çalışırken, önerilenler 8GB RAM ve GTX 970 grafik kartıdır.

Alternatif var mı?

Benzer simülasyon oyunları arıyorsanız Fish Tycoon Amazing Frog The Isle ve  Zoo Tycoon’a göz atabilirsiniz  . Tüm bu oyunlar Windows kullanıcıları arasında oldukça popüler ve stratejik oyun ve simülasyon deneyimi sunuyor.

Yem ve Büyümeyi indirmeli miyim: Balık?

Oyun oldukça eğlenceli ve sualtı dünyasına götürüyor. Oyuna küçük bir balık gibi başlarken, hızlı bir şekilde seviye atlayabilir ve  zorlu durumları deneyimleyebilirsiniz . Windows 7 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda çalışır ve hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Oyun tekli ve çoklu oynatıcı işlevselliği sunuyor. Ayrıca bazı harika grafiklerin yanı sıra üst düzey ayrıntılar var. Eğlenceli bir simülasyon oyunu arıyorsanız, denemelisiniz.

Yem Ve Büyüme Nasıl İndirilir ve Kurulur: Balık

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Yem ve Büyümek: Balık indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Feed.and.Grow.Fish.v0.12.0.23.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
  4. Yem ve Büyümek: Balık klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

  • Bellek:  4 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Direct3D 11.0 mimimum ile en az 2GB VRAM
  • DirectX:  Sürüm 11
  • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...