F.E.A.R 3 Indir

5/5 - (1 vote)

F.E.A.R 3 Indir

FEAR 3  , birinci şahıs korku nişancı serisinin bir sonraki taksitidir. Oyun, işbirliğine dayalı ve rekabetçi çok oyunculu modların yanı sıra ilk iki oyundaki hikayeyi takip eden tek oyunculu bir kampanya içerecek.

FEAR 3, çok olgun temaları ve korkunç bir atmosferi olan kesinlikle bir yetişkin oyunudur. Oyuncular, ölümüne rağmen daha da güçlenen ruhsal açıdan güçlü Alma’nın iki oğlundan birini kontrol ediyor!

Alma bekliyor ve siz ve yamyam kardeşiniz cehennem gibi bir kabusta savaşırken yeni bir terör seviyesi büyüyor. Çarpık annenizle yüzleşmek için birlikte savaşın veya ölümcül bir görevde yalnız ölün. Oyuncular, insanüstü reflekslere ve zamanı manipüle etme yeteneğine sahip genetik olarak geliştirilmiş bir asker olan Point Man rolünü veya inanılmaz psişik güçlere sahip olan kardeşi Paxton Fettel’in ölümsüz ruhunu üstlenebilir.

FEAR 3 (F.3.AR olarak stilize edilmiştir) Day 1 Studios tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için geliştirilen birinci şahıs nişancı korku video oyunudur. FEAR 2: Project Origin ve üçüncü bölümün devamı niteliğindedir. KORKU serisinin. 8 Nisan 2010’da duyuruldu ve John Carpenter’ın sinemaya yardım ettiği gibi yazar Steve Niles’ı da içerdiği belirtildi. Aynı zamanda çevrimdışı çok oyunculu ve kooperatife sahip tek KORKU oyunu.

Oyuncular, karakterlerini birinci şahıs bakış açısıyla kontrol ederler. Oyuncu aynı anda iki silah taşıyabilir ve ölü askerlerden ve silah kasalarından toplanan cephaneyi doldurabilir. Serinin kapak sistemi, “eğimli” bir mekanik yerine bir “gözetleme” kullanır; burada oyuncular, siperlerinin kenarlarına bakar ve ateş eder. Hasar, kırmızı bir skeç kaplama olarak görüntülenir. Ekran dolduğunda karakter ölür. İşbirlikli ve çok oyunculu modlarda, oyuncu öldüğünde bir “Final Stand” a girer, bu da takım arkadaşlarının yere düşen oyuncuyu canlandırmaya çalışmasını sağlar.

Senaryoda oyuncu, Point Man’i veya Paxton Fettel’i kontrol eder. Oyuncu, Point Man olarak silah kullanabilir, el bombası atabilir, vb. Çoğu karakterin aksine, oyuncu Point Man’in yavaş hareket yeteneğini kullanarak zamanı yavaşlatabilir ve oyuncunun hedefleri isabetli bir şekilde vurmasına olanak tanır. Fettel olarak, oyuncu varsayılan olarak herhangi bir geleneksel silah kullanamaz; ancak, Fettel’in psişik güçlerini ve telekinesini nesneleri askıya almak ve fırlatmak, düşman askerlerini ele geçirmek, askıya alınmış düşmanları ezmek ve daha fazlası için kullanabilirler. Bu yeteneklere ek olarak, oyuncu Fettel’in sahip olduğu Tarikatçılar ve Faz Komutanları gibi tüm karakterlerin yeteneklerine ve silahlarına da erişebilir. Co-op modunda Fettel, Point Man’i kısaca korumak için Shield yeteneğini de kullanabilir. Her iki karakterin de yetenekleri retiküldeki bir metre ile ölçülür, kullanım sırasında tükenir. Her iki karakterin de göstergeleri kullanılmadığında yavaşça yeniden doldurur; Bu arada Fettel, Sahiplik Ölçerini yenilemek için Ruhları toplamalıdır. Oyuncular, mekanik kıyafetler gibi Armacham teknolojisine erişme ve bunları kontrol etme olanağına sahiptir. Ayrıca, oyunda hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işbirliği oynanmaktadır.

Alma bekliyor ve siz ve yamyam kardeşiniz cehennem gibi bir kabusta savaşırken yeni bir terör seviyesi büyüyor. Çarpık annenizle yüzleşmek için birlikte savaşın veya ölümcül bir görevde yalnız ölün. Oyuncular, insanüstü reflekslere ve zamanı manipüle etme yeteneğine sahip genetik olarak geliştirilmiş bir asker olan Point Man rolünü veya inanılmaz psişik güçlere sahip olan kardeşi Paxton Fettel’in ölümsüz ruhunu üstlenebilir.

Ana Özellikler:

 • Kan Derinden Koşar, KORKU Derinleşir: FEAR 3, FEAR markasını tanımlayan tüm ayırt edici özellikleri sunar: korkunç paranormal deneyim, çılgın savaş ve dramatik bir hikaye.
 • Never Face Fear Alone: ​​FEAR 3, markayı geliştiriyor ve Divergent Co-op: oyunculara kendi oyunlarını ve birlikte oynadıkları oyuncuların deneyimlerini etkileyen belirgin bir şekilde farklı yetenekler sunan derin, sosyal oyun.
 • Frenetic Combat: Aktif 360 derece siper, evrimsel ağır çekim modları, puanlama sistemleri ve sınıfının en iyisi mekanik savaş oyunculara bir asker ordusu ve doğaüstü düşmanlarla yüzleşmede yardımcı olur.
 • Almaverse’yi Deneyimleyin: Oyun dünyası, Alma’nın psişik özünün var olduğu alternatif boyut olan Almaverse tarafından lekelenmiştir. Alma’nın çarpık zihninde doğan yeni uğursuz ve fantastik düşman yaratıklar gerçeğe dökülür ve paniği yoğunlaştırır.
 • Üretken Sistem: Tescilli teknoloji, yalnız veya bir arkadaşla oynarken izolasyon ve öngörülemezlik hissini artırmak için rastgele olaylar yaratır ve oyuncular her oynadığında yeni deneyimler sunar.
 • Korkunun Ustaları: Efsanevi film yönetmeni John Carpenter ve yazar Steve Niles, FEAR 3’ün yoğunluğunu bir sonraki seviyeye taşımak için uzmanlıklarını ve rehberliklerini sağlıyor. Niles, ana karakterlerin motivasyonlarını ve aile dinamiklerini ortaya çıkaran çarpık hikayeyi birlikte yazdı ve Carpenter, maksimum hikaye anlatımı ve korku faktörü için sinematiklerin hazırlanmasına yardımcı oldu.

FEAR 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. FEAR 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FEAR3.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, 
 4. FEAR 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

FEAR 3 Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile FEAR 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.4Ghz, AMD Athlon X2 4800+
 • Sürücü Alanı:  4.4GB
 • RAM:  2 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA 8800 GT 512MB RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM veya daha iyisi
 • DirectX®:  9.0c
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...